Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wojdyl

GTA: Episodes from Liberty City- zwieszka przy ekranach startowych po instalacji spolszczenia.

Polecane posty

  • Witam, korzystając z ostatniego bundle'a kupiłem sobie Grand theft auto: Episodes from Liberty City. Zainstalowałem, odpaliłem ( o dziwo, nie było żadnych problemów z Live'm), pograłem kilka minut i jakaś siła nieczysta tknęła mnie do pobrania spolszczenia od ironsquad. Zainstalowałem spolszczenie, odpalam grę i kaplica, tytuł zawiesza się przy pierwszym ekranie z bredniami prawnymi (copyrights itp.) Bluzgając pod nosem, wywalam grę (robienie backupu plików, które mają zostać zamienione jest dla słabych), upewniam się, że wszystkie ślady spolszczenia poleciały z kompa i reinstaluję. Ku mojemu zdziwieniu, po ponownym zainstalowaniu, goła, anglojęzyczna gra zachowuje się tak samo: pierwszy ekran i zwieszka, żadnych komunikatów o błędach, nic, pozostaje jedynie ctrl, alt, del. Sprawa jest o tyle dziwna, że po pierwszej instalacji gra śmigała, aż miło (z tego powodu odrzucam fakt, że to wina sprzętu). Czy ktoś się spotkał z podobną sytuacją? Proszę o pomoc i pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...