Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

sider3000

Rozwiązany: GTA V - Launcher przestał działać

Recommended Posts

Cześć. Po kilku miesiącach (a może to już rok?) przerwy postanowiłem se odpalić GTA5. Włącza się launcher, pobiera się jakiś path ważący 68.57MB i... "Program Grand Theft Auto 5 Launcher przestał działać". Zawsze, już kilkakrotnie próbowałem i zawsze w okolicy 68 MB się zawiesza i nie mogę pobrać i grać dalej. Ma ktoś jakiś pomysł co robić? Myślałem pobrać path i zainstalować go ręcznie, bez Social Cluba, ale nie widziałem nigdzie na stronie Rockstara. Będę wdzięczny za każdą poradę oprócz przeinstalowania gry. Na prawdę, nie mam ochoty siedzieć i przekładać te płytki a potem dociągać te giga... Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

Sprobuj stworzyc we konto w systemie windows i z tego konta zainspatalowac tego patcha, oczywiscie nadaj mu prawa administratorskie.

Kolejny sposob to cofnij troche system, wydaje sie to wygladac jakby rzeczywiscie jakis plik zostal uszkodzony i to nie koniecznie z gry, wydaje mi sie takze ze re-install nic nie da w twoim przypadku.

Link to comment
Share on other sites

Znaczy tak: nie mam żadnej kopii zapasowej zrobionej, a jeśli chodzi o nowe konto (np gość) to niepotrafię go stworzyć. Mam w10 i jak tak teraz patrzałem to nie mam u siebie tych opcji co pokazują w poradnikach. Nie wiem, czy to przez jakąś nową aktualizację, czy moja wersja (win 10 home) nie obsługuje tworzenia kont?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...