Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

geralt456

FAR CRY 5 nie uruchamia się

Polecane posty

Witam Konfiguracja to :
-System Windows 7 64 bity 
-RAM 16 GB

-PROCESOR I5 INTEL 333-333
-  Grafika Nivdia GTX 1060 6 GB RAM 
Gre kupywałem na, Uplay normalnie w, płytce Pobrałem z Uplay wszystko fajnie  wciskam GRAJ i co sie dzieje ? Uruchamia sie okienko Far CRY 5  Kółko myszki sie, kreci i nagle gasnie i nic sie, nie dzieje... Próbowałem  Weryfikacji Pilków Jak i Uruchamianie z Zgodnie z Windows 7 a jak,i  urchamiałem  jako Administrator i nic prosze o pomoc wydałem na gierke 189 a nawet jej nie  moge Urchomić ;/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem ale udało mi się uruchomić grę w plikach z grą (folder bin), z kolei jak już uruchomię grę to srednio co 20 min wywala mnie do pulpitu po czym pojawia się komunikat o wystąpieniu problemu. Napisałem do ubisoftu w tej sprawie ale za nim to rozwiążą to minie trochę czasu, ma ktoś jakieś pomysły jak temu zaradzić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.04.2018 o 20:47, Hrabia93 napisał:

Zaktualizuj system, sterowniki, a w najgorszym przypadku - bądź jak Ci się chce bawić - postaw sobie od nowa system ze wszystkimi aktualizacjami, zainstaluj od nowa Far Cry 5 i zobacz, czy się uruchomi.

Witam napisałęm do Ubisifot i dostałem  odpowiedz ze mam nie zaktualizowany system i wyslali mi link do poprawki  https://support.microsoft.com/pl-pl/help/2922790/some-software-products-function-incorrectly-in-windows  o to ona problem jest taki zen nie moge znalesc ja mam Windows 7 servis Pack 1 z 2009 a tam jest R2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, raziu napisał:

Wyłącz opcję żeby uplay nie działał w trakcie gry, tzn żeby nie pojawiały się powiadomienia itd w trakcie gry. Zobacz czy pomoże.

Nie Pomogło Ubisofot radził zainstalowac ta Aktualizacje ale nwm  gdzie to jest i która https://support.microsoft.com/pl-pl/help/2922790/some-software-products-function-incorrectly-in-windows

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...