Skocz do zawartości

Empire: Total War


Polecane posty

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

dobra zobaczę może się uda

ehh tez dajcie propozycje jak to naprawić popróbuje waszych sposobów może któryś zadziała.

nie potrzebnie ze steam robili bez niego gry są też git .

błagam pomóżcie mam ten problem od soboty i nic nie mogę zdziałać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, możesz spróbować zmienić język na angielski a potem znów na polski. Jeśli reinstalka nie pomaga to możesz spróbować odinstalować, wyczyścić rejestr ze wszystkiego co zostawił E:TW. Radykalnym wyjściem jest zawsze format. No ale jeśli piszesz że to może być wina antywira to może spróbuj go wyłączyć/odinstalować? Ew. jeszcze najnowsze stery do wszystkiego i directx z płyty chociaż to na 99% nie to bo z tego co mówisz wygląda to na winę Steama raczej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usune jeszcze raz i zainstaluje gdzie indziej może i dla tego stema nienawidze. P.S usune all i moze wtedy zadziala.

Bo czytałem że koleś też miał nod32 takiego ja mam usunoł i mu odpaliło bo on blokuje dostęp do plików zawirusowanych więc może być wina antka ??

dobija mnie to prubowanie go odpali z 200 raz to mi wyskakuje -.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo się nie włączyło;-) zamknij Steama (prawym na tray'u na ikonkę i "zamknij"), odłącz internet, włącz grę. Steam się uruchomi ale jak nie znajdzie otwartego połączenia internetowego zapyta czy próbować łączyć się ponownie czy uruchomić w trybie offline. Wybierasz offline i gra powinna się odpalić. Jeśli nie to czy jesteś pewny że ściągnęły Ci się wszystkie uaktulnienia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tera to inny problem mam ju 10 min steam mi sie loguje -.- :P

tera poczekać aż zainstaluje się gra i ściągnie aktualka i zobaczy sie.

musiałem 3 razy instalować all i wkońcu odpaliło i gra działa tylko grafe zmniejszyć bo procek u mnie słaby :P .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odinstaluj grę i zainstaluj jeszcze raz. A jeśli masz info że 3 dni ci będzie ściągać to masz błąd usuń all tak jak ja i spróbuj zainstalować ponownie jak będziesz miał tak dalej to jeszcze z 2 razy odinstaluj i zainstaluj też tak musiałem ale z innym błędem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta gra to chłam, i żeby nie było mam wszystkie części a fanem serii jestem od samego początku. Jednakże Empire został najwyraźniej wybrany na gafę roku, producent tak się spieszył żeby wyciągnąć kasę z portfeli legalnych użytkowników że zapomniał iż ma oddać w nasze ręce produkt finalny wolny od wad, a przynajmniej nie w takich ilościach. Powiem tak tak bardzo uwieżyłem wszelakiej maści reklamom i recenzjom tej gry że aby móc w nią zagrać zakupiłem specjalnie na tę okazję internet i żeby nie było ż ejakis zacofany jestem, ale mieszkam na takim "zadupiu" że TP S.A nie ma mozliwości technicznych aby mi siec dociągnąć. Wziolem więc usługę Orange FreedomPro na próbę (swoją droga fajna rzecz)

No ale cóż po przejściu tych wszystkich aktualizacji, rejestracji i instalacji, po odpaleniu gry okazało się że moje zabiegi były zbędne gdyż takiego chłamu jeszcze świat nie widział.

Bitwy morskie może i fajne ale to co opisywały recenzje wyglądalo inaczej, a grafika koń by się uśmial, przynajmniej na lądzie jest wszystko ok, nie licząc tych wszystkich baboli.

Jestem jednak optymistą i mam nadzieję że uda się wreszcie po 4-5 GB patchy coś poprawić na tyle aby gra dzialała stabilnie.

Jako fan polecam innym fanom, jako gracz odradzam, jako strateg przestrzegam zastanówcie się zanim kupicie bo inaczej zeżrą was nerwy :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby mieć husarię musisz odpowiednio badania prowadzić wojskowe by móc rozbudować budynek odpowiedzialny za rekrutację wojsk.

Co do gry gra mieć wady ma jak każda ale różnie bywa ,że jedni mają więcej błędów inni mniej ja osobiście miałem tylko 1 błąd z grą ,a mam dosyć słaby procesor ale i tak jak detale zmniejszy się na średnie to gra i tak jest piękna choć podczas bitw lądowych denerwujące jest inteligencja wojsk które zamiast ostrzelać staną i się patrzą i tylko padają jak muchy. Fakt ,że grę wydali z niedoróbkami ale jeżeli jesteś prawdziwym fanem serii takich gier powinieneś się cieszyć z tego ,że wydali kolejną część w innych czasach itp. a na błędy nie zwracać tak wielkiej uwagi ponieważ każda gra ma błędy, oni starali się osiągnąć swój cel i by wyrobić się z następną część w terminie i z tego powodu nie mieli czasu na poprawienie błędów gry. Bywa tak samo jest z conanem błędy na początku miął spore ale z czasem wiele ich poprawili i z czasem też się doczekasz ,że i tu będzie znacznie mniej błędów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania - czy to jakis bug gry ze gdy w miescie mam jakiegos agenta i armie to gdy klikam na agenta zeby go gdzies przesunac to rusza mi armia z miasta zamiast niego?? Wkurzajace to jest bo armie chce zatrzymac w miescie a za kazdym razem zamiast hulaki przesuwam sie ta armia.

Drugie pytanie: wybudowalem te okrety kupieckie ale nie wiem co z nimi zrobic? - jak probuje poplynac nimi do jekiegos portu to pokazuje sie ikonka ataku... o co z nimi chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania - czy to jakis bug gry ze gdy w miescie mam jakiegos agenta i armie to gdy klikam na agenta zeby go gdzies przesunac to rusza mi armia z miasta zamiast niego?? Wkurzajace to jest bo armie chce zatrzymac w miescie a za kazdym razem zamiast hulaki przesuwam sie ta armia.

Drugie pytanie: wybudowalem te okrety kupieckie ale nie wiem co z nimi zrobic? - jak probuje poplynac nimi do jekiegos portu to pokazuje sie ikonka ataku... o co z nimi chodzi?

Statki kupieckie posyłe się w tzw. miejsca handlowe oznaczone na mapie świata jako wielkie kropki. posyłasz tam statki i ustawiasz w jakimś nie zajętym miejscu (oznaczonym kotwicą). jest to zresztą opisanę w instrukcji nie czytałeś jej?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi statkami kupieckimi to niestety nie moge ich poslac w te miejsca oznaczone kropkami - sa tam kotwice ale gdy chce kliknac na nie to mam tylko krzyzyk ze nie moge. Czy to winika z braku jakichs technologii? (w sumie mam dobrze rozwiniete - caly pierwszy i drugi poziom az do szkoly marynarskiej.

Teraz jednak sie pojawil problem bo wywala mnie do pulpitu gdy jest koniec truy w roku 1750 :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi statkami kupieckimi to niestety nie moge ich poslac w te miejsca oznaczone kropkami - sa tam kotwice ale gdy chce kliknac na nie to mam tylko krzyzyk ze nie moge. Czy to winika z braku jakichs technologii? (w sumie mam dobrze rozwiniete - caly pierwszy i drugi poziom az do szkoly marynarskiej.

Teraz jednak sie pojawil problem bo wywala mnie do pulpitu gdy jest koniec truy w roku 1750 :(

Na kotwicę ma(ją) iść tylko okręt(y) handlowy(e), bez wojennych.

Mnie też wywalało jak grałem francuzami i w którejś tam turze był ruch eskimosów... Za każdym razem jak wczytywałem grę było tak samo. Teraz zacząłem Polską i na razie jest dobrze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...