Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linka7

Zasilacz podobny do chieftec GPS-500AB A

Polecane posty

A jakich złącz potrzebujesz? Bo okablowanie Chiefteca zdradza jego "wiekowość" - ma choćby masę Molexów, które w dzisiejszych czasach są niezbyt potrzebne. W ogóle nie zaszkodziłaby pełna specyfikacja komputera, z którym ten zasilacz będzie miał współpracować.

I masz jakiś określony budżet?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam określonego budżetu, byle działał pc :). 

Karta graficzna: gigabyte gts 450

Procesor : amd athlon 64 x2 6000+

RAM : 2 x 2 GB Goodram DDR2

Płyta główna: Gigabyte GA-M56S-S3

W obudowie mam jeszcze wyświetlacz na którym podaję mi temperaturę itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło też o napędy napędzające talerze w dyskach twardych ;) No ale zakładając, że i one są zasilane za pomocą SATA, to nie masz przesadnie udziwnionej konfiguracji i np. Vero L2 500W z powodzeniem powinien Ci wystarczyć. Jeżeli za drogo (bądź po prostu nie czujesz potrzeby podwajania wartości komputera samym zasilaczem) - od biedy mógłby być i choćby Corsair VS 350, choć chyba bardziej skłaniałbym się w stronę jakiegoś jeszcze tańszego, używanego zasilacza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie 6000+ dość prądożernym procesorem był (klik), acz cały zestaw powinien się zmieścić w 300W, więc VS 350 by wystarczył.

Z alternatyw - nieco taniej od Vero jest VS 450 (warto by było dołożyć do Vero dla niezależnej regulacji napięć), drożej - Vero L2 600W (właściwie tylko więcej zbędnej mocy), Vero M2 600W (ma odpinane kable), czy CX450M (5-letnia gwarancja).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...