Skocz do zawartości

Ankieta: Konsola roku waszym zdaniem


psychol

Polecane posty

Siema!

jestem bardzo ciekawy jakie konsole najbardziej utkwiły wam w pamięci roku 2008.

od 1 stycznia proszę o nie przysyłanie już odpowiedzi!

właśnie tego dnia podliczę wszystkie oddane przez was głosy i dowiemy się jaka konsola buła najlepszą konsolą roku wg

forumowiczów CD-A;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Powiem tak:

Ps3-Drogie ale pod koniec roku staniało ze względu na wycofanie wersji 40gb. Gry są tytuły do których mam sentyment z powodu posiadania PS2, a kolejne części wyjdą na ps3(pomijając tytuły wychodzące na obie konsole). Denerwujący jest fakt że nie działają gry z ps2 i jedna z lepszych kombinacji jest posiadanie obu konsol w domu.I się już zdążyłem przyzwyczaić do pada :P

Xbox 360-Tani sprzęt i dużo oferuje w tej cenie. Gry mi jakoś nie imponuje ilość tylko jakość może 3 lub 4 tytuły mi się podobały. Tutaj chyba działają gry z poprzedniej wersji Xboxa wiec za to duży plus. Pad jest dla mnie jak z kosmosu.

Wii-Cena dość przystępna mimo że jakość obrazu jest dalej niż bliżej wcześniej wymienionych konsol ale za czas jaki można przy niej spędzić ze znajomymi jest nieopisany :) Gry no tu kilka razy zostałem zaskoczony np.Resident evil ??!!(o którym pewien grubszy facet opowiadał z takim podnieceniem że aż mu okulary zaparowały XD) ale i tak lepsza są gry na wiele osób.Wiilot no to już mówi samo za siebie ale łatwo się przyzwyczaić.

Niestety Xbox jak i PS3 mają jeden problem że gry są zazwyczaj krótkie co nie pozwala się nawet dobrze wczuć przed końcem :P

Czyli podsumowując:

Ze względu na sentyment:PS3

Ze względu na cenę:Xbox

Ze względu na czas grania:Wii

Mój ostateczny typ to Wii bo nie mam nowego telewizora i 2 pozostałe nie działają jak należny :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sam zapomniałem się wypowiedzieć...

Ja typuję X360!

Dlaczego? Mam go... ;) po za tym w w cenie o sporo niższej niż PS3, jest na nią najwięcej gier...

szkoda tylko,że(przedmówca nie miał racji) ta konsola nie jest kompatybilna ze starszym XBOXEM;(

no ale nie da się mieć wszystkiego.

Aha i jeszcze jedno...

Do KEJNA: nie mogę zaliczyć tego typu, bo mi chodziło o całokształt! więc albo napiszesz konkret, albo niestety nie wezmę twojej wypowiedzi pod uwagę...

Jakoś dasz radę;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do DarthNicko:

Mówię tu chociażby o grach oryginalnych bo ja miałem pierwszego XBOXA i dotąd mam gry z tej konsoli...

próbowałem milionpięćsetstodziewięćset razy i mi nie wchodziły... nawet od kumpla pożyczyłem piraty i one też nie wchodziły;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS3 - sam nie posiadam, ale dzięki życzliwości kumpla miałem naprawdę długi czas obcować z tą potężną maszyną i głos idzie na nią. Prawdziwe exclusivy - MGS4, Resistance, Uncharted nie ujrzycie na żadnej innej konsoli a tym bardziej na PC. Drugi powód - według analiz PS3 starczy na jakieś 10 lat do przodu żeby w 100% wykorzystać jej potencjał (7 rdzeniowy procek robi swoje) a trzy - żadnych śmiesznych opłat z korzystanie z sieci :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to muszę się wyłamać i zagłosować na Playstation 3 (+ Router WiFi:) ), bo:

- mocne

- ciche

- Blue-Ray

- PS Store

- PS Network

- PS Home

- współpracuje z PSP

- ogólna multimedialność w pełnym tego słowa znaczeniu

Droższy, ale nie żałuje...:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brejk - khem, khem, a ten pan post nad tobą też zagłosował na PS3.

Rzeczywiście...a jak zaczynałem pisać to go jeszcze nie bylo ;)

PS Store i inne owszem ale dodaje, że DARMOWE jak cała sieć :) (lepiej tylko bulić za operatora neta niż jeszcze wydawać na korzystanie z Xbox Live...)

No tak zapomniałem dodać że DARMOWE pełne grywalnych darmowych demek i gierek do ściągnięcia za niewielkie pieniądze, i tapet, i motywów i wiele więcej, i te granie po sieci...

Jak kupowałem PS3 dawali gratis bezprzewodowy router WiFi, w związku z tym płace tylko abonament operatorowi a neta mam w całej chacie za free, sygnał jest tak silny ze nawet na ostatnim piętrze kamienicy łapałem neta na PSP:)

Z tego wszystkiego komp poszedł na bezterminowy urlop :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoldator wiem, ze kochasz PS3, szanuję twoją miłość, ale niestety wypowiadając się w takim temacie należy bardziej rozwinąć i uzasadnić swoją myśl. Xbox ma dużo wad - to ciekawe, wymień je. Nie zaczynaj tylko od awaryjności, bo tak jakbyś zaczął wymieniac zalety PS3 od "ma ogromną skryta moc" ;)

Proponuję zamknąć temat, bo zalatuje od fanboyów. Obydwu platform.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Płatne, ale bardziej rozwinięte i bardziej przyjazne (dla mnie), jakbyś napisał, że "nie tego ma w Polsce" to bym się zgodził;)

2)eeee? Dobra niech ci będzie, ale przynajmniej DOBRYCH exclusiv'ów. i nie gadaj o LBP bo nie widzę w tej grze niczego fajnego.

3) To to po prostu bo ja sobie na przykład nie wyobrażam grania na innym padzie, kupiłem sobie nawet na kompa logitecha z takim ustawieniem przycisków:)

Ale, dobra każdy niech ma co chceta, ja wybieram Xboxa bo stosunek grafiki, gier, multi (te 135 zl na rok to wcale nie dużo) i zajefajnego designu samej konsoli i ostatnio też NXE do ceny to naprawdę najlepszy deal :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2)eeee? Dobra niech ci będzie, ale przynajmniej DOBRYCH exclusiv'ów. i nie gadaj o LBP bo nie widzę w tej grze niczego fajnego.

O LBP gadał nie będę, bo zupełnie nie rozumiem fenomenu tej gry. Ale tak szczerze, to jaka super wyczesana gra jest exclusivem na Xboxa? Halo 3 będące zupełnie średnim FPS'em czy Crackdown udający GTA z super mocami? PS3 nie ma tu dużo lepiej, ale przynajmniej dla mnie jak już coś wyjdzie to coś z tego jest (np. MGS 4, Uncharted).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoldator, Crackdown to była moja pierwsza gra na X'a i naprawde miło ją wspominam. Bardzo dobry tytuł, w sam raz na odprężenie - z przyjemnoscią patrzyłem, jak mój heros rośnie w siłę. Raduje też komiksowa, ale ładna grafika. Wybuchy to już mistrzostwo świata. Co do Halo 3 to ja także nie rozumiem jego fenomenu, tak jak ty LBP.

Zagrałem, nie przeszedłem nawet całości i sprzedałem.

Nie zapominajmy jednak o Gears of War, najlepszym mozliwym exclusivie dla X'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoldator pad od xa jest 100000000000000000000000x lepszy niz ten od ps3 moj kuzyn posiada ps3 a ja posiadam xboxa360 i jak dla mnie ps3 jest syfiaste servery na ps3 sa niestabile przez to ze nie ma opłat a 15zł na miesiac to nie duzo i powiem jeszcze ze na ps3 jest maly wybor gier jest strasznie maly jedyny sklep gdzie jest ok. 20 gier na ps3 to saturn a z xboxem360 to inna sprawa bo w saturnie masz ok 50 gier na połce!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2)eeee? Dobra niech ci będzie, ale przynajmniej DOBRYCH exclusiv'ów. i nie gadaj o LBP bo nie widzę w tej grze niczego fajnego.

- Resistance jeden oraz dwa

- Metal Gear Solid 4

- Uncharted jeden oraz dwa

- nadchodzące God of War III

- KillZone 2, które graficznie zmiecie Gearsów 2

A X360? Obecnie jedynym szanującym się exlusivem jest Gears of War II oraz jak ktoś się uprze - Halo 3, ale premierę miało kawałek czasu temu ;)

DarthNico - i co z tego, że mały? Taki jesteś bogaty, że masz kasę na wszystkie gry na X0? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...