Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KamcioKowal

Fallout (1) problem z misją w Gruzach

Polecane posty

Witam, mam pewien problem z moim kochanym Falloutem :teehee:

Otóż mam postać 8 lvl i dotarłem do Gruzów. Poszedłem do gangu Ostrzy, wziąłem holodysk, wykonałem misję Zbrojeniowców i dostarczyłem Ostrzom broń.

Więc postanowiłem wyzwolić Adytum.

No i fajnie, z moim karabinem plazmowym wygrywam tą walkę bez problemów, tylko że ZAWSZE na jaki sposób bym nie zakończył walki (z zabiciem Zimmermana, lub z wyjaśnieniem mu) to się robi coś takiego:

zabijam ostatniego Regulatora no i koniec walki, okienko "walka" się zasuwa, pojawia się napis dostałeś 2000 PD. Ale ten zegarek co jest w trakcie tury przeciwnika ciągle "się rusza".

Nic się nie dzieje, nic nie mogę zrobić ani kliknąć, tylko ten zegarek.

Czekam, czekam, aż mi się komputer totalnie zawiesza (ctrl alt delete nie pomaga) i muszę resetować. I nie mogę ukończyć tej walki :dry:

Proszę o pomoc, jeśli ktoś wie jak rozwiązać ten problem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie dzieje, nic nie mogę zrobić ani kliknąć, tylko ten zegarek.

Czekam, czekam, aż mi się komputer totalnie zawiesza (ctrl alt delete nie pomaga) i muszę resetować. I nie mogę ukończyć tej walki :dry:

Proszę o pomoc, jeśli ktoś wie jak rozwiązać ten problem...

Wiedzieć to nie wiem, ale mogę podsunąć pewne - być może kiepskie - rozwiązanie: Skopiuj sobie save'y, przeinstaluj grę, a potem próbuj jeszcze raz. Jeżeli to nie pomoże, zapisz sobie grę tuż przed odstrzeleniem ostatniego przeciwnika i... próbuj do skutku.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w tym samym miejscu tylko trochę innej natury. Mam te zadania zrobione, w Audytum wszystko pozałatwiane. No to teraz chcę, żeby mi ostrza pomogli w rozwałce z regulatorami. I no właśnie. Jak idę do ich siedziby to nie ma tam Brzytwy. :icon_confused: W miejscu gdzie była na podłodze jest tylko czerwona plama :(. Czy to jakiś bug, czy tak ma być? Może zrobiłem coś nie tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...