Skocz do zawartości

FIFA (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Można w tych rozpiskach w nawiasach podawać nicki, żeby było łatwiej :P

Ja, FC Porto, mogę grać dziś... Właściwie od teraz do północy. Mam nadzieję, że Leverkusen tu zajrzy. Zaproszenie zaakceptowałem na PSN.

k4cz0r - pasuje Ci jutro ok 11-12 rano? Ew. od 18 do północy :P

Edytowano przez ZdeniO
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla reszty, dziś już rozegraliśmy mecz ze ZdeniO [hives89]. ;)

FC Barcelona 3:1 FC Porto

Obecne sytuacje w tabelach oraz nicki graczy: [aktualizacja - 13.08, godz. 20:18]

A

Inter [Miloszek93] 3|0|-

Real [Doom_pila] 3|3|-

Milan [sandro17ACM] 0|-|-

Atletico [grzenio92u76yygg] 0|-|-

B

Barcelona [k4cz0r93] 3|-|-

Chelsea [eNadra] -|-|-

Porto [hives89] 0|-|-

Bayer [radzikplay] -|-|-

EDIT: Z nudów zabrałem się już za tworzenie forum, przydałby się jakiś doświadczony grafik na logo i podobne duperele. W razie czego pisać gg: 5503773.

Edytowano przez k4cz0r
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, te terminarze są tylko orientacyjne. Jeżeli przeciwnik poda konkretny powód, np. brak prądu, sprawy osobiste itd. to gdy zgodzi się oczekujący, nie widzę problemu. :) Gorzej będzie z ostatnimi meczami [niedziela], gdyż na następny dzień zacznie się faza pucharowa.

Jest forum - www.fmt.xaa.pl , na razie kompletna prowizorka. Brak konkretnego layoutu, loga itp. Ale tematy można zakładać, baza danych nie zginie. ;) Tam także prosze pisać już wyniki i resztę w odpowiednich działach.

Edytowano przez k4cz0r
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, forum już w miarę gotowe, jeszcze tylko logo, parę dodatków jak Shoutbox i może być. Także proszę tam pisać wyniki i rejestrować się bo już tu raczej nie będę zaglądał. A ja przyznaję sobie walkowera w moim meczu z Chelsea, powód prosty, brak kontaktu. Jeżeli poda konkretny powód to oczywiście rozegram go z nim w innym terminie. A ZdeniO napisz mi NA NASZYM FORUM już co z Twoim meczem.

Jeszcze raz link -> www.fmt.xaa.pl , później skombinuję w miarę normalną domenę jak puchar się rozrośnie.

Edytowano przez k4cz0r
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś nie widział. Trailer pokazuje przy okazji nowy ficzer gry czyli możliwość gry bramkarze. Fajna rzecz, ale raczej nie zamierzam się w to bawić.

Demo niestety dopiero za miesiąc - 16 września. Szkoda, bo już się nie mogę doczekać... może zdążę uskładać kasę do premiery, ale wypadałoby jeszcze pada kupić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jeśli jeszcze ktoś nie widział: GAMEPLAY Z FIFY 11

No i co na to powiecie? Czy FIFA ma szansę dokopać wreszcie PESowi, czy jeszcze jej trochę brakuje? Ja tam zawsze wolałem FIFĘ od PESa, ale czy tych, którzy wahają się pomiędzy FIFĄ a PESem, ten gameplay przekona do siebie czy też nie :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wolę FIFE. Ale tylko na konsoli :) Jeżeli 11 na PC będzie naprawdę dobre to ... może kupię jeśli nie - pogram u kumpla na X360 :laugh:

Generalnie to moja znajomość z FIFĄ na PC to tylko trochę grania w 08. Na konsoli sporo , a nawet dużo grałem u wspomnianego kolegi w edycje 09,10 (na PC tylko w demo) i to jest zdecydowanie co innego. Tak więc liczę , że 11 będzie na PC taka jak na konsoli 09 lub 10 , bo wtedy i tak będzie super.

A od PESa trzymam się z daleka ... grałem tylko w demo 07 lub 08 nie pamiętam. W każdym razie mi się jakoś nie spodobał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Treser

Do wszystkich przedpremierowych zapowiedzi nowej FIFY na PC podchodzę z dystansem (jak zresztą do zapowiedzi praktycznie każdej gry). O tym, czy będzie naprawdę dobra i pozwoli mi odłożyć wysłużonego, szóstego PESa na półkę przekonam się dopiero gdy zagram w demo, ewentualnie już w pełną wersję (bo jak pokazała wersja demonstracyjna ostatniego tytuły z IMO lepszej do tej pory symulacji piłki nożnej, nawet po zagraniu w taką nie można być pewnym ostatecznego kształtu tytułu, który trafi na sklepową półkę).

Przyznam jednak, że na razie FIFA 11 prezentuję się bardzo dobrze, a możliwość sterowania bramkarzem wydaje się kuszącą odmianą po spędzeniu kilkuset godzin w polu :wink: Najważniejsze jest to, że jesienią po raz pierwszy od dawna będę miał problem ze wskazaniem lepszej gry traktującej bezpośrednio o zmaganiach na piłkarskim boisku. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zachciało mi się ponarzekać na tę serię. :) - wrażenia z fify 10 - W necie gra się wolno, ale pewnie to zależy od jakości łącza - natomiast przez kabel sieciowy w ogóle mnie wywalało jak tylko poruszyłem zawodnikiem na początku meczu. Tak ogólnie to w singlu (w całej serii chyba) - zdecydowanie za mało przypadkowego wybicia na aut i rzutów rożnych w porównaniu z większością normalnych spotkań w tv - oglądałem dziś filmik z FIFY 11 i zauważyłem, że jest podobnie. Już od dawna brakuje mi w menu takiej opcji jak "kaloszowatość" sędziego - to mogłoby podnosić dramaturgię spotkania. Nie pamiętam sytuacji w fifie, że strzelam gola a sędzia go nie uznaje, albo gwiżdże faul, którego nie było. Wybitnie dużo nie gram, ale jakoś nie dostrzegłem takich przypadków. Mam nadzieję także, że Fifa 11 będzie miała tą całą otoczkę (medale, puchary, radość) po meczu tak jak w PES.

Edytowano przez atari
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od dawna brakuje mi w menu takiej opcji jak "kaloszowatość" sędziego - to mogłoby podnosić dramaturgię spotkania. Nie pamiętam sytuacji w fifie, że strzelam gola a sędzia go nie uznaje, albo gwiżdże faul, którego nie było.

Ja co do tej funkcji miałbym mieszane uczucia. Szczególnie w meczach o ''wszystko'', chociaż jeżeli sędzia myliłby się dość rzadko byłoby to fajne urozmaicenie. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie FIFA 09 była całkiem niezła, animacje pozostały te same, ale szatę graficzną naprawdę polepszono, dodano świetne oświetlenie, pozmieniano twarze wszystkim zawodnikom. W 10 grafika była jeszcze gorsza niż w 09 (ta trawa była PASKUDNA), ale cóż... i tak gram w PESy, obecnie w tą oznaczoną numerkiem 10.

Wracając do FIFY, 11 kupię na 99%, konsolowa 10 była świetna, razem z aktualizacją składów, pro pass (?), p+(?), CS (?) będzie jeszcze lepsza, może nie w 100% jak konsolowa 11, ale na pewno dostarczy masę dobrej zabawy i się już jej nie mogę doczekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos kiedy wyjdzie demo Fifiy 11 PC?? W necie szukalem,ale nie jest podana konkretna data...jedyne co mi wpadlo w oko to 13 wrzesnia, ale na forum CDA ktos mowil o 16 wrzesnia...niby 3 dni to nie tak duzo ale strasznie zaciekawila mnie tegoroczna Fifa

Ja Ci napiszę, że 15 września :) Przynajmniej taka wiadomość ukazała się na facebook'u

Edytowano przez Matysnext
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...