Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orzechXIX

Serie wydawnicze

Twoja ulubiona tenia seria  

673 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką tanią serię lubisz najbardziej?

    • Złota Kolekcja
      61
    • Platynowa Kolekcja
      216
    • TopSeller
      117
    • EXtra Klasyka Gold
      136
    • EXtra Klasyka Hit
      208
    • EXtra Klasyka Dodatek
      37
    • $upercena
      15
    • Super$eller
      53
    • Kolekcja Klasyki
      247
    • Edycja premierowa
      164


Polecane posty

jest też jeszcze jedna sprawa. Jak idę do sklepu to mogę sobie wziąć grę do łapy i pomyśleć czy ją kupię. Wiem że kupowanie prze neta jest może wygodniejsze ale ja jednak wole sie przejechać a że mam tera Empik pod nosem bo otworzyli nowe centrum handlowe to mam tera blisko i może się wybiorę w sobotę i zobaczę na co mogę przeznaczyć swoją kasę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh wy macie dobrze ja mieszkam w małej wiosce, do miasteczka mam 13 km - są w nim 2 sklepy z grami ale w jednym to tylko Simsy a w drugim mało tytułów ;/ Dlatego większość zamawiam na necie - polecam spr. allegrowy sklep gram.pl - często mają tam edycje premierowe starszych tytułów po normalnej cenie - np. Fable z Platyny za 16 zeta (mam z ex i z CD-A więc się nie skuszę ;) Co ciekawe koszta przesyłki są inne niż na gram.pl ;D No ale nie skusić się na premierowe Asian Dynasties za niecałe 33 zł to grzech :P

Heh $upercena jest super - w pudełku tylko płytka, a na płytce instrukcja - zakupiłem za 8 zł Gothica I (starą płytkę szlag trafił) ale no bez przesady - dali by chociaż jakąś klawiszologie czy inny papier ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ortheon - a czego ty się po dyszce spodziewałeś? Co za problem przeczytać instrukcję na kompie, przynajmniej dość bogata jest. ja tam nie nażekam, A z superceny mam Gothica i Spellforce'a. Apropo, co sądzicie o tym ostatnim? (jeszcze go ze względu na post nie zdążyłem uruchomić)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem go kuzynowi, jednocześnie kupując sobie Mass Effect. Choć zdążyłem zagrać tylko chwilkę, grało mi się lepiej niż w "dwójkę".

Ale gdyby dali np. do tej serii dali Planescape'a albo do XK Hitu, to byłoby bosko. Bardzo chciałbym w nią zagrać, ale gdy patrzę na ceny używanych na Allegro, to mój zapał drastycznie stygnie.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@orzechXIX - Chyba tego że coś będzie w pudełeczku rzęsiło ;) np. taka klawiszologia małe a cieszy ;d

Heh z $ mam to samo co ty ;d SpellForce jest fajny, aczkolwiek jeśli nie zabardzo lubisz rtsy albo RPG to się zanudzisz bo gra to taka mieszanka ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocham RPG, nawet lubię RTS. A tak poza tym - jak ty to sobie wyobrażasz? Klawiszologia do Gothica zajęłaby kilkanaście stron stron, a jeśli kosztem tej klawiszologii miałaby zniknąć instrukcja w wersji interaktywnej, to ja podziękuję. Ale fakt, mogliby chociaż nadrukować podstawowe klawisze na tej wkładce, co to na niej jest logo gry, i to jest wsadzone za folię na pudełku (jak to się do jasnej nazywało??!!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście, mogliby nadrukować na tej kartce od drugiej strony klawiszologię do gry. Nawet te podstawowe, gdyby się całe nie zmieściło. Choć sam nie kupuję gier z tej serii, to myślę, że tym co ją kupują, zdecydowanie ułatwiłoby życie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś się może orientuje czy już dostępna w sklepach nowa seria wydawnicza Cenegi pod tytułem Premium Games ?

Podobno miał się ukazać w piątek. Dzisiaj byłem w empiku ale jeszcze nic nie przyszło :( zależy mi na tej serii bo wychodzi Bioshock :) a bardzo w niego chciałem zagrać :)

Jeśli będziecie coś wiedzieć to napiszcie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna cena to 69.99 (albo .90, nie pamiętam). Na początku, po ujawnieniu tytułów, chciałem kupić CivIV, ale szybko mi przeszło. I tak jak napisał erebeuzet, nie jest to zbyt tania seria. I te pudełka... no, lekko mówiąc są niezbyt ładne.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podobają. Chyba sobie w najbliższym czasie kupię Sacreda 2 z tej serii. Jako miłośnik serii wydawniczych uważam za swój obowiązek posiadać chociaż po jednej grze z każdej z nich (albo chociaż z tych CDP i Cenegi.) ech, ciężkie życie... :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, nie mówię, że nigdy nie kupię gier z tej serii, ale jeszcze troszkę poczekam, może wrzucą coś ciekawszego, tym bardziej, że planuję zakup Antologii Blizzarda + Diablo II + LoD w Platynowej Kolekcji, aczkolwiek może się coś jeszcze zmienić w tej kwestii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhy. Chociażby na Wirtusie, grę tę można zakupić za niecałe 50PLN. Wersja premierowa...

A tak przy okazji zapytam posiadaczy BS'a. Czy wciąż obowiązuje rejestracja elektroniczna gry? Nawet bym ją sobie zamówił, no ale konieczność łączenia się z internetem jak dla mnie odpada całkowicie.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenę gier z serii Premium Games to ja mogę zrozumieć. Wydanie jest dużo bardziej napchane bajerami, niż 90% edycji premierowych (statystyk nie prowadziłem). W dodatku to są gry sprzed paru miesięcy... Ja w najbliższym czasie kupuje sobie King's Bounty. To chyba będzie jedna z lepszych serii wydawniczych w Polsce... Oprócz tego świetne są Extra Klasyki, i Platynowe Kolekcje. Tam same hity trafiają ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat King's Bounty kupiłem, gdy obowiązywała promocja "Gorące premiery". Kupiłem ją wtedy za niecałe 50PLN i dodatkowo dostałem za darmo do wyboru jedną grę z Kolekcji Klasyki (to samo było z Falloutem 3).

I nie chce mi się wchodzić teraz na stronę nowej serii, bo zaraz wychodzę, ale wątpię, żeby pudełko z KB zawierało coś lepszego niż w edycji premierowej, w której mieliśmy przecież płytę z grą, soundtrackiem, artBook'a, instrukcję i poradnik. To bardzo dużo jak na kwotę, którą dałem za grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...