Skocz do zawartości
xirgan

Pokaż swojego PC'ta =]

Polecane posty

Gość GTAIVKiller

Gi3r3k

Zasilacz jak już ktoś napisał jest od starego kompa a w przyszłości planuję SLI/CF więc się przyda poza tym kupiłem go za 450zł a po tyle to chodzą średniej klasy 550-650W a Antec to jest Antec a nie jakieś tam ścierwo. Poza tym mogę swobodnie podkręcać bo mam ogromny zapas mocy i kosmiczną wręcz stabilność.

Co do płyty głównej już pisałem w innym temacie wkurzyłem się na starego kompa bo mulił i od razu sobie złożyłem szybko coś taniego i wydajnego w stosunku cena/jakość. Jak będzie kasa i troche stanieją to kupuje MSi Trinenergy:) tylko, że narazie jest droższa od tego co ja kupiłem xD

A procek za rok dwa i tak zamienię na 4 rdzenie ale na razie te 4 rdzeniowce nie pokazują, aż takiej różnicy w grach w stosunku do dobrych 2ch rdzeni.

Edit:

Szukam jeszcze dysko do kompletu jakiegoś szybkiego (wysoki indeks wydajności windows 7/Vista mile widziany bo mój stary 4letni dysk ma tylko 5,8) Dysk może być SSD jeśli cena 64GB by nie przekroczyła 450zł bo 32GB na windowsa 7 to trochę mało.

Edit 2:

Opłaca się taki dysk jaki on ma indeks wydajności?? WD GREEN

Edytowano przez GTAIVKiller
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie nie da rady znaleźć SSD z 64GB :/

Kingston SSDNow V-Series 64GB (Desktop accessory kit)

499 zł

A-Data SSD 64GB (150MB/100MB/s)

539 zł

I z tego co wiem to A-Data takie złe SSD nie produkuje, fakt cena przekroczona, ale 64GB raczej taniej nie znajdzie :/ no jeszcze za tą cenę można b.fajny dysk 1TB zakupić. Np:

Samsung 1 TB 7200rpm 32MB cache SATA-II F3

299 zł

Western Digital Green 1 TB 7200rpm 64MB cache SATAII

310 zł

Western Digital Green 1.5TB 7200rpm 64MB cache SATAII

395 zł

Seagate 1 TB 7200rpm 32MB cache SATAII Barracuda 7200.12

315 zł

/esc.pl/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GTAIVKiller

Te SAMSUNGI F3 wszyscy tak zachwalają ile jest na nie gwarancji i czy naprawdę są takie dobre?? ktoś mi w innym temacie napisał, że ma indeks wydajności 5,9 a ja mam 5,8 na 4letnim seagate więc jakiejś szalonej różnicy to nie widzę.

Edytowano przez GTAIVKiller
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GTAIVKiller

Lubię jak jest wysoki:D

Po prostu chcę sprawdzić czy jest jakaś różnica w szybkości działania systemu między 4 letnim dyskiem a nowym rzekomo najszybszym.

Edytowano przez GTAIVKiller
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GTAIVKiller

Kupiłem go tanio i jest. Do SLI/CF starczy lekko i na O/C jeszcze moc zostanie:D

450zł a po tyle to chodzą średniej klasy 550-650W

Bez przesadności ;). Można taniej. Ale można i drożej; przykład? Enermax Modu87+ 600W. Cena? Tylko 689 zł ;).

Dla mnie np. chieftec to średnia półka co do zasilaczy to jestem wybredny bo już mi kiedyś spaliło pół kompa jak już to Antec, Seasonic Bequiet Enermax i podobne jakościowo.

Edytowano przez GTAIVKiller
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne macie komputerki jestem pod wrażeniem naprawdę,a oto moja kochana maszynka własnie po zmianie obudowy (Jeszcze czekam na kadoty i wiatraczki specjalne z Led szanowny Pan zapomniał wysłac) i niedlugo czego go zmiana srodeczka tzn. Płyta,procek,ram,pozdrawiam.

img0547yt.jpg

img0539zw.jpg

img0543v.jpg

img0541am.jpg

img0546q.jpg

Edytowano przez LilMeds
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

Burdel w kablach ;]

Mamy taką samą klawiaturę ;]

I po co Ci było 5.1???No chyba ,że głośniki jakoś inaczej rozstawisz.

A buda mi się nie podoba ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troszkę ale bedę,robił te kabelki.5.1 po to aby mieć dzwięk przestrzenny oczywiscie głośniki rozstawiam za sobą na specjalnych podestach (Super efekt) a budę kupiłem na allegro za 50 zł chyba udało mi się aukcję wygrać osobiscie bardzo mi się podoba pozatym wypadało zmienić starego kompa odpalałem tak ze musiałem spięcie robic kabelkami xD,chciałem z plexi obudowę ale jak mam dać za kawałek plastiku 340 zł to mam to gdzieś,a to dopiero początek mojego projektu,chciałem stworzyć projekt BLACK&BLUE power. Tak jak mówiłem Ram,płyta,możę procek i monitor 26-32 cale, miałem okazje u siebie przez 5 dni grac na 32 i mowie wam nie ruszałem się z domu przez te 5 dni,heh pozdrawiam.

Edytowano przez LilMeds
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Oto mój sprzecik.

Główny komp podłaczony na stałe do tv 32" Jest juz leciwy i gierki na nim kiepsko ida. Słuzy do ogladania filmów, muzy i internetu. Podzespoły to amd 64 3000+, gigabyte k8nf9, GF 9500GT. Asus Xonar DX, 2x512 mb dual,karta tv winfasta 2000xp ale nie uzywana, dyski 250 + 80 w srodku, 640 gb zewnetrzny wspólny z lapkiem. Komp podłaczony z amplitunerem optycznym kabelikem.

minikino.jpg

Laptop słuzący do grania to samsung R720.

C2D T6500, Radeon HD 4650 , ekran 1600x900, 500 GB, 4 GB ram, naped nagrywarka dvd, Wswpólna klawiatura bezp. logitech s510. Jestem nim bardzo mile zaszkoczony. Niespodziewałem sie , ze bedzie az tak wydajny.

samsungr720.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to niby dlaczego ?

Zrobisz jak zechcesz, ale głośnik na monitorze = problem.

Tylko jak ci zacznie "wyłączać się bez powody", albo "paski się zrobią" nie mów że nie uprzedzaliśmy!

Na serwisie miałem już klika tego typu przypadków, na forum ludzie pisali ... można zamontować głośnik na monitorze, ale nie należy tego robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnes wpływa tylko na monitory crt, to samo można osiągnąć odwracając monitor "do góry kołami" :) Z tego powodu masz na monitorze crt przycisk do rozmagnesowywania. W przypadku monitora lcd nie spotkałem się z problemami wynikającymi z takiego ustawienia głośnika, jednakże sam bym go tak na pewno nie zamontował bo będzie wprawiał lekki lcd w drgania.

@UP z tego co się orientuje to w ogóle nie są :) za to są na mazianie palcami :)

Edytowano przez voodoo1907
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

Hehe ja miałem satelitke centralną z zestawu creative pro gamer g500 ustawioną przed monitorem i jak odkręciłem sprzęt na max to głośniczek przesunął siebie i monitor(nie miałem zamontowanych żadnych podkładek a i tak mnie to do dziś dziwi) no ale do tego jeszcze sub podrzucał biurkiem ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym lcd chyba nie sa tak wrazliwe na pole magnetyczne jak crt.

Ja tutaj bym się upierał na odwrót SwisteK się na tym zna. Pracuje w branży to on może zaraz się wypowie.

Pole magnetyczne głośników nie ma wpływu na monitory LCD. W przypadku tradycyjnych monitorów CRT, obraz jest tworzony wiązką elektronów, która jest odchylana za pomocą cewek odchylających. W tym przypadku pole głośników może zakłócać pracę cewek odchylających i pojawiają się zniekształcenia obrazu.

SwisteK ma racje jak pisałem wyżej nie umieścił bym głośnika na monitorze ale nie ze względu na elektromagnesy ale drgania które głośniki przenoszą na monitor.

Edytowano przez voodoo1907
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...