Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blaster'

Co sądzisz o oficjalnej stronie CD-Action?

Polecane posty

Stronka nie przyciąga uwagi (pomijając oczywiście forum :D ), uważam że nie jest to spowodowane jej zawartością, lecz bardziej walorem estetycznym np. układem: wszystkie linki na samej górze. Osobiście uważam że lepiej byłoby gdyby były one po lewej stronie i nie w "kupie" lecz jeden pod drugim...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajowa....Mam ustawioną na strone Startową:)

Dobrze że są różne newsy o Grach....Stronka jest połączona z Forum

Przecieki!!!!

Są równierz :Galerie,Niektóre Recenzje...(dzięki temu wiem że Enter the Matrix wszedł w moje "minimum" [chyba 7 albo 7+]) bo gram w gry od 6+ wzwyż)

No i to coś :) Qn'ik wymiatał :) A teraz CormaC Świetnie Dowodzi:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to coś :) Qn'ik wymiata :)

Tak dla scislosci, to od maja 2006 strona zajmuje sie ja. :)

Muszę prosić cię CormaC o Wybaczenie...

I dodatkowo SIę wytłumaczyć...

Otóż na Dole Jest Napisane Maciej Kuc Z tego Co pamiętam kiedyś w AR (chyba) było napisane że Maciej Kuc to Q'nik

Więc Napisałem Q'nik a nie CormaC.

Dopiero Niedawno Zobaczyłem Że pod każdą Informacją/Newsem jest Napisane CormaC

Nie wiem czy to moja głupota czy też roztargnienie sprawiło że Postu nie zmieniłem.

Trudno...Pozostaje mi trosze przerobić post.

CormaC-za nieporozumienie PRZEPRASZAM....

Nic sie stalo przeciez... - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie to, że nie da sie skopiowac zawartosci strony dla siebie.

Jest idealne zabezpieczenie i to mi sie podoba. Bez tego (znacznika META) cala strona wyglada zupelnie inaczej, a tak jest cool bo moj kolega wielki zlodziej txtow zrodlowych stron nie moze jej podrobić (oczywiscie da sie ale trzeba mnostwo czasu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronka CD-Action jest czytelnie zbudowana, tekst jest ładnie wkomponowany w ramki, każdy news ma duży i czytelny tytuł. Jedyna sugestia - spróbujcie umieścić "Opinię publiczną" nad "Co nowego?", bo rzadko kto zjeżdża na sam dół strony, a tak ankieta będzie na samej górze i będzie więcej głosów (tak mysle ; P) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być, ale trochę nudnawa i przeładowana szczegółami.

Chyba po to jest strona aby była przeładowana szczegółami Takimi jak Newsy :wink:

Ale swoją drogą nie rozumiem/nie wiem co jest tą oceną w Przy dziale Kopalnia Gier.

Ps.Fajny pomysł jest z różnej maści ankietam:) :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę za innymi: Strona wolno się ładuje! Ale jak się załaduje to jest git!

Ciekawi mnie też fakt, że oceniane są gry, które jeszcze nie miały premiery. Może należy zmienić wspomniany fakt i dać dział ocen gier mających premierę i dział ocen gier, na które czekamy.

I wszystko w tym temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona jest dobra tylko za długo się ładuje a czasami wcale poza tym napewno jest lepsza niż strona Clicka
No właśnie wszystko jest ok. tylko to ładowanie. Wy to jeszcze możecie przeżyć ale na moim kablu 128... (ale już niedługo będę miał 512)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona jest bardzo fajna- przejrzysta, ma dużo rzezy do przeczytania, newsy, obszerny download- jeżeli na nowej stronie będzie tak samo, tyle że z lepszą grafą, to naprawdę będzie to raj na ziemi (lub raj w necie XD)

ale wasza strona, ma jeden, olbrzymi mankament- FORUM. Ciekawe, czy ono wogóle kiedykolwiek działa bez lagów? Mam nadzieję, że wkrótce zmienicie server.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ktoś wspominał, że razem z nową stroną będzie nowe forum no i nowy, szybszy serwer... I chyba w tym pokładam największe nadzieje odnośnie strony, bo te lagi naprawdę potrafią czasem dobić. A szybkość działania strony i forum, potrafi czasem naprawdę zniechęcić do odwiedzin (chyba nie tylko mnie). No ale wiem, że się staracie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie-prośba: Czy jest wykonalne abyście zamieszczali na stronie głównej lub na stronie forumowej krótki komunikat kiedy można się spodziewać nadchodzącego numeru pisma? Chodzi o taką informację jak w każdym wstępniaku. Byłoby to bardzo pomocne dla tych, którzy nie kupują pisma regularnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...