Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Risin

Manta Zestaw Stereo V7

Polecane posty

Tak jak w temacie. Zamierzam na miesiącach zakupić takie oto - inne - głośniki, albowiem naprawdę irytuje mnie słuchanie muzyki na "zwykłych" (szczególnie bajecznych Doorsów, gdzie tranzystorowe "cacka" urywają tej muzyce "jajca").

http://www.manta-sklep.com.pl/opis.php?towarID=8272

I pytania:

Czy opłaca się kupić taki zestaw?

Czy nadaje się do podłączenia do PC? Jakie relacje z kartami dźwiękowymi?

Dziękuję z góry i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

Ja bym tyle za głośniki z Manty nie dał jeśli masz wzmacniacz razem z nimi to nie powinno być problemu z ich podłączeniem jeśli już byś je kupił (ten wzmacniacz w zestawie to chyba bardziej na wygląd jest moje skromne zdanie ) jutro zapodam Ci jakiś fajny zestaw ale jeszcze powiedz czy mieszkasz w bloku czy w domu i czy duże kolumny nie sprawiły by Ci problemu z dodatkowym Powermixerem (jeśli były by to kolumny pasywne ale raczej nie)

Może coś takiego:

KOLUMNY

Mixer

Jeśli mieszkasz w mieszkaniu masz na głowie wszystkich sąsiadów ^^ i oczywiście 2 kolumny są aktywne więc wystarczy im jak najsłabszy powermixer a najlepiej sam mixer

niby wygląda że dało by rade centralnie do karty dźwiękowej podłączyć ale nie robił bym tego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak mi chodzi o sam fakt technologii lamp, a nie tranzystorów, to się dla mnie liczy. Tak więc "zwykłe" odpadają, bo dosyć się na nich wymęczyłem. Szukałem trochę tańszego zestawu (jak na taki typ), by poprawić jakość muzyki, której słucham.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

To ja Ci tu nie pomogę ale na pewno nie kupił bym zestawu z Manty

O "zwykłych" kolumnach wiem więcej a z wzmacniaczami lampowymi nie miałem styczności

0ale myślę że zwykłe pasywne kolumny z fajnym wzmacniaczem dały by tej muzyce rade ale ciężko w cenie do 2k)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Cię stać, to możesz kupić. Oglądałem test tego sprzętu w programie Gadget Lab na TVN Turbo i podobno kopał tyłki rozwiązaniom tranzystorowym, jeżeli chodzi o głębie dźwięku. No i jeżeli już kupujesz taki sprzęt, to obowiązkowo karta dźwiękowa, np. Asus Xonar(do muzyki jest lepszy od Creative'ów). Oczywiście zakładam, że używasz jakichś bezstratnych metod kompresji dźwięku, a nie 'empetrójek', nie?

No i małe pytanko - nie lepiej skompletować fajny zestaw z wierzą, kolumnami i innymi uper bajerami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem te głośniki przez tydzień, dźwiek jest bardzo naturalny, brak upiększeń, z początku minus jednak potem juz duży plus:) W sooundtrack'u 2 Wież po prostu pięknie grają, tylko miałem kłopoty z podłączeniem.

Jedynie cena, sądze, że była by dobra na poziomie 1600zł ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...