Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Razorer

Rozwiązany: The Elder Scrolls III: Morrowind. Gildia złodziei i brak kontynuacji

Polecane posty

Witam!

Mam problem następującej treści.

Pogrywam sobie w TES'a III. Zaciągnąłem się do Gildii Złodziei. Mam już rangę Herszta. Wykonałem już wszystkie questy i jestem tego pewien na 100% ponieważ chodziłem od miasta do miasta (Balmora, Ald'Ruhn, Sadrith Mora, Vivek). W tym ostatnim przypadku pobieram questy od samego Arcyzłodzieja (dżentelmena Jim'a Stacy'ego). Gdy próbuję pobrać zadanie mówi mi, że muszę mieć rangę Mózgu, a gdy pytam się o awans mówi mi że nikt nie wątpi w moje złodziejskie zdolności ale niektórzy kwestionują stopień mojego oddania i że mam dalej wykonywać questy. I jak już mówiłem nikt już nie ma dla mnie żadnego questa, a obrałem dostać się na szczyt tejże gildii. Proszę pomóżcie.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wykonałeś wszystkie zadania a nie masz awansu, masz za niskie umiejętności. Idź do nauczyciela.

@Góra

W Morrowindzie tak na poważnie nie da się nie zaliczyć zadania. Trzeba by się albo mocno postarać albo trafić na błąd albo uniemożliwić sobie zakończenie przez wcześniejsze, nieświadome działanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wykonałeś wszystkie zadania a nie masz awansu, masz za niskie umiejętności. Idź do nauczyciela.

@Góra

W Morrowindzie tak na poważnie nie da się nie zaliczyć zadania. Trzeba by się albo mocno postarać albo trafić na błąd albo uniemożliwić sobie zakończenie przez wcześniejsze, nieświadome działanie.

"...a gdy pytam się o awans mówi mi że nikt nie wątpi w moje złodziejskie zdolności ale niektórzy kwestionują stopień mojego oddania"

Nie przypominam sobie żebym jakiegoś sknocił. Jedyny quest jaki sknociłem to było w G. Wojowników z tą misją w Vas. Za wszystkie questy z G. Złodzieji otrzymywałem nagrody i pochwały. Tak się zastanawiam czy nie ma przypadkiem jeszcze jakichś pobocznych questów dla złodzieja?

A co do areny... raczej nie sądzę. Ponieważ czytałem wszystkie statuty(Statutu Gildii Magów i Wojowników oraz Honor Złodzieja). W przypadku tego ostatniego raczej wszyscy tam są do siebie przyjacielsko nastawieni i mówią, że mamy się wspierać, natomiast w przypadku innych gildii tego nie ma. Jest mówione tylko o obowiązkach i prawach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rangę mózgu wymagane są:

Osobowość i Zwinność, oba minimum 34 punktów.

Celność, Krótkie Ostrze, Lekki Pancerz, Akrobatyka, Skradanie się i Zabezpieczenia

jedna z nich musi mieć przynajmniej 90 punków, dwie po 35.

Zadań dodatkowych nie ma, nie licząc kampanii Bal Molagmar której zadania zleca właśnie Jim Stacey.

Zadań sknocić się nie da, no chyba że jest się wybitnym w tej dziedzinie ;)

Więc może nie masz osobowości i zwinności na poziomie 34 punktów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bal Molagmer? Co to? Bo wiesz ja nie czytam to czego oni gadają tylko z dziennika korzystam. Rozumiesz... klikam zadania/rozkazy->bla bla bla i jadziem robimy questa.

Rzeczywiście. Jim Stacey dał mi takie rękawiczki Bar Molagmar'a. Wykonałem jeden quest ten z Amuletem Hhlevru bodajże. Jak zapytałem o awans zobaczyłem przepiękną odpowiedź że moja ranga to teraz Mózg :). Serdeczne dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...