Skocz do zawartości
Gość kabura

FIFA (seria)

Polecane posty

Mam takie pytanie (FIFA 11 PC) - czy to jest normalne, że po rozegranym meczu w sieci, kiedy zagram sobie (bez wychodzenia z gry) meczyk z komputerem to gra zamula tak jakoś dziwnie? Po wyjściu z gry jest już ok. Dlaczego tak się dzieje i czy po ponownym włączeniu gry już jest w 100% ok? No bo nie mam takiego odniesienia, czy na pewno już jest ok, bo nie myślałem, że po rozegraniu meczu w sieci gra później tak będzie zamulać i haczyć i nie interesowałem się w ilu FPS działa etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie EA robi sobie z graczy po raz kolejny jaja. Specjalnie wprowadzają ulepszenia serii powoli, by z każdym rokiem ciągnąć zyski. Mają już niejakie doświadczenie z managerami, a wciąż w fifie chodzi tylko o granie na boisku. Przecież kariera piłkarska nie tylko od tego zależy... mogliby wprowadzić wreszcie jakieś treningi, żeby szybciej staty nabijać.

Można by formę łapać albo ją tracić. Gazetki z artykułami o naszej drużynie mogłyby często wychodzić.

Ale po co to wszystko.. lepiej klikać bez żadnej oprawy i wprowadzać co rok pomału ulepszenia. Wkurza mnie to strasznie...

A jak mam sie przenieść na PES-a, to już wolę całkowicie nie grać w piłkę na konsoli.

Poza tym znów gracze PC dostali w kość... jakby ktoś nie zauważył.

Był tylko jeden rok, w którym kupiłem fifke zarówno na konsole i PC.... moim oczom nigdy nie ukazał się jeszcze taki kontrast. Wersja PC wyglądała przy konsolowej jak bezdomny żebrający o grosze na ulicy przy bogaczu wysiadającym z S-klasy Mercedesa.

Więc jeśli ktoś namacalnie widział te różnice, a podejrzewam że wielu - dziwię się że ktokolwiek jeszcze kupuje wersję na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas ożywić temacik :) Ostatnio zassałem patcha 1.01, który miał poprawić parę bugów, w tym uciążliwe wyłączanie się Fify. I nie wiem, czy ja dobrego patcha ściągnąłem, bo jak się wyłączała, tak się nadal wyłącza, z tym że teraz nie wyskakuje słynne pole z raportem o błędach :D I jeszcze jedno - patch zepsuł mi tryb menadżerski. Gdy klikam na pole zarządzanie drużyną gra się wyłącza i tak w kółko :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak właśnie jest. Be a Pro Seasons to dokładnie cztery sezony, a Ligi Mistrzów nie ma, bo EA nie ma wykupionej na nią licencji. Jest jakaś podróbka (European Champions League? Coś w ten deseń), ale nie wiem, czy się pojawia w Be a Pro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś już w klubie Be A Pro on-line?

Dzisiaj próbowałem się dostać do jakiegoś klubu, wyświetliło mi chyba ze trzydzieści, ale jak zacząłem przeglądać statystyki, to wyszło, że ledwie 4 czy pięć z nich w ogóle grywa... : / Straszne pustki w tym trybie.

Jakby co, ja bardzo chciałbym spróbować w tym trybie swoich sił (w końcu acziki za to są! ; ) ), więc proszę się odzywać na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w sieci i jestem oburzony poziomem graczy... I nie chodzi o zwiewanie, bo wtedy oddaje mecz walkowerem.

Pewien gość po porażce 8:2 po prostu przestał cokolwiek robić, po meczu nie zdecydował się, czy chce grać remis, czy nie, i oczywiście musialem wyjść z gry ALT+TAB i mecz przegrałem. Bardzo mnie to irytuje.

Jest jakiś sposób na coś takiego?

Edytowano przez pankamilek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Myślę że to dobre miejsce aby poszukać nowych członków do mojej drużyny, bo gracze czytający CD-ACTION i forumowicze CD-ACTION to prawdziwi gracze :laugh: . Jestem menadżerem drużyny Poland BOYS, obecnie jest nas w klubie czterech graczy. Mamy 4100 pkt. Chcemy wprowadzić trochę świeżości do teamu. Szukamy obrońców, pomocników i bramkarza. Zawodnik który chciałby dołączyć do nas musi spełniać kilka warunków:

1. Najważniejszy. Fifa jest grą zespołową dlatego gracz musi umieć współpracować z drużyną. Nie szukamy indywidualistów.

2. Minimalny poziom WG to 82 obrońcy i pomocnicy oraz 85 bramkarz.

3. Spore doświadczenie. Przydałaby się średnia meczowa powyżej 6.2.

W naszej drużynie gramy dość często, prawie codziennie ktoś jest z kim można pograć. Panuje fajna koleżeńska atmosfera, gramy dla przyjemności ale na poważnie.

Zapraszam wszystkich chętnych spełniających warunki do przyłączenia się do nas. Piszcie w odpowiedziach do tematu, bądź na PS3, nick taki sam jak na forum: Klos2.

Pamiętajcie Poland BOYS (BoYs)!

Czekam w klubie! ;)

Chętnych do rozgrywania sparingowych meczy proszę również o kontakt ze mną w celu ustalenia szczegółów meczu.

Edytowano przez Klos2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w sieci i jestem oburzony poziomem graczy... I nie chodzi o zwiewanie, bo wtedy oddaje mecz walkowerem.

Pewien gość po porażce 8:2 po prostu przestał cokolwiek robić, po meczu nie zdecydował się, czy chce grać remis, czy nie, i oczywiście musialem wyjść z gry ALT+TAB i mecz przegrałem. Bardzo mnie to irytuje.

Jest jakiś sposób na coś takiego?

Tak - cierpliwość. : ) Niestety, w przypadku gier on-line warto mieć książkę pod ręką, na wypadek trafienia na złamasa. Z jednym takim ostatnio grałem, zrobiłem go 4:2 (oba gole strzelił mi "wrednie" - tzn. przejął piłkę wyrzucaną przez bramkarza. Raz to był ewidentnie mój błąd (liczyłem na fair play) drugi raz był to błąd gry - bramkarz wyrzucił piłkę i trafił obrońcę w plecy... : ) ). Potem pojawiło się menu i zaczęło się czekanie. Wziąłem sobie książkę, zacząłem czytać, po jakichś 10-15 minutach gość stwierdził, że jednak nie chce rewanżu. : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna jestem posiadaczem nowej FIFY (PC) - nie ma co się rozpisywać - to zupełnie nowa (w porównaniu do poprzednich części) gra.

Dopiero jednak od wczoraj zdecydowałem się na grę online. Mam wrażenie, że gra w tym trybie jest jakby nieco wolniejsza niż w singlu (abstrahując od lagów), trudniej robić zwody, zawodnicy łatwiej odbierają piłkę. Też macie takie wrażenie?

Rozegrałem dosłownie kilka meczy i oczywiście trafiłem na jakiegoś idiotę, który od momentu utraty drugiej bramki przestał reagować i po zakończonym spotkaniu musiałem wyłączyć grę używając Alt+F4 (myślałem, że może wystąpił jakiś błąd, dopiero czytając Wasze komentarze zrozumiałem o co tu chodzi). No i mam teraz 10% DNF. [beeep].

Swoją drogą to oburzające, że EA nie raczy naprawić tego błędu - po upływie bodaj 12 sekund przy ekranie, gdzie podejmujemy decyzję o ewentualnym rewanżu, gra powinna po prostu uznać, że rewanżu nie będzie i wyjść do menu. Czy to naprawdę aż taki problem by naprawić ten bug?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sprawdzone sposób na takich typków :) Kiedy zaczyna "afkować" wy również przestańcie się ruszać (broń boże strzelać gole).Po minucie,dwóch zacznie sie pewnie ruszać,jeśli nie to w menu rewanżu również nic nie róbcie dzięki czemu mecz zakończy się waszym zwycięstwem.U mnie te metody działają.Są ludzie którzy zwieszają gre poprzez pauze.Sposobem na to jest trzymaniem pauzy do końca limitu,najlepiej robić to kiedy koleś bierze przerwę pod koniec meczu kiedy przegrywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 gier online -> 6 zerwanych połączeń z rzędu... I hate this game :(. No, musiałem się wyżalić.. I żeby nie było, jestem przeciętnym graczem, nikogo trickami nie poniżam ani nic z tych rzeczy.

A najgorsze jest przeświadczenie, że nie da się z tym walczyć; EA mogłoby wprowadzić jakieś poważniejsze restrykcje, bo licznik nieukończonych spotkań najwyraźniej nikogo nie odstrasza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie wiedziałem, dzięki.

Co do tricków, napisałem to przekornie; mnie tego nie musisz tłumaczyć - po prostu niektórzy ludzie czują się poniżeni samym faktem, że ktoś 'niszczy' ich na boisku. Jak w życiu. Wiele złośliwych fauli na Messim czy innym Ronaldo wynika ze zwykłej frustracji mniej uzdolnionych rywali. Przypomina mi się sytuacja, gdy bramkarz reprezentacji Belgów przed meczem z Portugalią (El do ME 2008) stwierdził, że jego koledzy z boiska "zajmą się" Ronaldo tak, że ten zejdzie po dwóch minutach meczu. Pewnie nie mówił tego poważnie, ale to pokazuje frustrację z jaką zmagają się ludzie (także siedzący przed monitorem) w pojedynkach z lepszymi od siebie.

Trochę przydługo, ale mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...