Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

geralt456

Shadow of War Direct3D 11.1 API nie jest dostepne wymagana aktualizacja Platformy

Polecane posty

Witam   jestescie moja jedyna nadzieją    niedawno kupiłem Shadow of War po Pobraniu zawrtosci , Chciałem zagrać i właczam  Graj  na Steame  i wyskoczył mi, Błąd Direct 3D 11.1 API nie jest dostepne wymagana aktualizacja platformy  Szukałem pomocy u Producenta ten podał mi link do pobrania platformy i internetu Expolert  zrobiłem to i niestety  po Aktualizacji nadal ten sam błąd :(( Prosze o Pomoc .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Konfiguracja PC + system operacyjny (na 99.99% tu jest pies pogrzebany) 
Czyli ? co to znaczy Jak to naprawić prosze o pomoc bo nie, mam sił wydałem na te gre troche kasy a pograć nie. moge a nie chce zmieniać Systemu :( wiekszosć osób ,pisała na zagranicznych forach że wystarczy Aktualizacji a, jesli nie to  Instalajca najnowszej wersji Internetu Expolret czy jakoś tak zrobiłem to i nadal nic . 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem  jest taki że to już pobrałem  i Zainstalowałem równiez IE 11 i nadal mam ten sam bład to kazdy podaje a mi to nie pomaga próbowałem tez  Reinstalwoac Direxta w pilkach gry i nadal to samo. Myslałem też .o Reinstalaci Gry ale nwm czy to Pomoże cos a gra mi sie znow  z  2 dni bedzie pobierać. podam też  to że Nie mogłęm znaleść w Dokumentach  w Pilku WB GAMES Shadow of War rowniez weszlem w Stema i nie znalazłem notatnika i Pilku Redance czy jakoś tak wiec tego sposobu nie wypróbowałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...