Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Star Wars: The Old Republic MMO

Polecane posty

nie gra jeszcze nie wyszła

jeśli nie będzie poślizgu to wyjdzie w 2010 roku, ale nie wiadomo kiedy dokładnie

były plotki ,że gra ukaże się w pazdzierniku 2010

Spekulacje, spekulacjami, ale bardziej prawdopodobnym jest 1-2 kwartał roku 2010. Dlaczego? Świetne argumenty podane są w "Release debate thread" na forum oficjalnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm, przez strasznie długi czas nie interesowałem się jakimikolwiek newsami związanymi z tą grą, ale teraz widzę, że twórcy zdążyli już oficjalnie ogłosić dwie, stojące na równi z innymi, klasy używające mieczy świetlnych i mocy. No cóż, to chyba definitywnie przekreśla moje nadzieje na jakieś sensowne rozwiązanie w sprawie wyboru klasy postaci. Mimo to wciąż po cichu liczę na to, że dzikie tłumy stonki z latarkami nie zdewastują doszczętnie gwiezdnowojennego klimatu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm, przez strasznie długi czas nie interesowałem się jakimikolwiek newsami związanymi z tą grą, ale teraz widzę, że twórcy zdążyli już oficjalnie ogłosić dwie, stojące na równi z innymi, klasy używające mieczy świetlnych i mocy. No cóż, to chyba definitywnie przekreśla moje nadzieje na jakieś sensowne rozwiązanie w sprawie wyboru klasy postaci. Mimo to wciąż po cichu liczę na to, że dzikie tłumy stonki z latarkami nie zdewastują doszczętnie gwiezdnowojennego klimatu...

Wiele graczy porównuje całą sytuację do WOW'a i DK, kiedy to co nie obejrzałeś się latał takowy. Teraz sytuacja powróciła do normy i z tymi przypuszczeniami mogę się akurat zgodzić.

Trooper sic!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Death Knight w WoWie był ograniczony koniecznością dobicia jakąkolwiek postacią do całkiem wysokiego poziomu, dopiero potem stawał się dostępny. Jako że został wprowadzony długo po premierze gry, większość graczy miała już wysokie levele i mogła od razu zacząć nim grać. W przypadku The Old Republic (gdzie to wszystkie omawiane klasy zostają udostępnione wraz z premierą) takie rozwiązanie, przynajmniej na kilka miesięcy, zahamowałoby masowe tworzenie zastępów jedi/sith, a tak od samego początku świat będzie pewnie nadzwyczaj mało zróżnicowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Death Knight w WoWie był ograniczony koniecznością dobicia jakąkolwiek postacią do całkiem wysokiego poziomu, dopiero potem stawał się dostępny. Jako że został wprowadzony długo po premierze gry, większość graczy miała już wysokie levele i mogła od razu zacząć nim grać. W przypadku The Old Republic (gdzie to wszystkie omawiane klasy zostają udostępnione wraz z premierą) takie rozwiązanie, przynajmniej na kilka miesięcy, zahamowałoby masowe tworzenie zastępów jedi/sith, a tak od samego początku świat będzie pewnie nadzwyczaj mało zróżnicowany.

A w czym przeszkadzają ci masówki sith'ów i jedi - mi osobiście w niczym. Pewnie, dlatego nie rozumiem osób o podobnym tobie zdaniu. Ludzi będzie full, dlatego ile ludzi tyle wyborów. Dla mnie jednym z takich wynagrodzeń za te niby "masówki" mieczy świetlnych będzie przykładowo planeta Courscant ; )

Powiem tak - nie chciałbym, aby odebrano mi z początków taką możliwość. Zwłaszcza, że Gwiezdne Wojny bez Jedi/Sith to tak jak WOW bez Orków, świetnych filmików czy innych tego typu bajerów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę jeszcze raz, że wyniki ankiet z oficjalnego forum nie przekraczają 60%, jeżeli idzie o ludzi deklarujących, że wybiorą force usera. A jeszcze nie znamy trzech klas. Zresztą, nawet niech 60% serwera to będą klasy Jedi i Sith, co z tego? To tylko uczyni mojego Troopera bardziej unikatowym i "mocarze" będą się podniecać, jak mnie spotkają :P

Trzecią klasą Imperium na 99% będzie - nazwijmy go umownie - Szpieg. Pewien koleś z forum zajmuje się infiltracją strony swtor.com i wszelkich możliwych źródeł. Pokazał na forum linka do animacji Jedi Knighta jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem. Tak samo dotarł on do forumowej ikonki klasowej, takiej jak te, które widnieją przy subforach dla odpowiednich klas. Wygląda ona tak:

http://www.swtor.com/sites/all/themes/swto...ts/forum_77.png

Cóż, ta ikona, plus informacje o agentach z jednego Timeline'u jest dla wielu wystarczającym argumentem, że następną klasą będzie coś w rodzaju szpiega/agenta. Byłoby świetnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne Tatooine, Hoth i jakieśtam jeszcze. Będzie ich co najmniej osiem, a może i szesnaście? Są różne podejrzenia, bo i różne mapki galaktyki pojawiały się w różnych filmikach.

p.s. kolego, weź ten obrazek z sygnatury, albo go zmniejsz jakoś :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, nikt jeszcze o PvP nie mówił.

Wiem natomiast, że kolejną klasą po stronie Imperium na 100% będzie Imperial Agent. Przecieki poszły do serwisów zagranicznych, dziś wieczorem oficjalne "class reveal" zapewne.

http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=86495

Miałeś rację tak samo jak wiele innych osób, Class Reveal: Imperial Agent - http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=86550

Czyżby grafika została trochę, że tak powiem ulepszona? - http://www.incgamers.com/News/19490/first-...-imperial-agent

Discuss ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalne, że grafika się polepsza. Nie wiem, niektórzy chyba myśleli, że cały czas będzie wyglądać jak w wersji pre-alpha, czy co? W wersji finalnej będzie jeszcze bardziej poprawiona.

O Imperial Agent niewiele jeszcze wiadomo, w Holonecie zobaczymy go w przyszły piątek, ale jak na razie to najciekawsza - moim zdaniem - klasa Imperium. I to właśnie nim będę grał jako pierwszym po tej stronie konfliktu... no, chyba, że ostatnia klasa powali mnie na kolana.

p.s. Czy ktoś się orientuje, czy na EA Winter Showcase był jakiś świeży gameplay?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalne, że grafika się polepsza. Nie wiem, niektórzy chyba myśleli, że cały czas będzie wyglądać jak w wersji pre-alpha, czy co? W wersji finalnej będzie jeszcze bardziej poprawiona.

To normalne, że grafika się polepsza nie sądziłem jednak, że akurat tak szybko zobaczymy jakiekolwiek zmiany. Wątpię, aby ktokolwiek podążał takim tokiem myślenia, lmfao.

O Imperial Agent niewiele jeszcze wiadomo, w Holonecie zobaczymy go w przyszły piątek, ale jak na razie to najciekawsza - moim zdaniem - klasa Imperium. I to właśnie nim będę grał jako pierwszym po tej stronie konfliktu... no, chyba, że ostatnia klasa powali mnie na kolana.

p.s. Czy ktoś się orientuje, czy na EA Winter Showcase był jakiś świeży gameplay?

Nie było żadnych gameplay'ów; tak poza tym to większość community nie ma o tym wydarzeniu pojęcia :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, aby ta gra zdetronizowała WoWa.

Po pierwsze - oprawa. Jest brzydka, bez klimatu, nawet to sugerują screeny (a same screeny lepiej wyglądają :) ).

Po drugie - świat i realia. Myślę, że wiele ludzi woli fantasy w stylu WoWa, niż świat Gwiezdnych Wojen.

Sam nie grałem w WoWa, a na TORa nie czekam, ale tak to widzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...