Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs CDA #5: "CDA na Dzień Matki"

Polecane posty

I nadal jest tylko jedna mama ... przecież w tym konkursie chodzi chyba o to, żeby połączyć mamę z CDA nie ? :sweat:

Według mnie tutaj chodzi o prezent dla mamy a nie mame przy komputerze czy coś takiego. Tak jest chyba nawet napisane w 1 poście Huta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Frekwencja dość niska, więc wkleję i ja... Może tym razem nie zostanę okrzyknięty oszustem...

Jeżeli wam to pomoże, oceńcie najniżej, dla mnie ważniejszy jest sam Dzień Matki....

64915193.jpg

http://img199.imageshack.us/img199/6329/64915193.jpg

I w linku, gdyby się miniaturka nie wczytała. Pozdrawiam (i będzie bardzo dobrze, gdy system głosowania się zmieni- nie będzie żadnego ''ale'' do żadnego z uczestników konkursu...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie tutaj chodzi o prezent dla mamy a nie mame przy komputerze czy coś takiego. Tak jest chyba nawet napisane w 1 poście Huta.

A czy ja mówiłem coś o komputerze ? :) Chodziło mi o to, że raczej główną częścią prezentu dla mamy jest ... mama ? :) A przynajmniej dobrze by było, gdyby przy tym prezencie była obecna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie tutaj chodzi o prezent dla mamy a nie mame przy komputerze czy coś takiego. Tak jest chyba nawet napisane w 1 poście Huta.

A czy ja mówiłem coś o komputerze ? :) Chodziło mi o to, że raczej główną częścią prezentu dla mamy jest ... mama ? :) A przynajmniej dobrze by było, gdyby przy tym prezencie była obecna :)

Moja mama by się zgodziła, tylko że wyjechała :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ciekawe co TO pudło zawiera... hmmm....

Zwłaszcza do myślenia daje fotka po zdjęciu pokrywy TUTAJ...

TU mały rzut okiem na zawartość...

No i KONKURSOWA FOTKA pokazująca wszystko(z tyłu order Najlepszej Mamy Na Świecie oraz cosik słodkiego).

Ogólnie, jest to zestaw dla tych, którzy we wtorek dopiero wieczorem się ockną("To już dziś!").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby pomysły na foty są , ale nie powinniście aby , no nie wiem , bardziej eksponować swoje mamy ?

To nie tyczy się oczywiście wszystkich , żeby nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...