Jump to content
Sign in to follow this  
Nazgul125

Rozwiązany: Problem z programami i grami używającymi sieci

Recommended Posts

Z góry przepraszam, jeśli temat jest napisany w złym dziale lub źle zatytułowany. Pierwszy raz spotykam się z takim problemem i nigdzie nie mogę znaleźć porady. Mianowicie przy próbie łączenia się programów lub gier z siecią wyskakują błędy różnych programów. Na przykładzie ,gdy próbuję włączyć przez shift+F1 przeglądarkę Origina grając w Fife wyskakuje qwebengineprocess.exe przestał działać. Gdy WOT próbuje załadować informację o nowym wydarzeniu wyrzuca cef.browser przestał działać. W Battlenecie przy próbie załadowania tych okienek z informacjami o grach blizzarda również wyskakuje co chwile battlenet.helper.exe przestał działać. Grać online mogę normalnie ,internet też pracuje normalnie. Ma ktoś pomysł co może być przyczyną i jak to naprawić? Przeskanowałem komputer AWDClenarem, Malwarebytes Anti-Malware i CCleanerem. Wielkie dzięki za jakąkolwiek pomoc

Problem został rozwiązany , po 3 dniach przeszukiwania internetu z pomocą Blizzarda udało się mi zdiagnozować ,że powodem awarii było wyłączenie akceleracji sprzętowej w Mozilli i Internet Explorerze. Może ta informacja się komuś przyda. Temat do zamknięcia.

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...