Skocz do zawartości
Gość kabura

FIFA (seria)

Polecane posty

Wymagania FIFY 13 nie są zbyt wysokie, co mnie cieszy. Pytanie tylko, czy to nie znak, że gra będzie stać w miejscu... Oby nie.

Co do obsługi Kinecta i Move'a przez tą grę: bardzo ciekawi mnie, jak to będzie wyglądać. Czy będziemy sterować tylko w samym menu, czy też w meczach? Tak czy inaczej - słabo to widzę. Spośród tych dwóch kontrolerów IMO lepiej wypadnie Move, bo różdżka pozwala na bardziej precyzyjne wskazanie celu niż Kinect (coś jak gra myszką w pecetowej FIFIE 09 - to miałoby sens...). Za to sterowania kontrolerem ruchowym Microsoftu nie mogę sobie wyobrazić. A co wy o tym myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście kinect/ move mnie nie dotyczą, ale to jest dobre dla dzieci jako kontroler, a nie do fify, która jest szalenie złożoną grą. Bardziej już kinect by pasował do jakiegoś managera, gdzie wskazujesz gracza itp. Znając opóźnienie tego sprzętu i niedokładność nie będzie to miało prawa wyprzeć pada jako domyślnego kontrolera na konsoli- może jedynie będą jakieś smaczki związane z kinectem np. strzał z wolnego, obrona karnego itp. ale sprintu czy wrzutki to ja nie widzę tym urządzeniem :) Już lepiej wyjść na dwór i z kolegami pokopać niż przed konsolą ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Mam co prawda kod na 30 zł zniżki, ale z zasady nie kupuję DLC.

Trudne sprawy to są :-D.

Przeczytaj regulamin tego kodu - bo to pewnei ten na Originie - znizka nie dotyczy kilku gier i punktów , które sa wymagane do kupienia Euro na Originie... :/

Ja po recenzjach liczych itp jednak nie zdecydowałem się na zakup. Poczekam jak będzie za maksymalnie 30 zł... bo te 80 zł to jakaś parodia za tak biedny content.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Fify 13 to mam nadzieję, że nie zawalą optymalizacji jak ostatnio. Żeby normalnie pograć, bez szarpania animacji musiałem się męczyć pare dni aż znalazłem pomoc na forum, którym jest program D3DOverrider. A już zaczynałem żałować, że kupiłem nową piłkę od EA. A Euro nie kupię. Wg mnie nie warto dla paru nowych stadionów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagraniczni recenzenci zapewne nie dostrzegają stopnia, w jakim ten dodatek jest robiony na odwal, a konkretnie - niedoboru licencji. I stąd nieco wyższe noty.

Nasze wymagania jako gospodarzy są z pewnością większe, jednak nie samo to obniża ocenę tego DLC. Myślę, że tu bardziej chodzi o zaniedbania związane z licencjami. Dlaczego nasza reprezentacja i wiele innych nie ma oryginalnych koszulek? Dlaczego wiele nazwisk jest nieprawdziwych? Za taką cenę? Tylko naiwni nie dostrzegą w tym DLC próby zbijania kokosów na fali Euro 2012. Masa takich wpadek nie wpływa korzystnie na opinie recenzentów (szczególnie naszych). Zresztą - piszę "recenzentów", bo oceny użytkowników mówią same za siebie, z czym tak naprawdę mamy do czynienia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol to w takim razie gratuluje dla EA pisze że nie potrzebuje aktualizacji. a gra nadal wywala mnie gdy chce pograć w euro 2012. Po prostu gratuluję. EA to jeden wielki Shit który nie dba o konsumentów tych ich marnych gier. W syumie zapłaciłem ponad 200 zł żeby zamiast się cieszyć grą się wkurzać. Dziękuję tym miernotom z oddziałou z Kanady

Dosłownie z każdą produkcją EA miałem jakieś problemy. Nie rozumiem jak można takie badziewie wypuszczać na rynek

Co do 13 to pewnie będzie kolejna marna kopia w tym przypadku 12 nic nowego nie wnosząca za którą będzie trzeba zapłacić ponad 100 zł. Chyba zakończę zabawę z EA i przestanę kupować ich produkcje na dobre

Edytowano przez VanNerd93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łatwo ci tak mówić " nie wylewaj frustracje na forum". Ja już mam dość tych problemów z tym badziewiem czemu nic nie może dizałać ot tak po prostu zainstalował włączył i cieszy się grą. Zrobili na odwal jakieś badziewie zamiast wypuścić oddzielną grę to oni się w DLC bawią , no ręce opadają. A na temat pomocy technicznych mam wyrobioną opinie także sobie daruję ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy teraz mówisz o FIFIE czy o samym dodatku UEFA EURO, ale ja nie miałem żadnych problemów z graniem, można rzec, że pod tym względem FIFA to majstersztyk - dobra optymalizacja, zero problemów.

Jeśli już jakieś kłopoty się pojawiają, to prędzej z Originem i to ten bubel należy się pluć do EA.

Poza tym jeśli z góry odrzucasz pomoc techczną to może rzeczywiście odpuść sobie wszelkie gry... PC jest taką platformą z racji ogromnej ilość różnorakich możliwych konfiguracji, że zawsze coś komuś będzie się chędożyło.

Naprawdę polecam kontakt z pomocą tech., mi kilka razy pomogli! A jeśli to Ci nie odpowiada to się przerzuć na konsole - wkładasz płytę i grasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy z Fifą na PC pojawiły się od wersji 11 i u mnie też występują niestety. Dzisiaj po raz kolejny sypnął mi się profil i znowu muszę założyć nowy. Na szczęście nie kasuje się poziom, bo mam już natrzaskane chyba 55 :D Myślę, że w Fifie 13 nie będzie problemów prawie wcale. Ekipa z EA przenosiła engine z konsol dość długo i nie udało im się tego zrobić w pełni w 11 - dopiero 12 jest produktem w miarę kompletnym. Gdyby nie te błędy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doprowadziłem Polaków do półfinalu EURO 2012, gdzie odpadli po tym, jak Czesi wbili im 4 gole :P. Czyzby przestroga przed sobotą? confused_prosty2.gif Ogólnie jestem zadowolony z dodatku EURO, fajne menusy, jest klimat mistrzostw, naprawdę nie wiem dlaczego tak jest hejtowany. Po raz kolejny przekonałem się, że recki (zwłaszcza w wykonaniu CD-A) można sobie wsadzić gdzieś, najlepiej samemu opykać grę i wtedy kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę każda coroczna nowa FIFA to odgrzewany kotlet + aktualne składy i kilka zmian, dla których moim zdaniem nie warto płacić EA 120 zł. Osobiście wolałbym co roku płacić dajmy na to, 50 zł za łaty ze składami, patchami z lepszymi teksturami, nowymi strojami etc. a nowa FIFA powinna wychodzić co 2-3 lata. Ale to tylko moje zdanie, wydawcy nigdy się na to nie zgodzą, bo to uderzy ich po kieszeniach.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę nie wiem dlaczego tak jest hejtowany. Po raz kolejny przekonałem się, że recki (zwłaszcza w wykonaniu CD-A) można sobie wsadzić gdzieś, najlepiej samemu opykać grę i wtedy kupić.

A ja się temu hejtowi nie dziwię. Nie bierze się on stąd, że to słaby dodatek (nie jest przecież taki zły...), lecz z traktowania graczy po macoszemu przez EA. Gdyby to była gra, a nie DLC, dostałaby w CDA pewnie gdzieś tak 7+ - 8.

Tak naprawdę każda coroczna nowa FIFA to odgrzewany kotlet + aktualne składy i kilka zmian, dla których moim zdaniem nie warto płacić EA 120 zł.

120 zł? Chyba w Empiku i to w pre-orderze. Nikt ci nie każe nabywać gier w dniu premiery. Co do odgrzewanego kotleta - to częściowo prawda, ale zmian jest tak naprawdę wiele. Nowy interfejs, soundtrack, a przede wszystkim składy, koszulki, buty, piłki, kilka usprawnień silnika gry, parę nowych rozwiązań (np. w dryblingu i rzutach wolnych), ulepszone tekstury - "trochę" tego jest. Patch wcale by tego nie załatwił.

Swoją drogą - zauważyłem, że w FIFIE 12 po nowym patchu nie widać źdźbeł trawy na powtórkach. To pewnie celowy zabieg wprowadzony, aby w "trzynastce" trójwymiarowa murawa została uznana za nowy "ficzer". Nieładnie, EA...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą - zauważyłem, że w FIFIE 12 po nowym patchu nie widać źdźbeł trawy na powtórkach. To pewnie celowy zabieg wprowadzony, aby w "trzynastce" trójwymiarowa murawa została uznana za nowy "ficzer". Nieładnie, EA...

Z owego ficzera zrezygnowano po Fifie 09 i to na PC, bo nie wiem jak było wtedy na konsolach. W meczach nie ma trawy właśnie od tamtego roku, przy kamerze zza pleców bramkarza aż nadto widać ten ubytek w grafice. Mam nadzieję, że w Fifie 13 zrobią normalną trawę 3D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jak to jest z tymi strojami, bo mialo coś wyjść oficjalnego od EA, a tu Euro za pasem i wciąż gram reprezentacją Polski bez oryginalnych strojów... a taka Francja ma doskonale stroje odwzorowane. Wiadomo coś komuś na ten temat?

A jeśli nie wyjdzie żaden oficjalny patch to ktoś może polecić coś fanowskiego? Pobrałem co prawda jakąś łatę by Adriel czy jakoś tak, ale skończyło się na tym, że miaem stroje z podstawki w Euro, więc kontenty nie jestem :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...