Skocz do zawartości

Rozwiązany: Gothic 3, komunikat "out of memory"


kubasliwa202

Polecane posty

Mam taki problem z Gothiciem 3. Czasami jak zapisuję grę to gra się zawiesza i wyskakuje mi okienko z napisem "Out of memory. Please free some memory and try again" i przyciski "Ignoruj", "Ponów próbę", i "Przerwij". "Ponów próbę" nic nie daje, bo okienko wyskakuje ponownie a "Ignoruj" i "Przerwij" kończą się zamknięciem Gothica i powrotem do pulpitu. Potem nie mogę wczytać tego sejwa, bo ładowanie staje przed połową. Radzę sobie z tym, bo zapisuję grę na dwóch slotach, ale gra zawiesza się tak dość często i to zaczyna być irytujące. Wie ktoś, co można z tym zrobić?

I jeszcze jedno: czemu tamten temat z Gothic 3, ten co ma ponad 100 stron, jest już zamknięty? Dawno nie byłem na forum i nie wiem, co się mogło dziać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ponad 20gb na dysku "C" a na innych jeszcze więcej i byłem już po wyzwoleniu montery z władzy orków i wyskoczyło mi takie coś (błąd) pech chciał, że miałem jednego sava i odechciało mi się grać (na szczęście za pierwszym razem udało mi się tę grę ukończyć bez żadnych problemów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...