Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groksik9

Rozwiązany: Rayman3.exe przestał działać

Polecane posty

Witam.

Mam problem z uruchomieniem gry Rayman 3 (kupiona z nowym CD-Action) na Windows 10. Kiedy uruchamiam grę po chwili przestaje działać. Próbowałem różnych sposobów znalezionych w internecie ale nic nie pomogło. Mam zainstalowanego patcha. Posiadam zaktualizowane sterowniki Nvidii. 

Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- uruchom Podgląd Zdarzeń wpisując w uruchom (windows + r):

eventvwr

- po jego otwarciu, po lewej stronie wybierz "Dzienniki systemu Windows", a następnie "Aplikacja"
- na środku dziennika poszukaj błędu związanego z aplikacją "Rayman3.exe" (prawdopodobnie będzie to pierwszy wpis pod "poziom" jeżeli gra była niedawno odpalana)
- po zaznaczeniu wpisu, w zakładce "Ogólne" (pod wpisami), odnajdź linijkę "Ścieżka modułu powodującego błąd: XXXXXX" (gdzie XXXXXX to plik powodujący crashowanie gry)
- jeżeli ścieżka powodująca błąd prowadzi do pliku "binkw32.dll", podmień go na ten załączony :)

Powinno zadziałać - miałem ten sam błąd - w ten sposób go rozwiązałem :) Gra śmiga aż miło na Windowsie 10 :D

binkw32.dll

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Th3Ant napisał:

- uruchom Podgląd Zdarzeń wpisując w uruchom (windows + r):


eventvwr

- po jego otwarciu, po lewej stronie wybierz "Dzienniki systemu Windows", a następnie "Aplikacja"
- na środku dziennika poszukaj błędu związanego z aplikacją "Rayman3.exe" (prawdopodobnie będzie to pierwszy wpis pod "poziom" jeżeli gra była niedawno odpalana)
- po zaznaczeniu wpisu, w zakładce "Ogólne" (pod wpisami), odnajdź linijkę "Ścieżka modułu powodującego błąd: XXXXXX" (gdzie XXXXXX to plik powodujący crashowanie gry)
- jeżeli ścieżka powodująca błąd prowadzi do pliku "binkw32.dll", podmień go na ten załączony :)

Powinno zadziałać - miałem ten sam błąd - w ten sposób go rozwiązałem :) Gra śmiga aż miło na Windowsie 10 :D

binkw32.dll

działa :D dzięki kolego!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...