Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sagan51

PS4 i aktualizacje

Polecane posty

Zastanawiam się nad kuponem PS4 slim i mam pytanie. Czy do działania konsoli wymagane jest pobieranie aktualizacji? I czy będę musiał pobierać łatki do gier, aby w nie zagrać. Mam ps3 i tu nie było żadnego problemu, nic pobierać nie musiałem. Pytam, bo mam "drewniany" internet

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, do działania konsoli aktualizacje nie są konieczne. Jeśli gra wymaga aktualizacji do działania to ma ją na płycie. Ale żeby korzystać z funkcji sieciowych trzeba mieć aktualny firmware, inaczej nie zalogujesz się do PSN.
Jeśli Internet Ci szwankuje możesz pobrać update dowolnym download managerem na komputer, a potem przenieść go na pendrive i zainstalować na konsoli - https://www.playstation.com/pl-pl/get-help/ps4-system-software/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy też co rozumieć przez "drewniany" internet. Jeżeli masz limit, to rzeczywiście słabo. Jeżeli masz niską prędkość pobierania, ale nie masz limitu i konsola łączy się z internetem, można zawsze pobierać w trybie spoczynku zostawiając np. na noc. Osobiście jestem zmuszony tak robić, gdyż mimo całkiem solidnej prędkości mojego połączenia, pobieranie podczas używania konsoli idzie jak krew z nosa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...