Skocz do zawartości
Gość kabura

FIFA (seria)

Polecane posty

No dobra "tylko" to było niefortunne stwierdzenie, ale było ich 12- wszystkie 8 wymienionych przez mojego poprzednika, 2 World Cupy, Euro 2000 i Fifa International Soccer (poprzednik 96) .

no fakt 12! sorki za pomyłkę [-o<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie FIFA 2003 to najgorsza część owej serii jaka sie uakazała od roku 1998.

Co nie zmienia faktu, że znajdą się tacy "degeneraci" jak ja, którzy grają w Fife 2003 codziennie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mitnick

Heh fakt ale jedną z przyczyn że pogrywasz właśnie w fife jest to że na rynku gier piłkarskich na PC nie ma większej konkurencji FIFA panuje, ale gdyby np na piecu był produkt ISS to założe sie że z innej strony byś patrzył na serie FIFY lecz niestety jedynym rywalem FIFY w tym momęcie jest Actua Soccer która jakby zamarła w części 3 i na tym skończyła.

Nie chce wmawiać ci że FIFA to dziadostwo, sam pogrywam w tą gre ponieważ jak wspomniałem owa seria nie ma konkurencji na rynku, ale jak już mam grać w tą gre to jak narazie sięgam po FIFE 2002.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh fakt ale jedną z przyczyn że pogrywasz właśnie w fife jest to że na rynku gier piłkarskich na PC nie ma większej konkurencji FIFA panuje, ale gdyby np na piecu był produkt ISS to założe sie że z innej strony byś patrzył na serie FIFY lecz niestety jedynym rywalem FIFY w tym momęcie jest Actua Soccer która jakby zamarła w części 3 i na tym skończyła.

Hehe, to śmieszne wiesz? Bo jestem szczęśliwym posiadaczem konsoli n-gen, tak więc grałem w Iss2, ale jakoś jestem przyzwyczajony do codziennej partyjki w Fife...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anioł_śmierci

Mi bardzo brakuje treningu w Fifie 2003 ponieważ chyba tylko jedna rzecz mi się podaba wykonwyanie rzutów wolnych daltego bym chciał potrenować je na treningu ale niestety nawet tego tubrakuje a szkoda :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo brakuje treningu w Fifie 2003 ponieważ chyba tylko jedna rzecz mi się podaba wykonwyanie rzutów wolnych daltego bym chciał potrenować je na treningu ale niestety nawet tego tubrakuje a szkoda :x
Mi z kolei bardzo brakuje możliwości gry na hali...to była dopiero zabawa!;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
Mi bardzo brakuje treningu w Fifie 2003 ponieważ chyba tylko jedna rzecz mi się podaba wykonwyanie rzutów wolnych daltego bym chciał potrenować je na treningu ale niestety nawet tego tubrakuje a szkoda :x
Mi z kolei bardzo brakuje możliwości gry na hali...to była dopiero zabawa!;)

Wszyscy gracze tęsknią za tym, a producenci przez 5 lat nic z tym nie robią. COś chyba jest nie tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chomik

zgadzam sie z przedmówcami, 99 to jedna z najlepszych FIF :) Chociaz IMO bardziej grywalna była 2000. A pamietacie glowny motyw muzyczny? "Shake and right now, to funk so bravo" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chomik
2000 jest dla mnie jedną z gorszych :? już wole 2001

Herezja! Na stos! :) Spójrzmy prawdzie w oczy, 98 i 99 nie były takie ******** wypasione (chociaz fajnie sie w nie grało). 2000 przyniosła własnie ten powiew świeżosci do serii. Pamietasz jak Eld wychwalał pod niebiosa 2000, po 3 latach psioczenia na 97, 98 i 99?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam najbardziej przypadla FIFA99 i w zadna inna nie gralo mi sie tak przyjemnie, jak w taze wlasnie edycje. Pomijajac 2001, ktora z racji swej ogolnej badziewiastoswci, w ogole nie powinna nabrac takowej nazwy charakterystycznehj dla gier tego typu... Zywcem spalic, w piasku zakopac, w 99 mlocic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem (chwileczke, wiem - kabura!), kto zalozyl ten post ;), ale powinno mu sie pomnik postawic ze szczerego zlota, dobitnie bowiem autor zrozumial, ze seria 99 jest jedna z najlepszych (o ile nienajlepsza) seria FIFA ze wszystkich zakladajac ten osobny watek dlan - klaniam sie nisko, to sie chwali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anioł_śmierci

Jakby producenici gry chociaż nieraz posłuchali graczy to by powstałą całkiem inna gra. Owiele leepsza. A jeśłi chodźi o halówke to też było zaje***e. SZkoda że tego też nie ma jużod tak dawna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się tam bardzo FIFA 2003 podoba. Według mnie najlepsza cześć z serii. Już się nie mogę doczekać FIFY 2004.

hehe, no to zapraszam do mnie na turniej... Już wielu poległo walcząc ze mną na Xboxie;) Tylko błagam, niech to nie będzie pojedynek Real Madryd - Juventus :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiej drużyny jesteś fanem?

Jestem fanem Juventusu, dlatego zawsze jak ktoś się ze mną chce zmierzyć w fife 2003 to gra wygląda tak: xxx-Juventus, przyczym tym "xxx" w 99,9 % jest Real. Ile można wygrywać Juve z realem! ;)

BTW Forza Juve! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

jakiej drużyny jesteś fanem?

Jestem fanem Juventusu, dlatego zawsze jak ktoś się ze mną chce zmierzyć w fife 2003 to gra wygląda tak: xxx-Juventus, przyczym tym "xxx" w 99,9 % jest Real. Ile można wygrywać Juve z realem! ;)

BTW Forza Juve! :P

No to świetnie!

Boże, ile nocy płakałem w poduszkę po finale Ligi Mistrzów! :wink:

Pewnie tyle samo ile wtedy, gdy zobaczyłem kartkę dla Nedveda w pólfinale. :wink:

Ach, co to były za emocje!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie!

Boże, ile nocy płakałem w poduszkę po finale Ligi Mistrzów! :wink:

Pewnie tyle samo ile wtedy, gdy zobaczyłem kartkę dla Nedveda w pólfinale. :wink:

Ach, co to były za emocje!

Ale przyznam się bez bicia, że grając Juventusem w Fife 2003 wymieniam lwią część składu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
Ale przyznam się bez bicia, że grając Juventusem w Fife 2003 wymieniam lwią część składu

Ja każdą drużyną tak robię :wink:

Druzyny który prowadzę, różnią się tylko nazwą, bo skład zawsze jest prawie taki sam :wink:

No oprócz Arsenalu, bo jego nie ośmieliłbym się zmienić :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...