Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piciasso

Biały ekran podczas instalacji sterowników nvidia

Polecane posty

Witam, od pewnego czasu mam problem z komputerem. Otóż gdy instaluje sterowniki graficzne od nvidii przez Experience(Windows 10) to w trakcie instalacji pojawia się biały ekran, taka smuga. Czasami mam taki sam problem przy włączaniu gier. Słychać dźwięk, że gra startuje, ale obraz robi się biały. Co ciekawe, uruchomiłem grę i experience w trybie zgodności z Windows 7 i wszystko działa jak należy. Macie jakieś pomysły co robić? Nie chce instalować Windows 7...

i5 4460

8GB RAM

GTX 1060 6GB - karta ma półtora roku.

Dysk ssd 275GB + 1 TB HDD

 

27707897_1170604813069917_488751987_o.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MikaelDorren napisał:

Poza wywaleniem tego całego Experience, ściągnięciem sterowników ze strony nvidii i przeprowadzeniem czystej instalacji (wybrawszy tylko sterownik graficzny i physx) to na razie żadnego.

To nic nie daje. Jak wezmę tryb zgodności z Windows 8 to też tak mam, ale z Windows 7 już wszystko działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows 7 i 8 mają inną wersję WDDM oraz 8 obsługuje parę instrukcji, których nie obsługuje Windows 7. Możliwe, że tu jest problem. Przy czym jeśli coś jest na tym poziomie, to niestety może to oznaczać poważny problem z systemem lub sprzętem.

Warto by było sprawdzić procek oraz GPU w OCCT (testy na ustawieniach automatycznych).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...