Skocz do zawartości
mateusz(stefan)

Dragon Age (seria)

Polecane posty

Jak myślicie, co będzie w DA 2 ? Bo jeżeli DA ma być trylogią, to w 3 na 97% trafimy do Weisshaupt, i/albo że znajdziemy jakiegoś gryfa. A jak znam DA twierdza Szarych będzie oblężona... >>Mapa<<

Na pewno nie robili by dla picu tak wielkiego świata :D

Więc myślę że w kolejnych częściach raczej na 50% odwiedzimy : Tevinter dużo się też mówi o Oralis a i Anitva jest też nawet ładnie dopracowana ;).

A co myślicie o chronologii Dragon Age ?

O ile w DA : O akcja działa się w okolicach 900roku (o ile tam liczą wieki tak samo jak u nas) to czy dwójka będzie się dziać zaraz po przebudzeniu i jak będzie wyglądał świat ? Czy będziemy mogli zostać niezwykle potężnym wojownikiem Qunari a może Tevinterskim magiem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się domyślam, nie ma też problemu, żeby Alistairowi dać Reavera, a Lellianie Zabójcę. Niech żyje mechanika dostosowana do fabuły. : )

@Krychu - absolutnie nie ma bata, żeby cokolwiek logicznie w tej kwestii wywnioskować. DA to nie ME, gdzie mamy do czynienia z jednym bohaterem i jednym zagrożeniem - tu można coś z sensem kombinować. Świat w DA jest (ponoć) na tyle dobrze opisany, że nie zdziwiłoby mnie, gdybyśmy w dwójce biegali po Anderfels.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest BioWare, więc na pewno coś fajnego wymyślą. Dla mnie najbardziej liczy się szczelne połączenie z częścią 1. Bez żadnych dziwnych zbiegów w stylu ME2, gdzie na początku tracimy wszystko i zaczynamy od zera. Byłoby ciekawie, gdyby udostępnili CAŁY (wiem mało prawdopodobne) świat, i wyruszamy w podróż z częścią starej ekipy, po drodze znajdujemy morrigan, w orlais lelianę, potem w kraju qunari Stena, przy okazji kilku nowych kumpli poznamy też dołączymy do drużyny. Dla mnie w rpg najbardziej liczą się ciekawe postacie, i stąd moje oczekiwania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest BioWare, więc na pewno coś fajnego wymyślą. Dla mnie najbardziej liczy się szczelne połączenie z częścią 1. Bez żadnych dziwnych zbiegów w stylu ME2, gdzie na początku tracimy wszystko i zaczynamy od zera. Byłoby ciekawie, gdyby udostępnili CAŁY (wiem mało prawdopodobne) świat, i wyruszamy w podróż z częścią starej ekipy, po drodze znajdujemy morrigan, w orlais lelianę, potem w kraju qunari Stena, przy okazji kilku nowych kumpli poznamy też dołączymy do drużyny. Dla mnie w rpg najbardziej liczą się ciekawe postacie, i stąd moje oczekiwania.

Ja chcę w Dragon Age 2 Oghrena !! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest BioWare, więc na pewno coś fajnego wymyślą. Dla mnie najbardziej liczy się szczelne połączenie z częścią 1. Bez żadnych dziwnych zbiegów w stylu ME2, gdzie na początku tracimy wszystko i zaczynamy od zera. Byłoby ciekawie, gdyby udostępnili CAŁY (wiem mało prawdopodobne) świat, i wyruszamy w podróż z częścią starej ekipy, po drodze znajdujemy morrigan, w orlais lelianę, potem w kraju qunari Stena, przy okazji kilku nowych kumpli poznamy też dołączymy do drużyny. Dla mnie w rpg najbardziej liczą się ciekawe postacie, i stąd moje oczekiwania.

Teraz wszyscy marudzą, ze cała gra to zbieranie sojuszników, a ty chcesz żeby cała gra polegała na tym, zeby zebrać starych przyjaciół ? Niektórzy po czyms takim chcieli by zamordowac gosci z BioWare.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę o tym na http://dragonage.wikia.com/wiki/Feast_Day_Gifts i nie za bardzo rozumiem, po co takie coś powstało... Jeszcze pół biedy jeśli wydaliby coś bezużytecznego. Ta atrakcja zamiast pozostać bezużyteczną i zapomnianą rozwala praktycznie cały system zaufania w grze. No bo po co zbierać prezenty i wybierać konkretne opcje dialogowe, skoro w każdej chwili możnemy wszyskim nakupić w obozie podarunków na 100, nawet jeśli do tej pory nimi pomiataliśmy? To jest właściwie takie czitowanie, za które trzeba płacić.

No, ale jeden z oferowanych prezentów zwrócił moją szczególną uwagę:

The Butterfly Sword. Sten will equip this sword, which is actually a half-decent weapon (dragonbone, 3 rune slots, +1.5 armor penetration, +12 attack), but glows in rainbow colours and attracts butterflies.

Brzmi groźnie :ohmy:

Edytowano przez ChiefLeecher
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie zdaje, że nie będzie mozna. W Przebudzeniu można, bo to tylko dodatek, a DA 2 jak sama nazwa wskazuje to druga częsć. To tak jakbyśmy eksportowali postać z Gothic 1 do Gothic 2 i zaczynali od lvl, z którym zakończylismy 1 część gry. W DA 2 zmieni się (a przynajmniej tak podejżewam) grafika, więc nie będziemy mogli grac stara postacią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age, gra która miała odzwierciedlać Baldura a jednak cały czas mam wrażenie, że bardziej przypomina Neverwintera. Fabuła może i rzeczywiście była w miare wciągająca, ale mając dwóch magów w drużynie, po pewnym czasie gra stała się nudna i banalna. Generalnie była to właśnie nieliczna rzeczy utożsamiająca gre z BG2.

Szczerze powiedziawszy gra jest całkiem ok i niestety tylko tyle, bo jakiejś rewelacji nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...