Skocz do zawartości

FIFA (seria)


Gość kabura

Polecane posty

@Kruczek11

Podpialem pada troche pogralem ale jednak wole klawe bo na padzie nie trafia pilka tam gdzie jest adresowana ( nie w2iem czy to we mnie tkwi problem czy w padzie).

Niestety chyba jednak w Tobie, ponieważ właśnie na klawiaturze jest ciężej podać tam, gdzie się dokładnie chce - przy 4 kierunkach do wyboru zawsze było to dla mnie utrapieniem, m.in. dlatego zrobiłem przesiadkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kruczek - ekhm... Kierunków na klawiaturze jest osiem, nie cztery. : ) Co i tak jednak jest liczbą niewielką i widać to najbardziej przy biegu za napastnikiem (można albo równolegle - co niczemu nie służy - albo po ostrym skosie, co skutkuje wbiegnięciem za jego plecy...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alaknar - miałem na myśli ilość strzałek... Mój błąd. Odnośnie grania na klawiaturze, to strasznie ciężko gra się z przeciwnikiem, który bardzo dobrze gra na klawie, bo można bardzo skutecznie dostać się w pole karne bez sprintu naprzemiennie wciskając strzałki. Zastępuje to w pewien sposób sztuczki techniczne, ale ja i tak dawałem sobie z tym radę - ctrl + szybka przesiadka na klawiaturę numeryczną :P Niemniej jednak polecam pada. Zaoszczędzimy sobie sporo nerwów, gdy znajdzie się ktoś, kto świetnie opanował pada ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobie trochę w demo nowej Fify i jest dobrze ;) Tempo rozgrywki jest trochę wolniejsze od 11 i to mimo ustawienia szybkiego tempa rozgrywki, nowy system obrony to dla mnie mistrzostwo świata, oczywiście trzeba to wszystko wyczuć ale IMO na pewno lepiej będzie się grało w obronie niż w poprzedniej wersji, dobra grafika, sam gameplay jak zwykle świetny, czuję, że swoje w tej grze przesiedzę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliminacje Mistrzostw Polski FIFA 12 zostaną rozegrane w dniach 1 październik (PC) oraz 2 październik (PS3) w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Hotelu Centrum przy ulicy Kilińskiego 59/63 w Łodzi. Udział w eliminacjach jest darmowy. Po dwóch najlepszych graczy z PC oraz PS3 otrzyma zaproszenie na finał.

Szkoda że nie ma tak jak w tamtym roku eliminacji przez internet, chciałem właśnie kupić 12 ze względu na turniej ale skoro są eliminacje w Łodzi to nie ma co bo nie będę się tłukł 400 kilometrów do ŁDZ. Dobre rozwiązanie było przy Fifie 10 i wcześniejszych jak eliminacje odbywały się w kilku miastach w galeriach , brałem udział w eliminacjach 09 ale szybko odpadłem :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że eliminacje mistrzostw Polski rozpoczynają się tuż po wydaniu Fify 12. Nie ma zbyt wiele czasu, żeby się wczuć w nowy system obrony i całkowicie inną dynamikę meczu. Na demku raczej wszystkiego się nie nauczymy. Poza tym pełna wersja może się nieco różnić...

A jakieś konkrety odnośnie mistrzostw? Jakie nagrody za zwyciężenie w turnieju? Na jakich padach można grać na PC? Szkoda, że nigdy nie miałem okazji brać udziału w jakimś oficjalnym turnieju... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie szczegóły nie są podane , myślę ze już w dniu premiery albo przed będziemy wiedzieli jakie będą nagrody , mogę tylko powiedzieć ze w 08 za 1 miejsce dostawało się PS3 za 2 miejsce PS2 a za 3 miejsce PSP , w 09 nie pamiętam w 10 za 1 miejsce dostawałeś 40 calowy telewizor oraz PS3 a za 2 i 3 miejsce PS3 w 11 za 1 miejsce nie wiem dokładnie ale z tego co pamiętam było 4k zł, 2 miejsce 2k zł a za 3 miejsce 500 zł więc myślę ze nagrody będą zbliżone do tych z poprzednich edycji turnieju.

Tu macie link do opisu turnieju podczas imprezy będą odbywać się jeszcze rozgrywki Star Craft 2 , League of Legends , CS , CoD 4 i kilka innych.

Edytowano przez VanNerd93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko jest spoko ale mam jedno ale-Sędziowie! To jest jakiś horror gdy wybijając piłkę wślizgiem dostaje czerwoną kartkę a na powtórce jest pokazane jak wślizgiem czysto odbieram piłkę, albo faul taki , że większość sędziów by upomnienia nie dało a ja dostaje żółtą/czerwoną :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sędziowie zawsze byli utrapieniem Fify. Zawsze wkurzało mnie to, że nie widzieli zagrań ręką. W nowej edycji do wyboru pojawiła się opcja dotknięcia ręką jako przewinienie, ale gdy uwzględnimy też pole karne, to co mecz sędzia dyktuje karne, choć ręki w polu nie było. Złotym środkiem jest częściowe włączenie opcji 'hand touch'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Weq - W demkach Fify od lat były cały czas te same drużyny i wybór tegoroczny IMO jest perfekcyjny, bo odmiennt, choć uwielbiam Manchester United, którego nie ma, i nie lubię Barcy, która w demku Fify 12 się pojawiła.

Po kolei: liga angielska jako bardzo silna dostała 2 zespoły, które wg. twórców mogą namieszać w tegorocznych rozgrywkach. Arsenal z wiadomych powodów raczej nie namiesza, a City uzbroiło się w wielu zawodników i dlatego twórcy wybrali właśnie ten zespół. Hiszpańska - wiadome względy, choć dziwi mnie brak Fabregasa w Barcelonie. Niemiecka - Borussia to świetna drużyna. Jedna z lepszych w Bundeslidze. Na dodatek mamy tam aż 3 Polaków, więc dla mnie zespół świetnie wybrany. Olympic Marsylia - trochę dziwny wybór - powinno być PSG - dokonali tylu transferów, że są bardzo popularnym zespołem. Milan - zwyciężyli Serie A, w dodatku możemy zobaczyć Ibrahimovicia w formie. Dawno nie miał aż tylu punktów i nie strzelał takich goli w Fifach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś z was już ma/będzie miał przed piątkiem( są już w niektórych sklepach) może powiedzieć mi czy podczas instalacji na pc coś się pobiera/wymagane połączenie z internetem? Chodzi o wersje ze sklepu a nie z Orginu.

@down

A jak ktoś nie ma Orginu?

Edytowano przez Weq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie jakoś FIFA 11 do siebie nie przekonała :sad: Nie wiem czy to dlatego, że odbijam się właściwie od każdej gry sportowej na PC, a drugi raz w życiu skusiłem się na zakup gry piłkarskiej (na szczęście FIFA 11 poszła tylko za 25 zł!). A to multi faktycznie tak bardzo ratuje grę? Zresztą, może bym i spróbował, ale przy okazji pewnie tylko się ośmieszył. Kopana w rzeczywistości - to jest to :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA HA !! Fifa 12 jest już w moim czytniku! Byłem w Media Marktcie w Krakowie i już tam wystawili grę normalnie do sprzedaży, dzień przed premierą, po cichutku, bez reklam. Warto się po takich sklepach przejść już na dzień, dwa przed zaplanowaną premierą danej gry, bo wiadomo, że dostawcy muszą wszystko przywieźć odpowiednio wcześniej.

Co do wymagań połączenia z Internetem to niestety JEST. EA jest następną firmą, która na siłę pakuje nam na kompa jakiegoś swojego firmowego klienta pt. Origin, który się ściąga, instaluje, aktualizuje i przez którego rejestrujemy i instalujemy grę. Po co, na co takie bzdury na Allaha, jakby nie można było zainstalować sobie gierki bez miliona dodatkowych programów-śmieci...

Edytowano przez Fox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak, zgadza się, dokładnie za 99,90 zł czyli ok 30 zeta taniej niż zazwyczaj w dniu premiery. No przynajmniej w Krakowie w M1.

Ee, a co znaczy do 01.00 w nocy? Jeszcze gry wprawdzie nie uruchomiłem (ściąga się 3,2 GB aktualizacji :icon_evil: ), ale nawet mi nie mów, że będę mógł w nią pograć dopiero jutro ?!

A przy okazji pozdrawiam kolegę-kibica Man Utd :)

Edytowano przez Fox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, 3 GB aktualizacji?! Normalnie porąbana polityka Steama mi się przypomniała :/ To super, że będę to musiał aktualizować na innym necie :(

A grę na PC odpalić będzie można w dniu premiery, czyli dopiero jutro. Czemu 01:00, a nie 00:00? Nie wiem, ale taka była informacja od EA :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gracekch - Inaczej się nie da. Origin to coś w rodzaju Steama :/ Może jest tylko napisane, że 7,6 GB, a w rzeczywistości ściągnie mniej? Czytałem na innym forum, że niektórym pobiera maksymalnie 3 GB, a niektórym instalacja dochodzi do 70%, chwilę pobiera niby 3 GB, a później przeskakuje na 100% i można grać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, 3 GB aktualizacji?! Normalnie porąbana polityka Steama mi się przypomniała :/ To super, że będę to musiał aktualizować na innym necie :(

Ano właśnie tyle, możliwe, że ma to jakiś związek z polską wersją językową, bo widziałem taką adnotację na początku instlacji. Ale kto ich tam qrna wie...

A grę na PC odpalić będzie można w dniu premiery, czyli dopiero jutro. Czemu 01:00, a nie 00:00? Nie wiem, ale taka była informacja od EA :(

Nie no nie uwierzę, póki nie zobaczę tego na własne oczy, taki motyw, to byłoby co najmniej poku...nie z poj...iem. Jeśli zmarnowałem już drugą godzinę na instalacjętej gry i jeszcze nie będę mógł sobie zagrać, to wpadnę w dziki berserkerski szał :klnie:

PS Pobiera mi aktualnie 7,6 GB z tego Origina

E, może to jakiś błąd w wyświetlanej informacji, dalczego u innych miałoby pobierać 3 GB a u innych 7 GB. Radzę nie panikować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zagrać jeszcze dziś, na forach radzą zmienić proxy w IE i we wszystkich możliwych opcjach wersję językową na angielską. Nie wiem, czy to legalne, ale takie traktowanie polskich graczy to jakaś żenada i jednocześnie lekceważenie PC-tów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage:

:rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz:

TO JEST KPINA, SKANDAL, HAŃBA I PONURY ŻART!!

Kruczek11 miał 100% racji - najzwyczajniej w świecie NIE ZAGRAM dzisiaj w Fifkę. Ten je..ny Origin-Srorigin ma wbudowany program weryfikujący datę premiery gry!! I żeby jeszcze do północy, e nie, od 1.00 w nocy dopiero. AAAA Grrrrr :klnie: :klnie: Tylko, że ja, drogie EA Sports, będę o 1.00 w nocy SPAŁ qwa bo muszę iść jutro na 7.00 rano do roboty, żebym miał za co kupować gry, w które nie mogę zagrać przed datą premiery, chociaż LEGALNIE kupiłem ją w sklepie. [beeep] [beeep] [beeep].

Jak zwykle PeCeciarze mają przeje...ne bez żadnego powodu. Tak, sam mam Xboxa, stoi zaledwie 2 m ode mnie, tylko nie będę wywalał 170 zł jak mogę 100, poza tym mam parę innych powodów zakupu Fify w wersji na PC (udostępnienie innym członkom rodziny TV chciażby). Powtarzam raz jeszcze to jest KPINA.

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

No to dam Ci czas na relaks - Pzkw

Edytowano przez Pzkw VIb
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...