Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shael

PS3-pytań parę nowicjusza

Polecane posty

Witam. Przymierzam się do kupna używanej PS3 (dostałem laptopa, chcę go sprzedać i kupić za to konsolę).l Szukać jakiejś konkretnej wersji? Nie ogarniam konsol :P. Czy każdą grę trzeba instalować na dysku? Jak kupię używkę, to mogę normalnie grać? Nie ma żadnych kluczy czy coś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej poszukaj wersji Slim. Nie Super Slim, nie Fat, tylko tej pośrodku.

Nie każdą grę trzeba instalować, ale większość. Przy czym to nie są pełne instalacje, tylko niewielka część danych, reszta jest doczytywana z płyty.

Używane gry działają, ale garstka gier (z tego co pamiętam to EA tak robiło) ma dodatkowe klucze np. do multi. Jeśli pierwszy właściciel go wklepał, to u Ciebie multi już nie ruszy. Takie klucze można też kupić osobno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli producent nie poskąpił i kabel ma wszystkie połączenia (a nie tylko do ładowania) to wystarczy.

PS3 widzi DS4 jak nieoryginalny pad, więc działają tylko podstawowe funkcje:

  • No Rumble Feedback (Vibration)
  • Motion Sensing does not work
  • Touch Pad does not work
  • PS Button does not work
  • Speaker on DualShock 4 does not work
  • Headset port does not work
  • Light bar has no effect on the game, as it just stays a whiteish, blue colour (when used wireless)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dobra jeszcze jedno. Pobierają mi się patche do Destiny (8gb a widzę, że więcej będzie, i strasznie wolno to idzie. Czy jak przerwę pobieranie patcha, a potem za jakiś czas znów to włączę, to będzie od nowa się ściągać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...