Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

kubasliwa202

Rozwiązany: Gothic 3, komunikat "out of memory"

Recommended Posts

Mam taki problem z Gothiciem 3. Czasami jak zapisuję grę to gra się zawiesza i wyskakuje mi okienko z napisem "Out of memory. Please free some memory and try again" i przyciski "Ignoruj", "Ponów próbę", i "Przerwij". "Ponów próbę" nic nie daje, bo okienko wyskakuje ponownie a "Ignoruj" i "Przerwij" kończą się zamknięciem Gothica i powrotem do pulpitu. Potem nie mogę wczytać tego sejwa, bo ładowanie staje przed połową. Radzę sobie z tym, bo zapisuję grę na dwóch slotach, ale gra zawiesza się tak dość często i to zaczyna być irytujące. Wie ktoś, co można z tym zrobić?

I jeszcze jedno: czemu tamten temat z Gothic 3, ten co ma ponad 100 stron, jest już zamknięty? Dawno nie byłem na forum i nie wiem, co się mogło dziać.

Link to comment
Share on other sites

Ja miałem ponad 20gb na dysku "C" a na innych jeszcze więcej i byłem już po wyzwoleniu montery z władzy orków i wyskoczyło mi takie coś (błąd) pech chciał, że miałem jednego sava i odechciało mi się grać (na szczęście za pierwszym razem udało mi się tę grę ukończyć bez żadnych problemów).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...