Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blaster'

Co sądzisz o oficjalnej stronie CD-Action?

Polecane posty

storna wogle to jest bardzo dobra. Mi się ładuje normalnie (tylko czasami baaaaaardzo długo ale to ok. raz na miesiąc). Informacji na temat gazety [Gazety??? O żesz Tyyyy! Waniaaaaaa!!!! Idi siuda! - Colidor.] jest dużo i to mi wystarczy. A co do szaty graficznej: moglibyście ją troche urozmaicić.

ogólna ocena storny ( :) ): 5+.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze strony usunąłbym 10 gier wybieranych przez graczy ponieważ można głosować do woli na ulubiony tytuł (błąd?) i ta 10 nie jest adekwatna do wyboru ogółu tylko pokazuje co wybrali klikający maniacy :/ (dlatego WoW nie jest pierwszy :D bo ludzie w niego grają zamiast klikać :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronka dobra, rozbudowana i profesjonalna. Lubię na nią wchodzić bo ( może to głupie ) panuje na niej taki specyficzny klimat. No tylko troszkę mało kolorowa. Chłopaki ( z CDA ) jeśli zrobiliście zmianę LayOut'u w AR to zróbcie i na stronie!

Tjaa... To ja wujek dobra rada :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo :D jakiś nowy obrazek na stronce.. oczywiście uporczywie klikam :P ale nic się nie robi...

stronka jest dobra chociarz można by coś pododawać, fajne są ankiety zawsze sprawdzam, ale i tak forum jest najlepsze.. chodź czasem potrafi ostro wnerwić kiedy Cię wylogowuje przy wpisaniu posta (dlatego kopiuje POSTA przez wysłaniem). Jak się zaczynają przecieki to forum jest tak zawalone ,że szkoda pisać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona jest bardzo fajna tylko trochę długo się ładuje (w szkole szybciej, a tam jest wolniejsze łącze), albo wcale nie wejdzie. Nie wiem od czego to zależy. Forum treściowo jest super, ale wcześniej wyglądało lepiej, tnz. przed zmianą na te znaczki w tle i "pismowy" styl pisania. Wcześniej lepiej wyglądało, ale nie liczy się to co jest na zewnątrz tylko to co jest w środku :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...