Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Phnom

Pytania do Phnoma

Polecane posty

Phnom, przepraszam, że potraktuję cię jak jasnowidza, ale chce poznać twoje zdanie. Jak myślisz: czym zajmie się Creative Assembly po wydaniu Shoguna 2 ? Zrobi do niego dodatek, kolejną część Rome'a lub Medievala, może jakiś nowatorski pomysł ? Wiem, że dzieła tego studia znasz bardzo dobrze, więc może przewidzisz ich przyszłe działania :)

Wiesz, na pewno będą dodatki DLC do Shoguna, ale mam nadzieję, że przygotują też jakąś nową odsłonę. Ja chętnie bym powrócił do Rzymu lub sredniowiecza - nawet gdybym mial poczekac na to 2 lata. Sadze jednak, ze za rok - już standardowo - coś wyjdzie - i mozliwe, ze bedzie to cos "na przeczekanie", tak jak Napoleon był - pomimo całej mojej do niego sympatii - tylko ulepszonym Empire'em, a na prawdziwie nowe (choc troche tez stare) doznania musielismy poczekac do Shoguna 2.

jak nazywa się smmugler plis powiedz!!!!!!!!!!!!!!

:tongue:

Mozesz mi zdradzic, ktory z redaktorow dostal w swoje niecne raczki Homefront'a ? :)

Czemu nie macie kobiet piszacych recenzje? Zadna sie nie zglosila czy sa inne powody?

Recenzję Homefronta robił CormaC. I rzeczywiście: ręce to on ma niecne, a zazwyczaj i brudne.

Kobiety nie piszą do nas recenzji, bo widocznie mało jest takich, które byłyby dobrze piszacymi hardkorowymi graczkami. A przynajmniej takie się do nas nie zgłaszały. I dobrze, bo chyba żadna kobieta nie wytrzymałaby takiego nagromadzenia testosteronu na metr kwadratowy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz może co się dzieje z Twierdzą 3. W CDA z sierpnia ubiegłebo roku pisze, że wyjdzie w marcu, a tu nic.

PS. Możesz polecić jakąś dobrą strategie tylko nie turową, tylko taką jak np. Age of Empires. W miarę nową. :rolleyes:

O Twierdzy 3 na razie cicho. martin, który pisał tekst, mówi, że twórcy już mu nie odpowiadają na maile w tej sprawie, co nie wróży za dobrze... Wygląda na to, że postawili na darmową wersję online, którą znajdziesz tu: http://www.strongholdkingdoms.com/index/download.

Co do dobrej strategii nieturowej, pierwszy na myśl przychodzi mi StarCraft II. A jeśli chciałbyś czegoś mniej nastawionego na walkę, no i bliższego Age of Empires, to świetni są Settlersi 7: Droga do królestwa. A z najnowszych (choć są elementy turowe) polecałbym Total War: Shogun 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się znakomicie, tak jak każda nowa odsłona Battlefielda, również na pewno kupię. Activision sprzeda nam pewnie nic nie różniące się od poprzedniczek Modern Warfare 3 i pobije swoje kolejne rekordy sprzedaży... Szkoda, że wielu ludzi nie docenia BC2, zwłaszcza, że jest bogatszy od Codów i trzeba bardziej myśleć, jak się w niego gra. Ale dobra, koniec refleksji, to nie temat o BF3.

Chciałeś cię tylko pochwalić Phnom, bardzo ciekawa recenzja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+++ za artykul o BF 3

i takie pytanko jeszcze: widziales prace z konkursu na logo? jesli tak, ktora najbardziej ci sie podoba? zeby bylo latwiej, moze z tych, ktore zostaly wydrukowane

A te trzy plusy to w ilustopniowej skali? ;>

Tak, widziałem prace, ale jakoś nie mam swojego faworyta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze jedno pytanie, recenzje battlefield 3 też będziesz pisał, bo zapowiedź była świetna, może nawet lepsza od samej gry :P

I pisałeś jeszcze wcześniej, że rzadko grałeś w multi tylko czasem w cod 4 lub 5, ponieważ nie lubisz ludzi.W zapewne świetnym B3 też nie będziesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze jedno pytanie, recenzje battlefield 3 też będziesz pisał, bo zapowiedź była świetna, może nawet lepsza od samej gry :P

I pisałeś jeszcze wcześniej, że rzadko grałeś w multi tylko czasem w cod 4 lub 5, ponieważ nie lubisz ludzi.W zapewne świetnym B3 też nie będziesz?

Heh, dzięki za miłe słowa. Kto będzie pisał recenzję, to się jeszcze zobaczy - dużo rzeczy się jeszcze do tej pory może wydarzyć. Nie ukrywam, że chciałbym napisać, no ale chętnych będzie na pewno więcej.

Co do grania w sieci w BF3: nie jestem hardkorem, jeśli chodzi o sieciowe shootery (online wolę grać w Fifę), ale spośród wszystkich tego typu gier najdłużej w swoim życiu grałem w Bad Company 2 - więc nie wątpię, że i w Battlefielda 3 pogram. Tylko muszę najpierw system na domowym kompie zmienić, ech...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+++ za artykul o BF 3

i takie pytanko jeszcze: widziales prace z konkursu na logo? jesli tak, ktora najbardziej ci sie podoba? zeby bylo latwiej, moze z tych, ktore zostaly wydrukowane

A te trzy plusy to w ilustopniowej skali? ;>

Tak, widziałem prace, ale jakoś nie mam swojego faworyta.

Oczywiscie, ze w skali trzystopniowej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym cd -action napisałeś zapowiedż Battlefielda 3.Czy akcja tej gry będzie się głównie rozgrywała w mieście??? :smile:

Znajac tworcow Battlefieldow to mapy beda tak zroznicowanie, ze bedzie wszytskiego po troche. Miasta, pustynie, dzungle, gory. Teraz to juz norma, ze srodowisko gry zmienia sie z kazda misja.

PS. Wybacz Phnom, ze sie wcinam, ale korcilo mnie :) [i popraw mnie jesli sie myle]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym cd -action napisałeś zapowiedż Battlefielda 3.Czy akcja tej gry będzie się głównie rozgrywała w mieście??? :smile:

Znajac tworcow Battlefieldow to mapy beda tak zroznicowanie, ze bedzie wszytskiego po troche. Miasta, pustynie, dzungle, gory. Teraz to juz norma, ze srodowisko gry zmienia sie z kazda misja.

PS. Wybacz Phnom, ze sie wcinam, ale korcilo mnie :) [i popraw mnie jesli sie myle]

Nie mylisz się. Ja widziałem tylko jedną misję, ale twórcy zapewniali mnie, że lokacje będą zróżnicowane. Choć na pewno sporo misji będzie się działo w miastach - bo przecież trzeba dać pohasać modelowi destrukcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, że masz taką "kambodżową" ksywkę. Przydało mi się to na geografii :happy:

Yes! Wreszcie się komuś do czegoś to przydało! Jak będę miał córkę, to nazwę ją Erytrea albo Dżibuti.

Proponuję coś bardziej złożonego. Np. takie Bandar Seri Begawan, albo prawdziwą nazwę Bangkoku :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...