Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blaster'

Co sądzisz o oficjalnej stronie CD-Action?

Polecane posty

Powiem tak bardzo lubie CDA bardzo mi siepodoba jego wyglad i wogóle, ale oficjalna strona....ekhm. No właśnie cos jej brakuje. Może to tło nietakie jak ma być, może rozłożenie różnych widomosci nie tam gdzie trzeba. Sam niejestem pewien ale wie mjedno kiedy zagladam do CDA to poprostu chce je czytać przeglądać a jak widze strone to... szybko ja opuszczam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę (hmm...), że stronka CDA jest fajna. Ale internet mam dopiero od przedwczoraj, więc zbyt wielu stron nie zdążyłem jeszcze odwiedzić. Ale strona CDA była jedną z tych pierwszych - zaraz po stronie startowej Neostrady :). Forum też jest fajne, choć, nie wiem, czemu, moje posty z 12 lipca nie docierały... Ale już jest w porządku :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ogólnie stronka CDA się podoba. Są newsy, można ściągnąc co nieco, sprawdzic zawartosc numerów...

Ale najlepsze z tego wszystkiego jest oczywiście Forum Actionum!! Mam neta od niecałego miesiąca, a FA już wniknęło do mojego trybu dnia i zajmuje w nim jedno z ważniejszych miejsc :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem stronka CDA jest w porządku :D , chociaż mogłaby być trochę bardziej rozbudowana. Nie wiem np. opisy recenzji, więcej ankiet. :D Ale się już nie czepiam, jest dobra i koniec. :D

P.S. Pozdro dla wszystkich twórców stronki CDA!!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronka wpożądku, chodź czegoś jej brakuje!!!! Może nie oddaje ona klimatu czasopisma... ale o klimacie to sie lepiej wole nie wypowiadać.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

e l o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta strona irytuje... Może nie sama strona ale "10 najlepszych Waszym zdaniem gier". Ludzie - co to jest? Nie wiem czy to u mnie coś nie działa czy to ta ankieta jest po prostu taka dziwna, ale kiedy widzę, że od dobrych trzech miesięcy na owej liście znajdują się nieprzerwanie Gothic, Gothic II, Gothic II: NK i Gothic III to jestem przerażony... Nie mam pojęcia na jakiej zasadzie to działa, ale takie coś jest conajmniej dziwne. Ja rozumiem, że Gothic III - fajna grafa, nieźle się zapowiada, ale Gothic I?! Albo Gothic II z tą płytką fabułą? Litości... Ale najgorsze w tym wszystkim jest to, że jest tak nieprzerwanie od dobrych trzech miesięcy... Na koniec dodam tylko, że seria Gothic jest zaraz po serii GTA moją ulubioną grą, ale mimo to uważam, że GI nie powinien znajdować się ponad WoW'em którego na liście nie ma wogóle (???) albo GTA:SA... A więc o co w tym chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta strona irytuje... Może nie sama strona ale "10 najlepszych Waszym zdaniem gier". Ludzie - co to jest? Nie wiem czy to u mnie coś nie działa czy to ta ankieta jest po prostu taka dziwna, ale kiedy widzę, że od dobrych trzech miesięcy na owej liście znajdują się nieprzerwanie Gothic, Gothic II, Gothic II: NK i Gothic III to jestem przerażony... Nie mam pojęcia na jakiej zasadzie to działa, ale takie coś jest conajmniej dziwne. Ja rozumiem, że Gothic III - fajna grafa, nieźle się zapowiada, ale Gothic I?! Albo Gothic II z tą płytką fabułą? Litości... Ale najgorsze w tym wszystkim jest to, że jest tak nieprzerwanie od dobrych trzech miesięcy... Na koniec dodam tylko, że seria Gothic jest zaraz po serii GTA moją ulubioną grą, ale mimo to uważam, że GI nie powinien znajdować się ponad WoW'em którego na liście nie ma wogóle (???) albo GTA:SA... A więc o co w tym chodzi?

Tak, to jest coś w rodzaju ankiety. To my głosujemy i to od nas zależy jaki tytuł znajdzie sie na 1, 2, 3...miejscu. No, chyba, że oskarżasz kogoś o manipulowanie wynikami głosowania... :) I wcale nie jest tak, że to seria gothic( a szkoda:]) ciągle rządzi. Teraz przykładowo na najwyższym stopniu podium widnieje GW...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seziel - chodzi w tym o to, ze w tej ankiecie mozna glosowac non-stop, a nie tylko raz dziennie, jak to mialo miejsce kiedys (cos sie musialo zrabac z cookies'ami). Dzieki czemu jakis zapalony fan Gothica po prostu klikal sobie przez dluzszy czas w 10 przy kazdej z czesci i voila - Wszystkie Gothici sa na szczycie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FixxxerDoomed

Strona ma chyba wszystko czego jej trzeba oprócz wyglądu. Powinna bardziej przypominać CDA, np. niech wygląda jak papierowy GameWalker;

a na pewno powinno się na niej znaleść logo czasopisma ( to z okładki ).

A co z tymi newsami? Miały być 2 tygodnie, a mija już miesiąc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie strona cdaction.com.pl jest za mało rozbudowana...(moja myśl).........

No to rozbuduj SWOJĄ myśl. :) Tzn. dlaczego uważasz, że jest mało rozbudowana ? Jak dla mnie jest tam wszystko co powinno byc na stronie czasopisma. Nowy numer, archiwa, prenumerata, download, MegaZin i kilka innych. No i oczywiście FA (jedno z ważniejszych :twisted:). Hm, jakby tu rozbudowac ? Dodac porady działkowicza ? :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie strona cdaction.com.pl jest za mało rozbudowana...(moja myśl).........

Mógłbyś troche uogólnić to co napisałeś...

...Hm, jakby tu rozbudowac ? Dodac porady działkowicza ? :twisted:

Wystarczy możliwość raz dziennie oglądania na cdaction.pl jeleni w okresie godów.... a tak na serio to oprawa graficzna mogła by być troche bardziej... hmmm.... no chyba klimatyczna, mroczna...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

e l o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do strony:

1. Jak widze reklame gier Java za 3 zł to mi sie rzygać chce!

2. Strona jest mało przejżysta, szczególnie menu

3. Tło strony powinno zawierać okładkę z najnowszego numeru.

4. Na serio jak patrze na tą stronę to nic ciekawego na niej nie widze, o forum już lepiej wygląda! Tylko czemu nie zmienicie tego loga phpbb na logo CDA? Jak nie wiecie to zmieńcie tylko ten plik ( http://www.cdaction.pl/agora/templates/sub.../logo_phpBB.gif ), np w Corelu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak widze reklame gier Java za 3 zł to mi sie rzygać chce!

To wolny kraj, możesz sobie robić, co Ci się żywnie podoba. Tylko nikt nie będzie tego po Tobie sprzątał.

2. Strona jest mało przejżysta, szczególnie menu

Jest mało przejżyste, bo jest najerzone bajerami.

3. Tło strony powinno zawierać okładkę z najnowszego numeru.

O, tak, wtedy to dopiero by była przejrzysta.

4. Na serio jak patrze na tą stronę to nic ciekawego na niej nie widze

Daltonista też nie widzi niektórych kolorów.

Tylko czemu nie zmienicie tego loga phpbb na logo CDA?

Bo forum jedzie na skryptach phpBB, a jeśli się nie mylę, licencja skryptu każe umieścić logo phpBB na forum.

Jak nie wiecie to zmieńcie tylko ten plik ( http://www.cdaction.pl/agora/templates/sub.../logo_phpBB.gif ), np w Corelu.

Najlepiej w Paincie. To najlepszy program do podmieniania plików.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronka jest fajna ale jedyne co mnie denerwuje to forum- czasami wogóle nie chce się uruchamiać i nie mogę też dość często wysyłać postów :( A neta mam ok. aha często nie mogę nawet wejśc na www.cdaction.pl :(

Tak zgadzam się.

Ale mi to najbardziej nie odpowiada że nie ma logo CDA na głównej str. czy gdzieś :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronka jest fajna ale jedyne co mnie denerwuje to forum- czasami wogóle nie chce się uruchamiać i nie mogę też dość często wysyłać postów :( A neta mam ok. aha często nie mogę nawet wejśc na www.cdaction.pl :(

Tak niestety jest zawsze podczas przecieków :?. Wtedy mnóstwo ludzi wchodzi na forum i stronę CDA tylko po to, by zobaczyć sobie, co będzie w nowym CDA. I blokują w ten sposób dostęp do serwera. przez co sami nie mogą dostać się na stronę, dlatego wciąż próbują od nowa, jeszcze bardziej blokując... I błędne koło się zamyka. A my, forumowicze, na tym cierpimy :?.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzę o stronie www CDA? Nic nie sądzę, bo jej przez 23,5 na dobę nie ma w internecie! To skandal, że najlepsze pismo o grach nie ma dobrego serwera na stronę i forum. Skandal skandalem, ale wchodzisz kilkanaście razy dziennie i sprawdzasz... To doprowadza ludzi do szału, czy naprawdę nie stać Was na wykupienie miejsca na dobrym serwie za kilka stów rocznie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzę o stronie www CDA? Nic nie sądzę, bo jej przez 23,5 na dobę nie ma w internecie! To skandal, że najlepsze pismo o grach nie ma dobrego serwera na stronę i forum. Skandal skandalem, ale wchodzisz kilkanaście razy dziennie i sprawdzasz... To doprowadza ludzi do szału, czy naprawdę nie stać Was na wykupienie miejsca na dobrym serwie za kilka stów rocznie?

Eee... Z tego co się orientuje, to stronka i forum ma własny serwer umieszczony w redakcji... Za parę stów nie wykupisz miejsca na innym serwie. Musiałoby być duuużo miejsca na nim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...