Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

tomwac

Dodaj usuń programy nie działa, windows xp

Recommended Posts

a ja nie mogę włączyć "Dodaj usuń programy" Wciskam i nic się nie dzieje :( nie mogę i nic. Próbowałem przez panel sterowania, i przez Mój Komputer. ma ktoś jakiś pomysł. Nie wiem może to przez to że mam uszkodzony dysk :dry: i zainstalowałem sobie system na D:, który mi jeszcze chodzi. Niedługo zresztą wymieniam ten dysk twardy, ale opcja usunięcia programu by mi się przydała. chodzi konkretnie o program Physx :/

a no właśnie jak ma się Winde na innym dysku niż C: czyli D: lub E: to jakiś problem?? ja zauważyłem tylko że gg nie chce się włączyć, szmelc :/

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o instalację systemu, to w przypadku Windowsa zaleca się, aby instalować go na partycji głównej i najlepiej, żeby była to partycja aktywna. Jeśli zainstaluje się na innej, to w rzadkich przypadkach może to powodować kłopoty.

Co do "Dodaj usuń programy", to dzieje się tak od instalacji systemu, czy też działało i przestało działać? Tak na szybko możesz spróbować obejść problem za pomocą jakiegoś programu, który pozwala odinstalowywać programy bez uruchamiania "Dodaj usuń programy", jeśli dobrze pamiętam, to np. CCleaner ma taką opcję.

Co zaś do dysku spróbuj przeskanować go za pomocą chkdsk /f powinno to chociaż trochę pomóc. Po tym zabiegu odpal sfc /scannow z konsoli, żeby sprawdzić stan plików systemowych i dokonać ewentualnych napraw.

Link to comment
Share on other sites

dobry pomysł z tym innym programem , Free uninstaler działa. dzieks. Już nie pamiętam czy Dodaj USuń mi wcześniej działałał czy nie. bo ostatniuoo formatowałem kompa z kilka razy :/

dysk jest uszkodzony tak bardzo, teraz nawet za d: się to wzięło. Niedługo kupuje nowego twardziela, więc z tą partycją to tymczasowe rozwiązanie.

chkdsk / f sprawdzę i zobaczę co będzie, ale w moim wypadku już chyba nie pomoże, po próbowałem już chyba wszystkiego innego :whoops:

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...