Skocz do zawartości

Polecane posty

Mam problem częściowo związany z prenumeratą...zamówiłem prenumeratę na 12 miesięcy z prezentem gra need for speed, lutowy numer doszedł i wczoraj dostałem informacje o opłaceniu prenumeraty.

W mailu pisze że należy wejść w link http://www.eastore.ple problem polega na tym że link nie działa.

Próbowałem ściągnąć grę przez program EA download manager ale przy wpisaniu kodu gry wyskakuje że ta gra nie jest dostępna do pobrania i trzeba aktualizować...Może wie ktoś jak pobrać grę?

@edit

No fakt nie zwróciłem uwagi...w każdym razie dzięki;)

Za jedyne 20 godzin gra będzie moja;p

Edytowano przez Grajcz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam otóż zamówiłem niedawno prenumerate Cd-Action wraz z NHL 07. Dziś otrzymałem list wraz z kodem aktywującym grę. Wszystko szło dobrze ale na końcu aktywacji okazało się że kod jest do Fify 2007 a nie do NHL. O co chodzi? prosze o odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam tutaj wasz komentarze i nie rozumiem. Ja mieszkam w wawie i cd-action przychodzą mi z dzienny opóźnieniem zawsze(np. ma wyjść 06.02 to do mnie przychodzi 07.02) zawsze. parę razy nawet przyszło tego samego dnia :D .

Nigdy nie miałem z tym najmniejszych problemów. A tu czytam niektórym (co mnie się wydaje niewiarygodne przychodzą z miesięcznym opóźnieniem!).

Raz zamówiłem dodatkowo kamerkę przyszła po pół miesiącu. Słuchawki też i przyszłu po tygodniu :P .

Innym przychodzą z tak wielkim opóźnieniem! Nie rozumiem ja jestem jakimś wyjątkiem? Kolega z klasy też zamówił i mu tez przychodzą z dużym opóźnieniem ,a mieszka obok mnie.

Nie ,żebym się skażył ,że przychodzą mi szybko prenumeraty ,ale to dziwne.

Mam nadzieję ,że ktoś zna odpowiedź na to pytanie czekam!

P.S Guziki do koszuli to już rzeczywiście przesada :blink: jeszcze jak one wyglądają. Ludzie to poważne pismo dla nastolatków/tek(przynajmniej w większości ;) ) Przecież nikt tego nie zamówi! Litości!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam u mnie nie było żadnych problemów z dojściem numeru (doszedł tego samego dnia co była premiera w kiosku) ale z kodem eastore czekałem prawie miesiąc to dostałem kody do fifa 07 i nbalife 07 zamiast do nfs carboon (obie gry pobrałem i zainstalowałem mając nadzieje ze okaże się to nfs:carboon :rolleyes: ) na fakturze która dostałem od wydawnictwa widnieje jak byk need for speed carbon

napisałem maila (odpowiedź na maila z którym przyszedł kod)

czy zdarzyło się komuś coś podobnego?? i jaki był wynik reklamacji?? czy może zamówili za mało kodów na carboona i rozsyłają niektórym inne??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kody były dostępne jako prezent dla prenumeratorów od numeru 01/08. Najszybciej zniknął Ojciec Chrzestny. Możliwe, że i kodów do NFS Carbon zabrakło. Było też coś takiego, że przy zamawianiu prenumeraty zaznaczało się jaki chcesz prezent oraz jaki inny prezent chcesz dostać jeśli tego pierwszego zabraknie. Możemy tu sobie gdybać ale jedynie mail z działu prenumeraty wszystko wyjaśni :). Ja rok temu chciałem kod do fify07 i go dostałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chapnik87 i nadal możesz tą fife pobrać (np. po formacie)?? bo jakoś dziwnie jest z tym eastore że gre masz dostepna do pobrania przez pół roku a jak wykupisz cos dodatkowo to przez 2 lata. I jak się ten okres skończy to grę trzeba jeszcze raz zakupić by móc ją ponownie pobrać?? czy da sie pliki instalacyjne przegrac na płytke tak by dzialały po zgraniu ich zpowrotem (bez koniecznosci ponownego pobierania bo na mojim 1Mb łączu troche to by zajeło). ta fifa i nba to moje 2 pierwsze gry na eastore i jestem ciekaw jak to jest w żeczywistości a na stronie eastore nie ma

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało zgrać. Jak się ściąga to masz chyba kilka dużych plików z którymi nic się nie da zrobić ale jak już się ściągnie to instalka się rozpakuje i masz w sumie to co na płycie z pudełkowej wersji. Akurat mam system po formacie więc zaraz zainstaluję z płyty i zedytuję posta czy działa. Z tym ściąganiem przez max kilka miesięcy to wielka wada, albo zgrać na płytę albo trzymać instalkę na dysku. Do tego dużo taniej można kupić nówki na allegro w pudełkowej wersji, którą masz na zawsze.

EDIT: Ściągnąć grę mogę dalej, mimo, że dodałem ją 16 stycznia 2008 i miałem bodajże max 6 miesięcy na ściągnięcie. Instalkę z płyty zapasowej można uruchomić ale po wciśnięciu 'instaluj' okno znika i nic się nie dzieje. Zapewne trzeba trzymać instalkę na dysku jeśli chce się mieć możliwość jej zainstalowania. Poszukam jeszcze na stronie jak długo można ściągać instalkę po dodaniu do EADM.

A to cytat ze strony eastore.pl odnośnie czasu w jakim możemy pobrać grę: "Nasza standardowa usługa pobierania będzie udostpniać Ci materiał do pobrania przez 6 miesięcy od daty zakupu. Jeśli wybierzesz rozszerzoną usługę pobierania, Twoje pliki będą dostępne przez dodatkowe 2 lata po standardowym okresie 6 miesięcy. "

Rozszerzonej usługi nie wybierałem, jest to opcja za dodatkową opłatą ok 20 zł. Chyba, że prenumerata zafundowała grę w tej opcji :) wszystko na to wskazuje.

Edytowano przez chapnik87
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem. Zamówiłem prenumeratę CD - Action wraz z PC Format. Dzisiaj doszła przesyłka. W środku znajdował się PC Format, ale bez CD Action. Na rachunku znajduje się i PC Format i CD - Action. Mam pytanie, czy CD Action będzie dochodził osobno, czy to jest jakiś błąd poczty?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząć pytać. Ja koszulkę dostałem z drugim numerem ;)

w sumie to nie wiedziałem o koszulce . niby cos tam pisało w cda , jednak nigdzie nie było to zaznaczone podczas zamawiania prenumeraty. czyli rozumiem , że dojdzie do mnie jeszcze t-shirt?

prenumeratę zamówiłem na początku tego roku , dostałem już 2 numery i słuchawki natomiast koszulki na razie ni ma...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy jestem zaskoczony skutecznoscia prenumeraty... Zawsze dochodzilo tydzien po premierze numeru w kiosku - czyt. poniedzialek,wtorek. Teraz numer zostal wydany w srode, a w piatek rano gazetka w czarnym worku lezala pod moimi drzwiami. I od dluzszego juz czasu dostaje ja w tym samym tygodniu, w ktorym wychodzi. Takze wszelkie narzekania, ktore mialy miejsce w momencie, kiedy zamawialem prenumerate nie sprawdzily sie. Jestem zadowolony. Nie musze biegac po kioskach ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów :)

Mam historyjkę - przydługawą, przynudnawą, ale z happy-endem (nie, nie biorą ślubu na końcu).

Moja przygoda z prenumeratą rozpoczęła się w grudniu, kiedy to była dołączona do CD-Action kartka pocztowa z opłaconą opłatą pocztową. Nie to, żebym skąpił na znaczek, ale tak rzucająca się w oczy promocja, sprowokowała rozmowę nt. zakupu prenumerat. O dziwo akurat mieliśmy trochę więcej pieniędzy na koncie, więc postanowiłem raz, a dobrze zapłacić i mieć spokój, niż płacić niby mało, ale częściej, a w ogólnym rozrachunku więcej; jeszcze jedną prenumeratę zamówiłem tym razem gazety, którą też czytam regularnie.

Kartkę wysłałem i z niecierpliwością czekałem na odzew. Niestety po miesiącu nic. Szczerze przyznam, że trochę... zapomniałem o tym. No ale się przypomniało, więc zadzwoniłem do działu prenumeraty. Okazało się, że kartka nie doszła - pozdrowienia dla Poczty Polskiej. Pani zaproponowała, że może przyjąć zamówienie przez telefon. Tak też uczyniłem, podałem swoje dane i zadowolony znowu rozpocząłem wyczekiwanie. I znowu nic... Żadnej specyfikacji, żadnego odzewu. Więc jak dotychczas - czekałem i kupowałem w kiosku.

W ubiegły wtorek ukazał się w kioskach (przynajmniej w mojej miejscowości) CD-Action, więc jak zwykle zakupiłem go. W środę wróciłem do pracy, zaglądam do skrzynki, a tam... czarny worek z Bauera z CD-Action w środku! Super, szkoda, że wcześniej nic nie wiedziałem. Sądziłem, że jak z innymi prenumeratami - najpierw wpłacę, a potem dostanę Czasopismo; oczywiście nie neguje tego sposobu - jest super, miałem pecha, że nie okazał się dla mnie oszczędny na początku. Jakież było moje zdziwienie, gdy pod stertą poczty (tego dnia dziwnie sporo korespondencji było, że o reklamach nie wspomnę), w której była także specyfikacja za CD-Action, leżał kolejny czarny worek! Oczywiście z CD-Action... No i parafrazując Mistrza - zostałem jak ten uj z trzema numerami.

No ale spokojnie. Siadłem do komputera, napisałem maila, w którym opisałem całą sytuację. Spytałem również czy nie dałoby się jednak przesunąć prenumeraty o miesiąc, a ja bym odesałał obydwa przysłane mi egzemplarze na swój koszt; nie mogłem zwrócić zakupionego do kiosku, ponieważ od razu po rozpakowaniu zmiąłem i wyrzuciłem folię.

W piątek dostałem jeszcze drugą specyfikację do zapłaty. Więc napisałem drugiego maila.

Za każdym razem dzwoniłem, chociaż zdawałem sobie sprawę, że już trochę późńo może być - kończę pracę o 15:30. Od poniedziałku próbowałem się dodzwonić do działu prenumeraty. Niestety nie mogłem wciąż wisieć na telefonie, więc miałem pecha i nikogo nie zastałem; odzywał się tylko jakiś pan, z dziwnymi odgłosami imprezy w tle. We wtorek przyszło potwierdzenie wyświetlenia mojego pierwszego maila na ekranie adresata, dzisiaj (w środę) - drugiego.

Miałem trochę więcej czasu dzisiaj, więc się dodzwoniłem. Opisuję pani, która odebrała, sytuację z karktą, dwiema prenumeratami. Pani poprosiła mnie o nazwisko i kod pocztowy. Okazało się, że kartka dotarła (Alleluja PP) tego samego dnia albo krótko po tym, jak zamówiłem prenumeratę telefonicznie. Przeprosiła mnie i od razu wykreśliła drugą prenumeratę. Powiedziałem jeszcze o tym trzecim numerze i spytałem czy można by przesunąć prenumeratę o miesiąc, a ja odesłałbym i drugi nr. Oczywiście, nie ma problemu.

Chociaż dostałem dwie faktury i miałem trzy takie same numery, to od początku śmiechu była kupa z powodu całej tej sytuacji, a i w porządku się wszystko zakończyło.

Ciekawe czy ktoś dobrnął w czytaniu do końca ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa historyjka, jak to pieknie poczta polska potrafi ludziom zycie skomplikowac. Moja przygoda z prenumerata byla innegoz rodzaju. Pomimo wplaty na konto od razu po zamowieniu prenumeraty, dostawalem upierdliwie co miesiac ponaglenie zaplaty. Pisalem jednego maila... Za chwile dostalem nastepny list z nakazem splaty naleznosci... Zdenerwowany, ze moje 150 zlotych zniknelo, naskrobalem pieknego emila do owego pana, od ktorego dostawalem uporczywe listy. Za cala sytuacje przeprosil i kazal spalic cala otrzymana korespondencje. Przygody sa, cale szczescie ze koncza sie one pozytywnie dla czytelnikow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzbierało mi się trochę kaski i chciałbym zamówić prenumeratę. Na początek na 6 miesięcy. I mam pytanie: na tej kartce z CDA jest możliwość zamówienia na 6 miesięcy i potem jest '' zamawiam numery archiwalne''. To znaczy ze mam wpisać numery archiwalne które chcem ? I ile chcem ? PROSZE O WYTLUMACZENIE MI TEJ SPRAWY Z GORY THX

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...