Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Trunksio

Karta czy tylko słuchawki

Polecane posty

Stwierdziłem, że przydałyby mi się jakieś słuchawki do grania w FPS'y. Mam jednak zintegrowaną kartę i raczej nie opłaca mi się wykładać dużej kasy na jakieś super słuchawki? Stąd moje pytanie: lepiej kupić na razie jakąś kartę dźwiękową, czy tańsze słuchawki? Bo pewnie i tak nie zauważę różnicy ;)

Jeśli karta to jaka, a jeśli jednak słuchawki to też jakie? Bez mikrofonu, bo już posiadam ;)

Cena myślę do 150 zł. Chyba, że się nie znajdzie nic porządnego to wtedy dozbieram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pierwsze co podał xandi to Fatality czyli już naprawdę dobra jakość. Drugie też godne polecenia.

Co do karty dźwiękowej to najlepiej jakąś X-fi Creativa, chyba że jesteś jakimś melomanem i masz małżowinę uszną o średnicy 40 cm ;]

Sam miałem dźwiękówkę creative i byłem zadowolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde "senki" (Sennheisery) to dobry wybór :). Z tym, że akurat ten model to słuchawki "niekomputerowe", bez mikrofonu i regulacji głośności. Jeśli Ci to nie przeszkadza, to bierz je :). A jeśli lubisz mieć podbity bas, to zainteresuj się HD 202 (są w podobnej cenie, również "niekomputerowe").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatal1ty są bardzo dobre, ale jeżeli będziesz mógł to potem pozbieraj jeszcze na jakaś kartę dźwiekową, najlepiej X-Fi Gamer'a, w moim przypadku różnica na tych słuchawkach po zmianie z Realtek HD Audio na Soundblaster Audigy jest bardzo duża, na X-Fi powinno być jeszcze lepiej, sam mam zamiar niedługo zamienić Audigy na X-Fi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja też mam zamiar zakupić jakieś dobre słuchawy głównie do cs'a. Już byłem prawie pewien że kupie te od Creativa wspomniane wyżej... ale coś mnie zatrzymało. Mianowicie to

http://www.gry.gildia.pl/artykuly/test_slu...eative_fatal1ty

Z tej recenzji wynika że te Fatality nie są wcale takie super.

Mam dylemat bo czytałem że dobre są seenheisser'y PC 150.

Podajcie jeszcze jakies propozycje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku słuchawek Creative'a podobno pomaga zmiana kabla na lepszy, choć i bez tego są to słuchawki dużo lepsze niż jakieś Tracery, czy inne tego typu dziwy. Natomiast co do "senków" PC 150, to jeśli chodzi o dźwięk, to trudno znaleźć lepsze słuchawki dedykowane do PC, niestety mikrofon trochę odstaje z jakością od samych słuchawek, ale i tak można je ze spokojem polecić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej recenzji wynika że te Fatality nie są wcale takie super.

Nie są super, bo "cena z kosmosu" i "średnio wygodne". Pierwsze dawno nieaktualne (kupowałem na prezent jakieś pół roku temu za 100 złotych, w tym przedziale konkurencji w kategorii "dla graczy" nie mają), a drugie zależy od użytkownika, a konkretnie jego głowy. Dla mnie muszle są trochę za małe, ale jeśli ten problem nie występuje, będą imo najlepszym wyborem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym przedziale konkurencji w kategorii "dla graczy" nie mają

czyli mam rozumieć że dobrze na nich slychac "polożenie" przeciwnika. tzn czy wiadomo ze jest u góry lub na tym samym poziomie czy pod nami. Często występuje taki problem. No i pytanie czy w tych Seenheisserach nie bedzie podobnie. A Ty Allor z tych dwóch propozycji którą być wybrał, (oczywiście nie biorąc pod uwagę rozmiaru muszli) chodzi o same osiągi xD. No chyba że moze masz jakieś inne ciekawsze pomysły. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Cytat ciach - GFR]

Jeśli chcesz mieć słuchawki z dźwiękiem przestrzennym tzn. żeby było słychać co jest nad nami a co pod nami to musisz na nie wydac min 300zł. Sam mam słuchawki Fatal1ty i polecam. Teksty w stylu że słuchawki są niewygodne to nieprawda i zależy to tylko od preferencji użytkownika. Za tą cene nie kupisz lepszych wiec nie szukaj tylko kupuj!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...