Skocz do zawartości

Doom (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Gość hellboy

Ha! Jest coś takiego :D Nie pamiętam tytułu ani sposobu dystrybucji (ale to była chyba tylko darmowa łatka na quaka I). Była to pierwsza mapka z dooma II - przerobiona broń, potwory (był kokodemon i cyberdemon z zakończenia drugiego epizodu z dooma I). Pamiętam że facet mi napisał w mailu (gość z Belgi był!), że planuje zrobić remake wszystkich mapek, ale chyba po drodze stracił zapał, bo nic takiego nie powstało :(

A szkoda bo prezentowało się nawet fajnie - na engine quake I (ale to jush pisałem zdaje się :wink: ).

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość M4TEUS2
Ee, tam z takimi dziwami...Ten tenebrae wcale tak piknie nie wyglądał, ot taki nie dorobiony Blood Rayne. :wink:

Jak dla mnie teanebrae wyglądał świetnie. Można było oprócz samego engine gry doinstalować hi resowe teksturki i parę nowych modeli i wtedy stary poczciwy qwak powodował szczękopad. Pewnie że nie był to FarCry ale niezapominajmy że quake I ma już prawie OSIEM lat a i samo teanebrae ma już ze dwa :P Chłopaki coś kombinowali z teanebrae II i remakem całej gry. Dawno się tym nie interesowałem, więc może lada dzień pojawi się pogromca DOOMa trzeciego i to za friko :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a świstak siedzi i zawija je w te sreberka :P

W którymś CDA pisali, że tenebrae 2 ma być tylko na PS2. Co innego, że robią gre na enginie tenebrae i quake'a. W zeszłym roku w wakacje nawete jakieś demo było, może już pełną zrobili...W każdym razie-mi sie takie urozmaicenia nie podobają..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reamus

Ja tam już w Dooma 3 grałem i musze powiedzieć ze naprawde WYMIATA :D :twisted: :lol: 8)

A ja jeszcze nie i z zazdrości to wystawię Ci chyba ostrzeżenie. Poczytaj regulamin uważnie. :evil: - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Naprawdę nie wydaje mi się, aby doom3 beta2 w pełni oddawała to co będzie się działo w pełnej wersji, ale skoro już stwierdziłeś, że gierka wymiata, to pewno w pełnej wersji będzie jeszcze lepiej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no...Dzisiejszy news, potwierdzony przez wydawce...I tak będziemy musieli troche poczekać na FULL'a, bo w PL zawsze wszystko później jest..Szkoda tylko, że pewnie wtedy gdy DooM 3 pojawi się w Polsce, ja będe już na wczasach :( I obawiam się, że w Dooma pogram dopiero w Sierpniu. No, ale trzymajmy kciuki za to, żeby to była ostateczna premiera! I ta data to chyba największa zaleta DooMa 3 w stosunku do HL'a 2. Bo po czymś tak wstrząsającym jak DooM, HL2 już nikogo nie zadziwi tak, jakby to zrobił jako pierwszy..I w związku z datą dooma, HL2 może być przełożony na jeszcze późinej, bo to w końcu ma być "najlepsza gra wczechczasów"...Ech...zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość garfield_junior

No ja z moim GeForcem 4 Ti 4400 128 DDR w doomie nie nawojuje, ale choć zobacze jak gierka na najniższych detalach wygląda :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra nie powinna byc drozsza niz 130zl...Dopiero teraz zauwazylem, ze jestes z Berlina, w takim ukladzie pewnie bedziesz mial szybciej i taniej :) :roll:

update

garfield, czemu tak myslisz ? GF4Ti4400 spokojnie uciagnie Dooma 3(pod warunkiem, ze masz jakeigos przyzwoitego proca)...karta ma wysoki fillrate(niewiem dokladnie co to jest, ale wdg Carmacka jest najbardziej potrzebne w Doomie3), bo jezeli dobrze pamietam to 2200, a do plynna gra zaczyna sie od 2000(na hi-detalach ofkoz)..więc nie ma sie czym martwić. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, tam...byzyduura :)...Carmack mówił, że rozsądne minimum to proc 1,5GHz albo 1500+, 256ram, GF3, to co ty podałeś to może i minimalne wymagania, ale do grania w najlepszych możliwych detalach z prędkością powyżej 30fps :twisted:

BTW. w Doomie 3 wysoki FPS będzie zbędny, bo w końcu tam i tak jest strasznie wolne tempo, więc 30 czy 40--nikt tego bez FRAPSA nie rozróżni..Ba, nawet 25fps od 30-40 będzie trudny do rozróżnienia(Tak mi sie przynajmniej wydaje).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hellboy

Swego czasu miał być taki anorektyczny multiplayer - ale potem okazało się, że mp będą robić kolesie od enemy territory. No zobaczymy co się upiecze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reynevan z Bielawy
Eee, tam...byzyduura :)...Carmack mówił, że rozsądne minimum to proc 1,5GHz albo 1500+, 256ram, GF3, to co ty podałeś to może i minimalne wymagania, ale do grania w najlepszych możliwych detalach z prędkością powyżej 30fps :twisted:

Już nie raz twórcy zarzekali się, że ich gry będą chodziły nawet na strasznie cienkim sprzęcie, a po premierze okazywało się, że nawet ten high-endowy ma problemy ze krztuszeniem się. Tak swoją drogą to bym się nie obraził osiągając te marne 30 fps :twisted: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, tam...byzyduura :)...Carmack mówił, że rozsądne minimum to proc 1,5GHz albo 1500+, 256ram, GF3, to co ty podałeś to może i minimalne wymagania, ale do grania w najlepszych możliwych detalach z prędkością powyżej 30fps :twisted:

Już nie raz twórcy zarzekali się, że ich gry będą chodziły nawet na strasznie cienkim sprzęcie, a po premierze okazywało się, że nawet ten high-endowy ma problemy ze krztuszeniem się. Tak swoją drogą to bym się nie obraził osiągając te marne 30 fps :twisted: .

Tu się musze zgodzić, bo tak było z ET zalecany sprzęt dawał tylko 35fps ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dexiarz

Te wymagania, oktroych bylo wspomniane wczesniej padly podczase jakiegos wywiadu, ale, o ile sobie dobrze przypominam nie z ust samego Carmacka...Nie ma sie wiec co martwic...(Ale lepiej jednak, jak tworcy mowia, ze gra potrzebuje P4 3Ghz, a po premierze chodzi na 486 :) )

Tu się musze zgodzić, bo tak było z ET zalecany sprzęt dawał tylko 35fps ;/

Tak, ale 35 fps, to wartosc, ktora dla ludzkiego oka jest juz plynna...Czyli jednak wyciagal co musial :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Heh - wydaje mi się, że jedyną "pewną" kartą, która bez NAJMNIEJSZYCH problemów pociągnie dooma3 jest GeForce 6800 lub Ati X800 PRO :D Swoją drogą, ID chyba zadba o tych co mają GF3 Ti lub karty tej klasy... Bo przecież zarzekali się, że na HIGH będzie można na niej/nich pograć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wymagania, oktroych bylo wspomniane wczesniej padly podczase jakiegos wywiadu, ale, o ile sobie dobrze przypominam nie z ust samego Carmacka...Nie ma sie wiec co martwic...(Ale lepiej jednak, jak tworcy mowia, ze gra potrzebuje P4 3Ghz, a po premierze chodzi na 486 :) )
Tu się musze zgodzić, bo tak było z ET zalecany sprzęt dawał tylko 35fps ;/

Tak, ale 35 fps, to wartosc, ktora dla ludzkiego oka jest juz plynna...Czyli jednak wyciagal co musial :)

:idea: W tylko że 35fps do gry na necie to jest jeden wielki LOL bo by sobie miło pograć to musisz mieć stałe conajmenj 50fps

--------------------------------------------------------------------------------

Heh - wydaje mi się, że jedyną "pewną" kartą, która bez NAJMNIEJSZYCH problemów pociągnie dooma3 jest GeForce 6800 lub Ati X800 PRO Swoją drogą, ID chyba zadba o tych co mają GF3 Ti lub karty tej klasy... Bo przecież zarzekali się, że na HIGH będzie można na niej/nich pograć...

eeee chyba nie aż takei dobre karty, może na Gforce3titanium jeszcze pochodzi pół płynnie :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Royale_with_Chesse

Prawie zawsze, bo w 90%, jest tak, że gra ma chodzić płynnie od tam 1,5 Gh 256mb RAM itp. Ale żeby nie oglądać pokazu slajdów i cieszyć się ładną (no teraz jużporządną :P) grafiką trzeba mieć przynajmniej 2x lepszy sprzęt... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Royale_with_Chesse

W sumie większość znajomych mówi mi że nie mam się o co martwić (Caleron 2,4 podkręcony do 2,7) bo i tak wszystkie nowe gry będą chodzić "[beeep]iście". Ale wiadomo jak to jest z Caleronami, stare, mało wydajne... Planuje sobie kiedyś (money... :P) kupić P4 3gh z HT bo mi płyta obsługuje, ale pewnie wtedy to będzie już staroć. Blee! :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...