Skocz do zawartości
xirgan

Pokaż swojego PC'ta =]

Polecane posty

dsc061212oqeg.jpg dsc06124u0po1.jpg

Xeon X3440 + Riva TNT. Nie ma lepszego połączenia dla gracza. Świetnie zbalansowany zestaw zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie nawet dla najbardziej wybrednych użytkowników. Polecam. Wystarczy podmienić zasilacz na Tracera i wyjdzie idealny zestaw na Allegro :E

9800GT zdechł i chciałem włozyć coś byle działało... oczywiście się okazało, że nie mam kabla D-Sub :/ W sumie to i tak pewnie by nie było sterów pod Win8 :E

@Abuser: chyba coś źle robiłeś, skoro tylko tak się dał zamontować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, 9800GT był popiekarnikowy (i chyba pieczony już kilkukrotnie), więc mogła mu się zdarzyć awaria. A GTX470 od nowości potrafił sypnąć czarnym ekranem w idle, więc też mogło z nim być coś nie tak (zdarzało się to tak nieregularnie i rzadko, że nie widziałem sensu na gwarancję wysyłać - pewnie by nie stwierdzili usterki i tyle).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Abuser: chyba coś źle robiłeś, skoro tylko tak się dał zamontować.

No właśnie nie wiem. Inaczej nie da się go zamontować. Wydaje mi się że wentylator powinien być z tej strony co ram...

Edit: Poprawiłem to.

Edytowano przez Abuser
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za sprzęcik siedzi w tej budzie (po płycie widzę, że LGA1155)? Swoją drogą nie kuś mnie żebym też sobie sprawił coś mniejszego ;P Trochę żałuję, że nie kupiłem A06B jak chodziły nówki po ~250zł (czy nawet mniej).

//edit: a nie, przecież to miditower jest na tym zdjęciu. Ale jakoś kompaktowo wygląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic specjalnego, ważne że mało prądu wpiernicza i jakoś to działa i arcadia na nim goni aż miło xd Co do obudowy to brałem najtańszą w hurtowni (warunkiem było to, że odpadają wszelkiego rodzaju iboxy). Odbiło się to tym że już po wyjęciu z pudełka zaczęła mnie denerwować xd

MS Windows 7 Home Premium SP1 64-bit Polish

DVD-REC SAMSUNG SH-224BB SATA CZARNY BULK

OBUDOWA TACENS INITIO 2 - CZARNA

ASUS P8H61/USB3 R2.0 Intel H61 LGA 1155

HDD SEAGATE 500GB ST500DM002 SATA III 16MB

ZASILACZ CHIEFTEC CTG-400-80P-BULK (400W) 80+

PROCESOR CELERON G550 2.6GHz LGA1155 BOX

KVR1333D3N9/4GBK

ASUS GeForce GT 610

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yojo też jakaś myśl ale w tej formie po prostu wyszło mi taniej :D A komp jest poskładany pod jeden program i do przeglądania neta.

Części od lc zapakowane i czekają na decyzje co z nimi zrobię, albo allegro albo zostaną u mnie do momentu kiedy będę miał więcej czasu na zabawę z tym i kasę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update do 3x Corsair SP120 High Performance

DSC_0126_zps8f197b6a.jpg

DSC_0130_zpsf32aef87.jpg

DSC_0131_zps39087f02.jpg

DSC_0132_zpseeb0ed3c.jpg

DSC_0134_zpscb65f5be.jpg

DSC_0140_zps3b72a8e1.jpg

DSC_0141_zps2d9aa759.jpg

DSC_0143_zps3ac91ede.jpg

DSC_0144_zpsd15847eb.jpg

Miałem jeszcze wymienić Corsaira 200mm na froncie. Chciałem Bitfenix Spectre 200mm, lecz okazało się, że parametry podane na stronie a te, które są na opakowaniu różnią się mocno i to na niekorzyść wentylatora - zrezygnowałem. Za jakiś czas kolejny update - tylko jeszcze nie wiem co ^ ^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na froncie obecnie nic nie mam. Wyłączyłem oryginalnego corsaira, który generował niepotrzebny hałas. Nie ma u mnie wentylatorów 180mm. Dojdą mi za jakiś czas 2 x akasa apache black 140mm i 120mm więc wtedy może 2 x 140mm wsadzę na front

Z dwoma wentylami na coolerze

DSC_0123_zps86791969.jpg

DSC_0124_zps26abed4c.jpg

DSC_0128_zpsb1e297c7.jpg

DSC_0130_zps7100c7f3.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i5 3570K

GTX 670

Dane będą na hdd, ale jeszcze żadnego nie włożyłem. Jedyne co mnie troche denerwuje to pwm controller od phanteksa, który jest sztywny jak kij i ciężko go gdzieś schować, ale za to komputer w spoczynku jest praktycznie niesłyszalny. Jeśli kogoś interesują temperatury i inne rzeczy - jeszcze nie zainstalowałem tego typu programów ale mam zamiar to dziś zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie robione szklanką tongue_prosty.gif ?

Phanteks się prezentuje ciekawie, ale to wielkie i głośne (jak dla mnie) bydle, chociaż wydajności mu odmówić nie można.

Swoją drogą, do SLI bym wziął raczej turbinki, ew. zamontował na bocznej ściance jakiś duży wentylator (Phobya G-Silent 180mm by styknęła) żeby wyciągał ciepłe powietrze z obudowy.

No i efekt psuje tęcza kabli ATX24pin.

Edytowano przez ThePanda
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam troche lepsze zdjęcie. Troche szkoda, że ten kabel nie jest czarny, a gdybym teraz chciał wsadzić tam oplecioną przedłużke to musiałbym sie nakombinować żeby upchnąć wszystko z tyłu. Póki co maksymalna temperatura cpu była między 52-56*C na rdzeniach, a karty na auto wiatrakach 60 i 70*C. Wszystko póki co przy użyciu unigine valley i 23*C w pomieszczeniu.

pc2ke.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...