Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

b3rt

Heroes (2006-2010)

Polecane posty

Niestety, to już nie ten serial co kiedyś - co chwilę błagalnie spoglądam w lewy górny róg ekranu monitora, gdzie widnieje pasek z postępem odtwarzania. Podobał mi się odcinek sprzed tygodnia, kiedy to mieliśmy swoisty powrót do dawnych czasów :) Ale ogólnie - póki co - bez rewelacji. Mimo to będę oglądał, bo już się przyzwyczaiłem do tych bohaterów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam myślę, że najlepszy był pierwszy sezon.

Drugi sezon był słabszy i wydawało mi się, że będzie już tylko gorzej.

Jednak trzeci sezon znów pokazał wysoki poziom i w momencie,

gdy znów poczułem euforię jak przy oglądaniu sezony pierwszego okazało się,

że powstanie sezon czwarty.

Nic mniej trafionego.

Widziałem kilka odcinków i jestem zniesmaczony (delikatnie mówiąc)...

Jeśli coś się nie zmieni to nie wiem czy nie zacznę oczerniać tego tytułu :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwarty sezon "Herosów" już dawno za nami i wypada chyba napisać jakieś krótkie podsumowanie na jego temat. Jeśli ktoś liczył na to że Wraz z nowym sezonem 'Hirołsi' wrócą do poziomu z pierwszego sezonu, to muszę go niestety rozczarować. Produkcja nadal 'leci na łeb' swym poziomem. Nadal jest sporo luk i nieścisłości w stosunku do porzednich serii. Z nowo wprowadzonych bohaterów jedynie Robert Knepper grający Samuela

(władca ziemi i czerpiący energiię z innych specjalnych)

utrzymuje przyzwoity poziom aktorstwa i muszę przyznać że gdyby nie on w "Herosach" właściwie nie byłoby czego oglądać. Tylko dzięki niemu dotrwałem do końca.

Zaś co do pozostałych bohaterów to muszę stwierdzić że ich wątki są bardzo mdłe bądź na swój sposób durne. Mianowicie:

Sylar jak to on -

znów przeżywa kryzys duchowo-osobowy

- To się już staje dosyć nudne i oklepane

Peter

stara się ratować niewinnych, ale jego pomoc przewarznie wychodzi im bokiem

Claire

idzie na studia gdzie przeżywa swoją pierwszą lesbijską miłość

:dry:

Hiro

ratuje miłość swojego życia (co ciekawe nie jest to ta japonka z drugiego sezonu), niestety z niezbyt ciekawym skutkiem

Parkman

jak zwykle patrzy na ludzi bokiem (W francuskim filmie "Plotka" mówili że jeśli ktoś tak patrzy to musi być homo

:wink: )

a Bennet - szkoda gadać...

Mam nadzieję że z powodu niezbyt dobrej oglądalności kolejny sezon serialu już nie powstanie. Sposób w jaki zakończyła się czwarta seria "Herosów" jest dla mnie w miarę satysfakcjonująca i z pewnością równoznaczna z ich zakończeniem. Raczej nie będe oglądał kolejnych wypocin twórców tej produkcji jeśli takowe powstaną.

R.I.P.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie otóż jak Herosi (chodzi o pierwszy sezon) lecieli na TVP to akurat zawsze mi coś wpadało i albo całkowicie przegapiałem odcinek abo przychodziłem w połowie lub pod koniec. A następnych sezonów nie chciałem i nie chce oglądć jeśli nie poznam fabuły pierwszego sezonu. Teraz zamierzam kupić Herosów na DVD i chciałby się dowiedzieć czy jest tam też ten pilot który leciał na początku sezonu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilota dołączają zawsze, bo traktuje się go zazwyczaj jako pierwszy (lub zerowy) odcinek, który mimo wszystko stanowi jakieś wprowadzenie do fabuły (jak choćby w Housie tłumaczył, skąd jednym z głównych mtywów było "You can't always get what you want")

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter, o ile mnie pamięć nie myli, na początku sezonu drugiego

dostał amnezji i nie wiedział nic o swoich mocach, a później ojciec mu je odebrał

. Co było dalej - nie wiem, nie oglądam od jakiegoś czasu...

Co do Parkmana - najpierw czytanie w myślach, o czym wiadomo od początku, ale później jeszcze dochodzi do tego

wpływanie na innych, innymi słowy kontrolowanie umysłów

.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herosów widziałem tylko 1 sezon. Bardzo ciekawy serial, stawiam go na równi z Lostem(czyli bardzo wysoko :wink: ). W związku z tym mam pytanie. Gdzie oglądaliście dalsze sezony herosów ? Bo na TVP1 już nie leciały. Czy planują jakieś powtórki ? (Pewnie nie, zawsze w wakacje takie akcje robią).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem już 3 sezony i zabieram się za 4-ty sezon . 2 sezon był wg mnie słaby- natomiast w 3 sezonie już wróciło do formy pod względem fabularnym. Denerwował mnie Sylar, natomiast lubię Claire :-)

Ciekawy pomysł na serial, ciekawi i wyraziści bohaterowie, fajne efekty specjalne oraz ciągła akcja.

Polecam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam jak na Fox/ Axn czy co tam jeszcze wpadnie, cały obejrzałem tylko pierwszy sezon, i uważam iż właśnie to on jest najlepszy. Fajny pomysł na serial, podoba mi się. Czasem sporo kręcenia przy fabule, ale nie dorasta Zagubionym do pięt w tym, jak mówię, dobre, gra aktorska też nie odpycha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...