Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kraven2000

Rush for Berlin

Polecane posty

Witam

Ja tylko chciałbym dodać, iż problem ten nie jest winą tego, że gra została spolszczona, gdyż podobny problem występuje też w wersjach innych niż polska.

Znalazłem na forum producenta gry, wątek, w którym również opisany jest ten błąd (występuje on np. w wersji niemieckiej) niestety nie ma tam żadnej rady poza tą, iż trzeba byłoby użyć gry w wersji wcześniejszej.

Błąd ten występuje najprawdopodobniej w wersjach gry 1.23 i wyższych. Podobno wersja 1.20 nie ma takiego błędu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dałoby się po prostu zainstalować na RfB patch 1.20?

Wersj RfB z CD-Action to chyba o ile pamiętam 1.25, a raczej niemożliwe jest ?upatchowanie? w dół (poprawcie mnie jeśli się myle), chyba że twórcy zrobią specjalną łatkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie za bardzo ten dział , ale może nikt się nie doczepi .

Musisz zdobyć trzy klucze do otwarcia bramy do garażu, są ukryte w trzech biurach, jedno jest obok torów na dole mapki , drugie bodajże na końcu drugiego korytarza , lokaci trzeciego nie pamiętam. Dużo ich tam nie ma więc problemów być nie powinno. W jednym gabinecie bity jest brytyjski snajper, pomoże Ci w walce a do tego w biurze na górze mapki przy torach jest klucz do skarbca ze złotem,skarbiec jest gdzieś po środku mapki , trudno go nie zauważyć,przed nim na piedestale jest panel do obsługi kładek musisz przestawić kładki i wtedy go otworzysz wykonując ukryty cel misji, jak zdobędziesz 3 klucze to idziesz do garażu i kończysz misję, Hitler ginie i Historia zmienia bieg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersj RfB z CD-Action to chyba o ile pamiętam 1.25, a raczej niemożliwe jest ?upatchowanie? w dół (poprawcie mnie jeśli się myle), chyba że twórcy zrobią specjalną łatkę.

No właśnie na taką łatkę wszyscy liczą, w końcu ponoć sam prezes się w to włączył...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...