Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SasukeU2131

X360 - temat ogólny o grach

Polecane posty

AC3 osobiście bym nie polecił, im więcej czasu mija od jego przeze mnie ogrania tym więcej idiotyzmów w tymże tytule przychodzi mi do głowy i w tej chwili do piątki gier tego roku raczej by się nie załapała. Polecam Skyrima, choć port konsolowy nie jest idealny, to jeżeli jeszcze tego tytułu nie ograłeś a PC nie domaga to szczerze polecam. Bordery 2 to też dobry wybór ale znowuż - raczej na PC. Darkness II to typowa gra 7/10, drugie Darksiders byłoby już lepszą opcją. Forza? Imho nie warto w obecnych cenach, wciąż tańsza (i dużo lepsza) jest czwarta odsłona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sonica nie grałem ale grałem za to w Crysisa smile_prosty.gif Powiem tak jeżeli liczysz na grę w multi w Crysisie w wersji na x360 to muszę Cię rozczarować, ponieważ multi jest tam wymarłe jak elektrownia jądrowa w Czarnobylu sad_prosty.gif A co do singla do najdłuższych nie należy jakieś 8 - 10 h ale mnie wciągnął, bardzo dobra muzyka, dubbing już może gorszy ale nie aż tak jak w HP i IŚ part II biggrin_prosty.gif

Więc jeżeli chcesz postrzelać to wstrętnych cepidów to możesz brać smile_prosty.gif Ja uczciwie wystawiam grze ocenę 9/10

EDIT ; PS jak będziesz się decydował to przejrzy sobie jeszcze jakieś gameplaye żeby upewnić się, że Ci sam gamplay gry odpowiada :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat. Co kupić: Crysis 2 czy Sonic Generations?

Ale porównanie... Gier bardziej się od siebie różniących, to chyba się nie da znaleźć :]. Sam musisz sobie najpierw odpowiedzieć, które uniwersum (chodzi o realizm/bajkowość) Ci bardziej odpowiada. Jak już podejmiesz decyzję, to pytanie się, którą grę wybrać traci sens :].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musisz poczekać na kogoś, kto grał. Natomiast sugerując się recenzjami, to gra zła nie jest, ale szału nie ma. Jak lubisz takie uniwersum, to powinna Ci się spodobać (wg. recenzji, sam nie grałem). Chociaż doradzam zapolowanie na tanią używkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up przyzwyczaisz się :) na początku jest trudno al potem idzie coraz lepiej thumbsup.gif U mnie początki też były ciężkie :) W moim takim pierwszym poważnym FPSie BF 3 było ciężko na multi K/D było 5/10 6/12 a teraz to spokojnie 22/5 30/5 :), a najbardziej byłem szczęśliwy kiedy było 17/0, że ani razu nie zginąłem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W przeciągu kilku dni zamierzam kupić konsolę Xbox 360 i nie wiem w jakie gry zaopatrzyć się na start ( mam nadzieję że pomożecie dokonać wyboru thumbsup.gif ).Najbardziej lubię gry rpg i akcji, aczkolwiek nie ograniczam się tylko do tych dwóch gatunków.Na PC ograłem większość najnowszych erpegów ( Wiedźmin 2, Deus Ex, Skyrim, Borderlands 2, Kingdoms of Amalur), i trochę gier akcji: Far Cry'a 3, AC III i Dishonored. Jak już wyżej napisałem, nie wiem w jaką grę się zaopatrzyć. Myślałem aby wybrać między Red Dead Redemption a Gta IV ( obydwóch gier nie miałem okazji poznać, a wiem że to jedne z najlepszych gier obecnej generacji).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WMyślałem aby wybrać między Red Dead Redemption a Gta IV ( obydwóch gier nie miałem okazji poznać, a wiem że to jedne z najlepszych gier obecnej generacji).

Bo i jedna i druga jest warta poświęcenia jej czasu. Z tym, że osobiście stawiałbym na Twoim miejscu na początek na Red Dead Redemption, gdyż ta gra po prostu jest jedyna w swoim rodzaju. Niby to "tylko" GTA na Dzikim Zachodzie, ale podczas gdy mnie GTA w ogóle nie rusza (prócz jedynki :]), tak RDR zabrało mi z życia ładnych parę godzin. Bardzo filmowa rozgrywka, wciąż zaskakująco ładna grafika, świetni bohaterowie i przyjemna rozgrywka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Parunu

GTA IV i RDR to ścisła czołówka najlepszych gier tej generacji i na pewno warto je ograć, jeżeli jeszcze nie miałeś okazji. Osobiście poleciłbym Ci zacząć najpierw od Grand Theft Auto, potem natomiast RDR (i 1-2 miesiące przerwy od gier Rockstara w międzyczasie) bo niektóre mechanizmy rozgrywki są w obu tytułach do siebie podobne, RDR natomiast dobrze rozwija część tychże mechanizmów, dodaje kilka nowych (i dlatego lepiej byłoby go ograć po GTA), aczkolwiek są to gry osadzone w innych światach i przez to mocno od siebie różne. Episody z Liberty City również polecam ;)

Na konsolach warto z pewnością ograć multiplatformy pokroju serii Mass Effect (świetne połączenie shootera z elementami RPG, do tego genialne uniwersum i lore świata). Mając X360 grzech nie spróbować Forzy Motorsport 4 i serii Gears of War (bardzo rewolucyjnej i ważnej dla tej generacji).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Parunu polecam Ci jak najbardziej Red Dead Redemption na początek. Mimo że nie grałem w multiplayer, to tam jest on raczej nie ważny :). Fabuła, rozgrywka, klimat dzikiego zachodu i postacie są po prostu niesamowite. Nadal nie mogę bez niej wytrzymać, kocham rewolwery (nie żebym zabijał :D), a to jest jedyna taka gra gdzie wszystko jest dobrze przemyślane. Jak najbardziej na początek xboxa. Następnie mógłbyś zaopatrzyć się np. w serię Gears Of War (wszystkie częśći), Halo i jak znalazł Dishonored.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja powinna zapaść pomiędzy Forzą Motorsport 4 a FIFĄ 13. Obie produkcje to absolutnie najlepsze gry w swoim gatunku dostępne na konsoli Microsoftu. Odpowiedz sobie zatem na pytanie, czy masz większy głód na grę piłkarską, czy może samochodową z satysfakcjonującym modelem jazdy. Co byś nie wybrał i tak będziesz zadowolony.

Hot Pursuit to bardzo przyjemna gra (gram w nią obecnie na xboxie), aczkolwiek to tytuł z kategorii tych, które powinniśmy rozważać, gdy ogramy absolutne hiciory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, Fifa 13 jest naprawdę świetna i zasadniczo trudno już cokolwiek w niej ulepszać, by stała się zauważalnie lepsza, obecny gameplay doprowadzono naprawdę blisko ideału. Forza 4 natomiast to zdecydowanie najlepsza ścigałka dostępna na X360, świetna zarówno dla amatorów wirtualnej jazdy jak i bardziej zaawansowanych graczy. Hot Pursuita raczej nie polecam, wrzuciłbym go do wora z dwoma poprzednimi NFSami i karteczką "fast-foodowe średniaki".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mniej festiwalowo, ale dalej cukierkowo i sztucznie jak w Dirt 2. Mi osobiście nie do końca podeszła i 9 dyszek za wersję konsolową raczej nie byłbym skłonny za nią dać, jednakowoż mam po niej lepsze wrażenia aniżeli po najnowszym NFSie. Powiem tak - gra jest zjadliwa, typowe 7/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką cenę spokojnie już znajdziesz edycję Complete ze wszystkimi dodatkami. Anyway mi się mnie od dwójki podobała, jakaś tak mdła. Jak chcesz dobrą grę rajdową to już lepiej kupić WRC 3. A jeśli chodzi ogólnie o offroadowe ścigałki najlepsza to chyba Baja Edge of Control.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry na Xboxa z dobrym multiplayerem lokalnym. Mogą być ścigałki, strzelnaki... cokolwiek. Ważne żeby była dobra zabawa na dwie osoby (najlepiej coop). Z takich nie najnowszych, bo na takie nowości to sobie pozwolić nie mogę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry na Xboxa z dobrym multiplayerem lokalnym. Mogą być ścigałki, strzelnaki... cokolwiek. Ważne żeby była dobra zabawa na dwie osoby (najlepiej coop). Z takich nie najnowszych, bo na takie nowości to sobie pozwolić nie mogę.

Polecam Gears of War i Halo, oba te tytuły pozwalają na co-opa zarówno w kampanii jak i odpowiednich trybach. Odpowiednio Horda i Firefight.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...