Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mandragora

Upgrade PC z IntelCore2Duo

Polecane posty

Procesor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8500 @ 3.16GHz

Płyta: Gigabyte EP35C-DS3R

Karta: NVIDIA GeForce GTX 650 Ti

RAM: DDR 3 8GB (2x4 GB).

HDD: 2x Toschiba T  7200 obr.

Monitor aoc i2369vm

  Windows 7

 

Jest szansa coś z tego jeszcze wycisnąć? Mam wrażenie, że najsłabszą częścią jest procek. Od razu dziękuję za pomysły pt. "wymień płytę główną" - jeśli wymienię, to od razu z najnowszym prockiem, a to już zabawa za około 1500,00, no chyba, że zestaw płyta procek zmieśiłaby się np do 600 zł.

Część gier po uruchomieniu ma  straszne zacinki dopiero np po 15 minut działa normalnie np. Wolfenstein New Order czy Dziki GoN, ale p demo 2 New order w ogóle nie rusza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii procka, to nie problem byłoby kupić np. Q6600 za grosze na Allegro. To powinno dać sporego kopa w nowych grach.

Jesli używana płyta główna wchodzi w grę, to można by było pomysleć o przesiadce na i5 którejś z poprzednich generacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

no chyba, że zestaw płyta procek zmieśiłaby się np do 600 zł.

Spokojnie. Najtańsze z najtańszych  ...

http://allegro.pl/plyta-gowna-msi-ms-7728-core-i3-i5-i7-ddr3-s-1155-i6127914835.html

http://allegro.pl/procesor-i5-3330-3-00ghz-i7089254618.html

i do tego jakieś chłodzenie - widziałem jakiś czas temu używane fortisy za 50zł. Oczywiście można i lepiej, najlepiej podkręcalne i z lepszą płytą główną która na to pozwoli. Myślę że 1155 to złoty środek w stosunku do tego co już masz. I dopiero po tym upgradzie następnym krokiem już będzie przesiadka na zupełnie nową platformę.

 

A jeżeli chcesz przyoszczędzić to  Allegro -> procesory -> sortuj po cenie od najniższej -> 775 + 4 rdzenie + kup teraz i wybieraj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...