Skocz do zawartości

Prince of Persia (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Pewnie jakaś Różdżka czy inna Żmuda-Trzebiatowska. polski dubbing w grach nie przeszkadzał mi chyba z dwa razy. Jak Ci zza mórz i oceanów to robią, że potrafią doskonale dobrać głos do postaci, a u nas nigdy? Ważniejsze aby taki Zakościelny był na pudełku niż to, że jego głos pasuje/nie pasuje do głównej postaci. Chociaż w przypadku tego złodzieja nastoletnich serc nie mogę się przyczepić bo jego głos byłby całkiem całkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam POPa, ale czemu on za każdym razem inną niewiastę molestuje? Następuje zużycie materiału, czy jak...? :P

Ech, screeny z najnowszego wyglądają całkiem, całkiem, chociaż to już nie ten mrok co w 2. :P

Nie zapomnę jak w zeszłe wakacje siedziałam tydzień w pidżamie przed kompem, grając właśnie w 2 i wkurzając brata stosem bluzgów, które leciały w monitor. Kamera doprowadzała mnie do szału, nigdy tak nie klęłam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że kiedyś grałem w tą pierwszą część gdzie łaziło się tym kolesiem w piżamie :] i wtedy myślałem że to jedna z moich najgorszych gier, brechtalem się z kumplami jak ten koleś biega oraz stęka i gdzieś wyrzuciłem dyskietke. Później się dowiedziałemże to kultowa gra. Grałem też w piaski czasu, i powiem tak że może jest to fajna gra, ale mnie nudzi śmiertelnie skakanie po ścianach i łażenie po pustych korytarzach, jedyne co fajne było to walka. Gre wywaliłem z dysku przy pierwszej łamigłówce tej z ogromnymi pierścieniami, tak się wkurzyłem :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arasie drogi: Recenzja bardzo ciekawa, ale wg mnie błędów w rodzaju 'Książe jest akrobatom/zawadiakom' lub 'Dzięki tym umiejętnością' można było zapobiec. Trochę też brakuje ci przecinków;]

Tak a propos samej gry: wg was lepiej kupić na PCta, czy X360? Bo w końcu mam wybór^^

Edytowano przez raven_amanha
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie, jeśli chodzi o 'uciąg', to raczej z C2Q6600, 4 GB RAMu i GF 8800 GTS 512 nie powinno być problemów, skoro bez zaciachów na full detalach chodzi mi Assassin's Creed;]

Jedyne, co mnie zastanawia, to to, czy lepiej grać na 20 calowej panoramie przy PieCyku, czy 42 przy Xpudle:P bo i tak gram na padzie, więc sterowanie nie jest problemem. A propos Przykościelnego: która wersja jest bez niego? Bo ta na X'a chyba jest lokalizowana? Czy trzeba zamawiać gdzieś z zagranicy?

BTW: wczoraj w Wawie był event Prince of Persia z rozdawaniem artbooków z gry i Zakościelnym dającym autografy. Nie było mnie tam, ale była tam moja koleżanka zgarnęła dla mnie jedną książeczkę, wobec czego oficjalnie ją pozdrawiam;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arigato gozaimasu, Arasu-san:D Przekonałeś mnie;] argument podkościelnego FTW!

Nie, żebym coś do niego miał, chociaż mam;] Nie wiesz tylko, Arasu-sensei, czy te napisy można wyłączyć? Bo nie lubię, jak coś mi się majta po ekranie, a język Szekspira obcy mi nie jest;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, więc... chyba się zakochałem. Nowy Prince of Persia to piękno samo w sobie. Jest to opinia po dwóch godzinach gry, ale klimatem mnie oczarował. Grafika to cudo, animacja postaci, walka dosyć prosta, ale jeszcze nigdy nie widziałem tak efektownej. Już dzisiaj niestety nie pogram ale tęsknie za każdą przebiegniętą ścianą. Pomysł z włączaniem dialogów w każdej chwili to strzał w dziesiątkę. Naprawdę przyjemnie słucha się tych pogawędek, raz o tym, że trzeba uratować świat bla,bla, siły zła itd, innym razem o zwykłym życiu (jakkolwiek zwykłe mogłoby być życie złodzieja i księżniczki).

Niestety trafiłem na wersję z Zakościelnym (na xboxie polski dubbing Oo). Odpalam, słyszę polskie głosy i zaczynam rozpacz i modlitwy, ale po chwili okazuje się, że nie jest tak wcale źle. Wszystkie głosy są dopasowane, nie uświadczymy przesadnej egzaltacji, a jęki podczas skoków i upadków nie przywołują na myśl niemieckich super produkcji z serii "Helmut, ich habe muche unter staniken, hilfen" (przypomina mi się Rainbow Six Vegas, ugh). Niestety nie było mi dane słyszeć oryginalnych głosów (już nie pamiętam tych trailerowych) ale wszyscy dają rade. Brak aktorstwa z W-11.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...