Skocz do zawartości
Gość kabura

FIFA (seria)

Polecane posty

COOOO?! PES 6 gorszy graficznie?! Niedościgniony wzór pod względem zarówno odwzorowania piłkarzy, jak i fizyki oraz ich animacji?!

TOOOO! Czy ja pisałem konkretnie o 6? Nie grałem we wszystkie części ani jednej, ani drugiej serii (nie stać mnie - tak po prostu), mówię o tym co widziałem. Od Fify 2003 wzwyż oprawy przyczepić się nie można - każdą gwiazdę na screenie rozróżnię. W PES 3 czy 4 (w które grałem) miałbym z tym problem. Nie mieszaj w to zresztą realizmu czy fizyki bo to oczywiste że PES kładzie na łopatki. Pisałem ogólnie o efektach wizualnych.

Słuchaj, ja dla odmiany byłem po SS 98 i SS 06 (gnioty) zaszokowany, że kiedyś królowała Sensible Soccer... Nie wpieniaj mnie. Królowała zarówno z braku konkurencji, jak i z powodu grywalności (szczególnie FIFA World Cup 98 i FIFA 99).

Chciałem podkreślić tylko i wyłącznie to że Fifa jest przy Pro Evo (dla mnie) po prostu nie grywalna, koniec pieśni. Jeżeli chcesz się przez coś takiego awanturować to nie ze mną. Kulturalnie wyraziłem swoje zdanie, nie obrażając nikogo o ile się nie mylę. Jeżeli Cię to wpienia to chyba nie mój problem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardock ->
O WE nie wspomniałem bo to japoński odpowiednik europejskiego PES'a

Interpretuj to inaczej. PES to europejski odpowiednik japońskiego WE (A bo kto tworzy grę? Japończycy z Konami!)

Po za tym większość kopanek od japońców wyszło na PSX'a pod nazwą ISS a nie WE...

Bo to amerykańskie wersje... A do Europy z USA bliżej niż z Japonii. ;) Ale nie wspominaj o PSX, bo mi się chce żygać na tą konsolę (porównajcie graficznie FIFĘ 2004 na PC i PSX, to zrozumiecie. Trauma).

Co mam interpretować inaczej jak wiadomo ocb.Pes-We czy We-Pes to jedno i to samo.(ta , już wiem , że się zaraz sprzeciwisz)Co do ISS - i co z tego , że amerykańskie?Po prostu one były wtedy królami PSX a nie WE (poza 2002).Co do PSX - co to za porównanie?porównywać starą konsolę do PCtów?Chore!Poza tym może przestaniesz ,,Żygać '' bo jak widać przez to masz problemy z ortografią.(poprawnie ,,rzygać'')

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...AAA... ->

Chciałem podkreślić tylko i wyłącznie to że Fifa jest przy Pro Evo (dla mnie) po prostu nie grywalna, koniec pieśni. Jeżeli chcesz się przez coś takiego awanturować to nie ze mną. Kulturalnie wyraziłem swoje zdanie, nie obrażając nikogo o ile się nie mylę. Jeżeli Cię to wpienia to chyba nie mój problem...

Skontrować nie można, obrazi się jeszcze... ;) Poza tym możesz mi wyjaśnić, co jest obraźliwego w zdaniu "nie wpieniaj mnie"?

Bardock ->

Co mam interpretować inaczej jak wiadomo ocb.Pes-We czy We-Pes to jedno i to samo.(ta , już wiem , że się zaraz sprzeciwisz)

Czy mam rozłożyć swoje zdanie na czynniki pierwsze, obraźliwcu? :) No właśnie, jedno i to samo, ale europejska wersja powstaje na podstawie japońskiej, nieprawdaż?

Co do ISS - i co z tego , że amerykańskie?Po prostu one były wtedy królami PSX a nie WE (poza 2002).

W USA i Europie jak najbardziej, ale nie w Japonii. Poza tym to "jedno i to samo", jak sam powiedziałeś, więc w czym problem? (Istniały w tamtych czasach na PSX dwie wersje: japońska WE i amerykańsko-europejska ISS. O co ci chodzi?)

Co do PSX - co to za porównanie?porównywać starą konsolę do PCtów?Chore!

Nie, ja po prostu chciałem jeszcze bardziej zbłaźnić najmniej wydajną konsolę obsługującą 3D wszechczasów.

Poza tym może przestaniesz ,,Żygać '' bo jak widać przez to masz problemy z ortografią.(poprawnie ,,rzygać'')

...Powiedział koleś, który ma problemy z gramatyką (po pytajniku, wykrzykniku bądź kropce kończącej zdanie nowe zdanie nie zaczyna się od małej litery; pytajnik, wykrzyknik bądź kropka nie może bezpośrednio się stykać z nowym słowem i musi być oddzielony/-a spacją; nie mówiąc o kwiatkach w rodzaju "ocb". Przyganiał kocioł garnkowi...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskutujecie o grze czy o tym kto ma racje wychwalajac dana serie? FIFA zeszła na psy i to kazdy powinien gołym okiem dostrzec. To, ze FIFA co rok wychodzi nowa to narmalne, trzeba udoskonolac to co ma błedy. Jednak nie rozumiem dlaczego PES wychodzi w kolejnych odsłonach. Gra genialna, no PESa 4 już można smiało uznać za genialną gre. Po co wydawac nowe częsci co rok, ja byłbym zadowolony mogąc tylko składy zaktualizować i ciupać w PESa do usra*^& smierci. FIFA gumiak, nawet za 10 lat nie dojdzie do poziomu mistrza kopanek, czyli dziecka Konami. Oczywiscie dalszy rozwój PESa mu nie zaszkodzi ale to sa kosmetyczne zmiany, jak np. kolor bielizny sędziego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...AAA... ->

Bardock ->

Czy mam rozłożyć swoje zdanie na czynniki pierwsze' date=' obraźliwcu? :) No właśnie, jedno i to samo, ale europejska wersja powstaje na podstawie japońskiej, nieprawdaż?[/quote']

Oszczędź czasu , kłótliwcu.

W USA i Europie jak najbardziej, ale nie w Japonii. Poza tym to "jedno i to samo", jak sam powiedziałeś, więc w czym problem? (Istniały w tamtych czasach na PSX dwie wersje: japońska WE i amerykańsko-europejska ISS. O co ci chodzi?)

Można by tak w kółko Macieja.Każdy wie OCB. więc skończmy o tym pisać.

Nie, ja po prostu chciałem jeszcze bardziej zbłaźnić najmniej wydajną konsolę obsługującą 3D wszechczasów.

Masz coś jeszcze do PSX?BTW. nie ten temat gościu :roll:

...Powiedział koleś, który ma problemy z gramatyką (po pytajniku, wykrzykniku bądź kropce kończącej zdanie nowe zdanie nie zaczyna się od małej litery; pytajnik, wykrzyknik bądź kropka nie może bezpośrednio się stykać z nowym słowem i musi być oddzielony/-a spacją; nie mówiąc o kwiatkach w rodzaju "ocb". Przyganiał kocioł garnkowi...).

Żadnych problemów nie mam , a jeśli już to na pewno inne niż kłótnie z Tobą.

PS: Misieckis ma rację , bądźmy w temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych problemów nie mam , a jeśli już to na pewno inne niż kłótnie z Tobą.

PS: Misieckis ma rację , bądźmy w temacie.

Czyli: niewidomy jesteś (ciekawe, jak piszesz?). :) Poza tym to ty zacząłeś. Aha - do do "OCB" - wiem, "o co biega", następnym razem pisz te skróty wielką literą.

LedCeepen ->

Nie, nikt tego nie kupi, bo Euro 2012 będzie w PES-ie 12. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woody ->

Ale jak dośrodkowujesz to musisz walczyć o miejsce w polu karnym by strzelić główką ? Tak jak np. podczas rzutu rożnego ? Bo tak jak ja próbuje po rajdzie na skrzydle wrzutki to zawsze przegrywam tą walkę o piłkę i nie mam nawet strzału w światło bramki ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daemon93

Nie pamiętam, ale raczej nie. Najlepiej wrzucać, gdy w pobliżu napastnika nie ma żadnego obrońcy, drużyny przeciwnej. Skoro dośrodkowania ci nie wychodzą, to radzę ci zmianę taktyki (granie dołem). Ja rzadko wykonywałem boczne rajdy w celu dośrodkowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marna prowokacja :?

Tak samo marna jak twoje argumenty.

BTW. PES 6 zaczyna mnie nudzić , powróciłem do UEFA CL 2006/2007 bo w nic innego nie pozostaje grać...Zaczyna się oczekiwanie na PES 7.Ciekawe jaki będzie? :roll:

Ty szujo! Grasz w UEFA CL 2006/2007 (brak zmian w stosunku do FIFY 07 - a nawet mniejsze możliwości, a cena 119 zł!)? Lepiej trzeba było grać w FIFĘ 07! ;) No i spójrzcie: ten człowiek ma do mnie pretensje, że gram w FIFĘ 07 (choć ta mi się jakoś też znudziła... Ciekawe), a sam dobrowolnie wpadł w pułapkę EA Sports! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daemon93 ->

Wtrącę się do zagadnienia: musisz mieć szybkich zawodników i stosować technikę kontrataku (podawanie klawiszem W i sprint najdalej wysuniętego napastnika, który zdobył piłkę przytrzymując E z przywołaniem drugiego piłkarza przytrzymując Q). Wybór rodzaju dośrodkowania po tej technice nie ma znaczenia, bo obrońcy są za naszym napastnikiem wychodzącym na pole karne w tyle - tylko trzeba uważać na bramkarza mogącego wybić piłkę lub po prostu ją złapać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo marna jak twoje argumenty.

Cóż za konfliktowy osobnik.

Ty szujo!

Spotka Cię za to kara bezczelny typku.

Grasz w UEFA CL 2006/2007 (brak zmian w stosunku do FIFY 07 - a nawet mniejsze możliwości, a cena 119 zł!)? Lepiej trzeba było grać w FIFĘ 07! ;) No i spójrzcie: ten człowiek ma do mnie pretensje, że gram w FIFĘ 07 (choć ta mi się jakoś też znudziła... Ciekawe), a sam dobrowolnie wpadł w pułapkę EA Sports! ;)

Nie twoja sprawa w co gram.Nie jestem skazany na PESa więc od czasu do czasu zagram sobie w UEFE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardock ->

Cóż za konfliktowy osobnik.

Cóż za obraźliwy osobnik.

Spotka Cię za to kara bezczelny typku.

Jaka kara? Czyżbym już miał oczekiwać, aż mój post będzie zgłoszony do moderatora? :P

Nie twoja sprawa w co gram.Nie jestem skazany na PESa więc od czasu do czasu zagram sobie w UEFE.

Jasne, wszystko poza PESem, może być nawet SS 98, byleby nie dotykać FIFY. Zresztą po co się jeszcze sprzeczasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marna prowokacja :?

Tak samo marna jak twoje argumenty.

BTW. PES 6 zaczyna mnie nudzić , powróciłem do UEFA CL 2006/2007 bo w nic innego nie pozostaje grać...Zaczyna się oczekiwanie na PES 7.Ciekawe jaki będzie? :roll:

Ty szujo! Grasz w UEFA CL 2006/2007 (brak zmian w stosunku do FIFY 07 - a nawet mniejsze możliwości, a cena 119 zł!)? Lepiej trzeba było grać w FIFĘ 07! ;) No i spójrzcie: ten człowiek ma do mnie pretensje, że gram w FIFĘ 07 (choć ta mi się jakoś też znudziła... Ciekawe), a sam dobrowolnie wpadł w pułapkę EA Sports! ;)

[smg] - slowo "szuja" jest nie na miejscu - jeszcze raz wyskoczysz z takim epitetem i dostaniesz warna.

Obu panom zalecam spuszczenie pary z kotlow i obnizke temperatury dyskusji o 80 stopni minimum, gdyz warny maja to do siebie, ze bija rowno - a obaj weszliscie na poziom zacietrzewienia, ktory zwykle nimi skutkuje,

CALM DOWN, boys...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler ->

[smg] - slowo "szuja" jest nie na miejscu - jeszcze raz wyskoczysz z takim epitetem i dostaniesz warna.

Istotnie, bezczelny ze mnie typek. Jak ja mam nazywać innych "szują", skoro sam nim jestem? :) I do tego należę do bezczelnego Układu... Nawet 13-latkowie muszą się lustrować. ;)

Obu panom zalecam spuszczenie pary z kotlow i obnizke temperatury dyskusji o 80 stopni minimum,

Chcesz, żebym zamarzł? :) Nie jestem taki gorący, prędzej to forum. :)

CALM DOWN, boys...

Czyli "Uspokójcie się, chłopcy..."? Wypraszam sobie, dzieckiem nie jestem! Mam aż 13 lat! ;)

Hm, niektorzy maja bardzo slaby instynkt samozachowawczy. Smugg ucina dyskusje i grozi warnem, a tu ktos dalej kontynuuje swoje gadanie. Bardzo nieladnie... Cos czuje, ze rzeczywiscie warny sie posypia.

Arnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taak, kolejne fify... co roku praktycznie ta sama, z na prawdę niewielkimi zmianami. A wiecie co jest najdziwniejsze?? Gdy wychodzi najnowsza fifa zaraz pędze do sklepu sobie ją kupić. Już nawet od pewnego czasu zdaje sobię sprawę, że PES jest po prostu lepszy, ale nadal kupuję fife. Już można powiedzieć, trochę się przywiązałęm do tej serii EA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sporo grywam w FIFĘ 07 (ponoć to się nie odmienia, ale już przywykłem do takiej formy), bo akurat nie mam żadnej innej ciekawej gierki, a piłki nożnej przecież nigdy za wiele. Moim zdaniem tegoroczna edycja nie jest znowu taka zła, ale teraz chciałbym się skupić na kilku babolach, które mnie w czasie rozgrywki mocno irytują. Oto niektóre z nich:

• Bramkarze. Czasami tak idiotycznie się ustawiają w polu karnym, że aż w oczy kłuje, a przeciwnik ma ułatwioną sytuację do zdobycia gola. Ja rozumiem, że zdarzają się błędy, ale żeby skracać kąt podczas frontalnego ataku rywala? Albo uciekać za bramkę (!), kiedy wykonywany jest rzut rożny? Już nie wspominam o tym, że goalkeeperzy mają irytującą skłonność do pozostawania na linii bramkowej, podczas gdy napastnik przeciwnika biegnie sam na sam. A wyjść to nie łaska?

• Obrona. Czasami panowie defensorzy miast gonić biegnącego z piłką przeciwnika, bieżą w odwrotnym kierunku, a gdy takiego obrońcę odwrócimy "ręcznie", jest już o wiele za późno na cokolwiek.

• Sędziowie. Nierzadko moi gracze padają ofiarą wślizgów od tyłu obrońców drużyny przeciwnej w ich polu karnym, ale zamiast rzutu karnego gra toczy się dalej, jakby nic się nie stało.

• Często bywa tak, że przeciwnik dostaje gratis rzut wolny za faul naszego zawodnika, nad którym wcale nie mieliśmy w danej sytuacji kontroli. I żeby nie było, ów "faulujący" wcale nie stosuje wślizgu, a tylko zwyczajnie odbiera piłkę.

• Straszliwa nieskuteczność graczy z "niższej półki". No ja rozumiem, że tacy piłkarze Widzewa nie są jakimiś boiskowymi herosami, ale żeby pudłować z odległości jednego metra? To trochę przesada.

Co by jednak nie mówić, moim zdaniem FIFA 07 jest grą całkiem udaną i pogrywam w nią chętnie, mimo wielu niedociągnięć ze strony twórców. Zresztą żaden PES powyżej "trójki" na moim muzealnym sprzęcie i tak nie chodzi, więc niejako nie mam wyboru. Cieszę się zatem tym, co mam, ot co. Ole! 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...