Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dodusx

PS4 PRO Monitor

Polecane posty

Witam.

Patrząc co się aktualnie dzieje z cenami kart graficznych zdecydowałem się na zakup PS4 PRO. Czy monitor Asus VW220TE będzie pod nią odpowiedni, czy zaopatrzenie się w coś lepszego będzie w tym przypadku przymusem? Telewizor nie wchodzi w gre, a budżet mam niewielki (najlepiej coś za około 600zł, ale jestem otwarty na droższe pozycje). 

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt dobry wybór.

Po pierwsze ten monitor to 16:10, konsole dają obraz 16:9, więc będą czarne pasy albo rozciąganie.
Po drugie to matryca TN - szybka, ale dająca taki sobie obraz.
Po trzecie nie ma wejścia HDMI, trzeba będzie minimum jednej przejściówki.

Lepiej rozejrzeć się np. za IIYamą  GE2488HS-B2 (tylko TN, ale za to bardzo szybka) albo AOC I2481FXH.
Albo przejdź się do elektromarketu, obejrzyj to co mają i napisz które tam Ci się spodobały (bo to też ważne). A ja sprawdzę czy parametry są ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wypada Samsung ze względu na proporcje 24" to 1:1 rozmiar matrycy względem 1920:1080. Druga sprawa typ matrycy PLS jest to nowszy standard i ulepszony niż IPS. Czas reakcji 4 ms nie ma znaczenia przy PS4 Pro zapewne monitor posiada tryb gry. Minusem jest słaby kontrast z tym często jest przekłamany w wielu monitorach jego wysoki współczynnik tym że jest jako dynamiczny. Jedno złącze HDMI ogranicza użycie jednego urządzenia a komputer do podłączenia złączem analogowym. Brak głośników nie jest dobrym rozwiązaniem. Dźwięk będzie wyprowadzany przez konsolę do zestawu dźwiękowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...