Skocz do zawartości

Polecane posty

Ja mogę się pochwalić, iż nr 3/2010 dostałem... dzisiaj:) I to po reklamacji.

Zaczęło się od tego, iż zadzwoniłem tydzień po dacie ukazania się CD-Action w kiosku do firmy Bauer. Poinformowali mnie, iż poczta polska ma 10dni na dostarczenie przesyłki, więc żebym zadzwonił do nich ponownie po 10 dniach od daty "kioskowej", jesli czasopisma wciąz nie będzie. No i nie było..

Pani przyjęła reklamację i zobowiązała się do wysłania ponownie numeru 2.03.2010, więc ok. 2 tygodni po dacie "kioskowej".. :/

I 10.03.2010 przyszło awizo do skrzynki.. w związku z napiętym planem dnia odebrałem CDA dopiero dzisiaj, jak tylko poczta otworzyła swoje drzwi :) Dodam, iż na czarnej, foliowej torebce była data nadania "5.03.2010"...

Podsumowując, firma Bauer wysyła w terminie albo z lekkim opóźnieniem, ale dopóki, dopóty przesyłka będzie dostarczana przez pocztę polską, raczej nie mogę liczyć na brak opóźnien.. mogę dodać, że prenumerate zamówiłem na adres warszawski (więc niby niedaleko), a gdy jeden numer dostałem na adres domowy (Białystok), CDA przyszedł 1 dzień wcześniej niż się ukazał w kiosku !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mam w reku nowy nr CDA ktory przyniosl mi listonosz. jest to 2 nr z plakatem od kiedy mam zamowiona prenumerate i widze tu pewna nieprawidlowosc. a dokladniej chodzi o to ze oba plakaty sa uszkodzone (zaj*******e duze rozdarcie prawie na srodku).

to samo sie tyczy reszty zawartosci czarnego worka - opakowania plyt sa czesto popekane a pismo pogniecione.

zastanawiam sie czy tylko ja mam takiego pecha czy innym sie tez to zdarzylo. jezeli nie jestem sam to apeluje do redakcji aby nie wysylala wybrakowanych czasopism do swoich najwierniejszych czytelnikow ktorzy kupuja pismo w ciemno :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wydaje Mi się, czy nowe CD-A w prenumeracie się spóźnia?

Na początku tego roku złożyłem zamówienie na prenumeratę 13 nr CD-A (w tym SPEC) + prezent (plecak). Daty wysyłki zawszę była w piątek. Zwykle paczka przychodziła do Mnie w poniedziałek przed premierą kioskową. Raz w jej dniu.

I jak na razie nr nie ma.

Czyżby mimo zadeklarowania 13 nr, w tym SPEC, paczki nie będzie? A może po prostu PP z powodu Żałoby Narodowej dała ciała.

Inna sprawa, że worki zazwyczaj całe nie były. I o ile płytki były całe, to magazyn pogięty/podarty. A ostatnio, w tym wielkim plakacie, wielka dziura. ;-(

Co Wy na to? Czy ktoś z was ma taką samą prenumeratę i już dostał nr SPEC.?

Edytowano przez ksiegarz5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i szczęściarz. Ale fakt, że mieszkam "tylko" 50 km od Warszawy też może tutaj mieć znaczenie.

A co do wizyty na poczcie. Może będę musiał się przejść. Ale tak jak już kiedyś pisałem, listonoszem u Mnie jest jakaś rodzinka, "piąta woda po kisielu", i nie wiem czy to tak wypada "kablować" na niego. ;-) Na obcego było by łatwiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu kilku postów rozważam zaprzestania prenumeraty (jak ta mi się skończy).

Tylko kilka razy na 2 lata numer przyszedł w dniu premiery, a w tym roku przeszli samych siebie i czekałem ponad dwa tygodnie... O pogniecionych egzemplarzach nie wspomnę ;)

Widać poczta ma tyle pracy w większych miastach (w Łodzi mieszkam), że ledwo się wyrabiają.

P.S. Na numer 05/2010 nadal czekam.

Pozdrawiam już czytających, życzcie mi cierpliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, CDA jak zwykle pogniecione, grzbiet standardowo rozdarty, gadżeter rozdarty. Ktoś sobie też na 100% płytę skopiował, bo folia rozdarta po całości. A już nabierałem zaufania do Poczty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...