Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Beyond Good & Evil

Polecane posty

Ze jestem zagramanica, to poszukalem jakichs ciekawych gierek i w supermarkecie znalazlem miedzy jakimis pokermi Beyond Good And Evil. Jak zobaczylem cene to padlem. Kupilem ja za 87 ( :!: ) centow kanadyjskich, co w przeliczeniu na zlote wynosi jakies 2.40 zl. Makabra. Mam 3 - plytowa gre, ktora cda wychwalala ze wszystkich sil. Takich okazji sie nie przegapia. jeszcze nigdy w nia nie gralem i jestem ciekaw czy jest warta tych 87 centow :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=25048 dość stary nius i żeby przeczytać całą wiadomość trzeba miec platne konto:/. No ale wychodzi z tego kawałka artykułu, co jest free4all, że prawdopodobnie bedzie druga część BG&E! I to na pecety! Yaaay^^.

Tylko oczywiście na moim wspaniałym komputerze nie poszłaby dwojka:/. Mam nadzieję, ze będe mieć nowy przed premierą...(a nawet jesli nie - mam nadzieje, ze bede mial nowy, gdy BGE2 wyjdzie do taniej serii)

Edit:

@up Ona imo(i nie tylko imo) warta jest nawet ceny premierowej(130 zł.), która i tak byłaa przesadą. No, ale Cenega robi się lepsza, wiec mam wielkę nadzieję(zakładając, że to ona będzie dystrybutorem), że cena będzie poniżej 100 zł.(99.99 max;])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, jedna z moich ukochanych gier (choć dałem na nią chyba z 50 zł, nie 2 zł :P).

Głównie przez klimat i niektóre pomysły... No i nie jest się "tym złym" albo "tym dobrym" tylko po prostu kimś neutralnym... No i misja z pstrykaniem fotek zwierzakom... I wujek Dobra Świnka :P

To wszystko składa się na jedną z gier, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze jestem zagramanica, to poszukalem jakichs ciekawych gierek i w supermarkecie znalazlem miedzy jakimis pokermi Beyond Good And Evil. Jak zobaczylem cene to padlem. Kupilem ja za 87 ( :!: ) centow kanadyjskich, co w przeliczeniu na zlote wynosi jakies 2.40 zl. Makabra. Mam 3 - plytowa gre, ktora cda wychwalala ze wszystkich sil. Takich okazji sie nie przegapia. jeszcze nigdy w nia nie gralem i jestem ciekaw czy jest warta tych 87 centow :wink: .

Oj zacny tytuł(kupiłem za 19,99). Ale kto mi zbierze wszystkie perełki??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra w jaką grałem. Od czasu gdy ją ujrzałem i przeszedłem zacząłem inaczej pojmowac świat gier.Po prostu się w niej zakochałem. Wspaniały klimat,grafika działająca na moim leciwym wtedy kompie...Autorzy trafili w sedno łącząc gatunki. Proszę Boga o drugą część.

PS:Było już wiele newsów o Beyond Good & Evil 2.Jeżeli chcesz aby powstała napisz petycję do producentów.Oto strona.(był o tym news np na głównej polskiej stronie o grze)

http://www.petitiononline.com/bgaep/petition-sign.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy po prostu nie za bardzo czuję ten francuski klimat, czy mam jakąś felerną wersję (z jakiegoś pisma typu CyberMycha czy coś :D) czy też wydaje się wam, że zakończenie jest jakby trochę urwane? Po wygranej walce z Doomz Priestem Jade wznosi się w poświacie światła i uwalnia wszystkich Hilijczyków, a potem nagle są już kreditsy (no i scena z Pey'jem :> ). A tajemnica pochodzenia Jade nie jest do końca wyjaśniona (wiemy, że była kimś lub czymś ważnym z Doomz, ale nic poza tym i nie wiemy kim byli naprawdę jej "rodzice"). A może to niedopowiedzenie miało być otwartą furtką w stronę sequela?

Mimo wszystko gra jest WIELKA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to niedopowiedzenie miało być otwartą furtką w stronę sequela?

Dokładnie XD niestety gra sprzedała się słabo i szanse na sequel są nikłe. Prawie takie jak śnieg w czasie świąt ^^ btw. widziałeś scenkę po napisach końcowych ? oj, zapowiedź sequela na sto, dwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze się przyznam-tego pojąć nie umiem. Jak ludzie pokroju Michaela mogą mieć problemy z realizacją swoich "artystycznych wizji", które przynoszą tylko korzyść drugiemu człowiekowi?

Bo gry wykonane z artyzmem się nie sprzedają. Po co tworzyć coś, co można nazwać "sztuką", jak można wydać kilka nowych Splinter Cellów, które na pewno się sprzedadzą. W końcu dla firmy zysk jest najważniejszy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michael Ancel potwierdził pracę na sequelem BG&E.

LINK LINK LINK :!: wise guy....

jakoś nie wierzę, jaka platforma? kiedy? gdzie to powiedział?

To pewnie ta stara plotka gdy Ancel pracował nad jakąś kontynuacją, która z kolei okazała się kolejnym Raymanem z tą różnicą, że tym razem będącą zbiorem mini-gier o znęcaniu się nad królikami :albino:

Ale sequela rzeczywiście ponoć sie ukaże .... kiedyś ... tak jak KOTOR III XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka gra musi miec kontynuacje i nie ma to tamto w morde jeza. Zakończenie jest jednoznaczne, historia sie urywa, to musi sie wyjasnic, jak nie to pójde z katana i piana na ustach do gosci odpowiedzialnych za skasowanie takiej giery!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie... Plotki owszem, krążą po Sieci, ale nie wszystkie są optymistyczne dla pecetowców:

Mówi się, że podstawowa mechanika gry pozostanie na niezmienionym poziomie, ale tym razem Jade nie będzie działać na jednej, lecz na różnych planetach. Plotki na temat gry mówią także, że planowane są wersje na trzy next-geny.

Żebyśmy się jeszcze nie nacięli jak w przypadku Star Wars: Force Unleashed. Chociaż ewentualny sequel BG&E to coś dla czego warto nabyć konsolę... I tym optymistycznym akcentem ;) kończę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeczę: gra jest niebanalna zarówno jeśli chodzi o fabułę, kreację bohaterów czy sam sposób przedstawienia rozgrywki.

Niemniej dla mnie nie było to jakieś wielkie odkrycie. Wicie, rozumicie: na PC podobnej gry można nie szukać bo to jak z tą igłą i stogiem siana. Niemniej na konsolach można natomiast znaleźć gry, które sprawiają, że BG&E już tak nie wybija się ponad tłum. Na konsolach sprzedaż zawiodła pewnie z tego powodu, na PC pewnie jej inność nie zachęciła odpowiedniej ilości graczy.

Uwaga ogólna: rządzi pieniądz. Prawdziwa sztuka najczęściej rodzi się w bólach i nie pod skrzydłami znanych firm (uważacie, że ktoś z ludzi wypromowanych przez program "Idol" uprawia sztukę?? Czy można "uprawiać" sztukę? Co decyduje o tym, że to jest sztuka a to nie? To temat raczej do offtop) a w garażu. A w garażu raczej ciężko się robi gry, nie w tych czasach. Czasem ludzie mają świetne pomysły ale nie mają możliwości realizacji bo potrzebują mecenasa, który kupi co trzeba i pozwoli, by tworzenie sztuki stało się pracą (coś jeść trzeba). W interesie growym firmy są ustawione na zysk i nic więcej. Tak samo mają ludzie z TV (co widać) i w branży muzycznej (co słychać).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O,widzę, ze temat został odświeżony...Dobrze, że sa osoby, które o grze jeszcze pamiętają...IMHO to chyba najlepsza gra w jaką grałem(za 50 zł, ale było warto...).Chcę wam przy tej okazji zacytować wam wypowiedź jednego kolesia z innego forum....

"gra jest ewidentnie dla dzieciarni..."

Co to są za bzdury :!: Beyond Good & Evil tylko dla dzieci?Czy ktoś podziela opinię tego pana?Bo ja nie...

Co do sequela-CZEKAM Z OGROMNĄ NIECIERPLIWOŚCIĄ.O ile gra wyjdzie na PC...Pamiętam, że kilka miesięcy temu można było podpisać się pod internetową petycją w sprawie kontynuacji.Oczywiście bez chwili zawachania zrobiłem to :wink:

PS:Kto wie, może kupię tę grę jeszcze raz?Wersję za 50 zł już dawno sprzedałem(po przejściu jej kilka razy oczywiście :) ).Może warto przejść ją jeszcze raz,porównać do dzisiejszych produkcji,zagrać z maksymalnymi ustawieniami grafiki...

PS2:To mój dwusetny post :P Żadnego warna,WOW...Oby tak dalej mi życzcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dla jakiej dzieciarni?! Przepraszam ale czy coś co jest w stanie wywołac emocje, które doprowadzaja Cie do płaczu jak dziecko musi być tylko dla dzieci. Piękno tej gry polega na tym, ze Ty to CZUJESZ, całym sobą. Obchodzi Cie wszystko co sie dzieje na tym magicznym zakątku universum. Taka gra zawsze bedzie pamietana, moze i w sklepach przeminie ale nie w pamieciach graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dziwne bo akurat ten pan,twierdzący, że gra jest dla dzieciarni, grał w nią i powiedział, że do tej chwili żałuje, że kupił ten tytuł...Widocznie umysł wypaczony grami typu DOOM 3... :roll:

Gra faktycznie wygląda jako całość nieco dziecinnie, ale jeżeli przyjrzymy się potworom...które w dodatku mogą cię zabić...w ogóle klimat jest pomieszany-nieco bajkowy,nieco mroczny(vide mieszkańcy Hillys więzieni tysięcami w skorupach na planecie DoomZ-którzy czerpią z nich energię)

Ogólnie uraziły mnie słowa "dla dzieciarni"-autor tej wypowiedzi mógł podać dokładniej grupę wiekową...(przecież taki siedmio latek nie zagra w tą grę)

PS:Ale dobra,chcąc nie chcąc każdy ma swój gust i nic się na to nie poradzi...Jego sprawa w co gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...