Skocz do zawartości

Muzyka, której słucham, muzyka ktorą lubię


Smuggler

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Anathema jest spoko. Czy ktos z Was sluchal Dream Theater ? Jesli tak to chetnie powymieniam sie wrazeniami :P

Ja słuchałem. Mój kumpel uwielbia to i puścił mi parę kawałków. Nawet fajne. Zwłaszcza perkusja.

A czy zna ktoś może coś takiego co się nazywa Iced Earth? Na Onyxie trafiłem na teledysk tego i bardzo mi się spodobało. Zwłaszcza wokal - trochę jak Halford. Chciałem o to zapytać w temacie o metalu (bo to bodajże heavy metal), ale że tego jeszcze nie ma - ten dział stanowi dla niego jakby zamiennik. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anathema jest spoko. Czy ktos z Was sluchal Dream Theater ? Jesli tak to chetnie powymieniam sie wrazeniami :P

Ja słuchałem. Mój kumpel uwielbia to i puścił mi parę kawałków. Nawet fajne. Zwłaszcza perkusja.

Taa ;] Perkusja i gitara wymiata :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ,ze nie ma backupa na forum metaslowym,to tutaj sie podziele moimi uwagami nt. Enter Chaos :).Coz,wczesniej uwazalem ze ta plyta (Aura Sense) to kawal dobrej roboty,jednak jak przesluchalem jej na porzadnym sprzecie (a nie na jakis zabawkach typu Technics) dopiero ja docenilem.Najbardziej mi sie podoba to,ze w przeciwienstwie do wielu mlodych zespolow nie zajmuja sie samymi gitarami ,ale takze perkusja jest swietna.To co wyprawia L.Rambo nie miesci sie w glowie .IMO pare kawalkow z tej plyty mogloby sie pchac do tytulu piosenki roku :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Murtes

A ja mam taka propozycje.... Moze zrobimy sobie tutaj mini ankiete na temat:

- Najlepszy kawalek na gitarze

- najlepsze kawalki DJ-ow

itd. ipt. ....... co wy na to ????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matti27
A ja mam taka propozycje.... Moze zrobimy sobie tutaj mini ankiete na temat:

- Najlepszy kawalek na gitarze

- najlepsze kawalki DJ-ow

itd. ipt. ....... co wy na to ????

Dobry pomysł.Jestem za

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taka propozycje.... Moze zrobimy sobie tutaj mini ankiete na temat:

- Najlepszy kawalek na gitarze

- najlepsze kawalki DJ-ow

itd. ipt. ....... co wy na to ????

Dobry pomysł.Jestem za

Ja te jestem za (płotem) i się nie chwalę :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale takze perkusja jest swietna

Posłuchaj piosenek Slipknotu np. Heretic Song tam perkusja wymiata :D

Najbardziej mnie wku$#&@, gdy ktoś wypowiada się, jaki to X zespół komercyjny i zły, bo nagrali teledysk, który leci w MTW, grają na Woodstocku, wydają płyty w np. Warnerze, i mają fanów wśród małolatów. I co z tego?! Jeśli przy tym grają dobrą muzę, to co komu przeszkadza, że zarabiają pieniądze? Zdaje się, że niektórzy chcieliby, by wszystkie kapele były "undergroundowe", grały za darmo i wydawały płyty u nieznanych dystrybutorów.

Mi to bardzo przypomina początki HH wszystkie płyty były wydawane "pod ziemią"

Ja natomias odkryłem dwa zespoły death i black mrtalowe Slipknot i GorGoroth. Mam kilku kumpli słuchjących takiej muzy więc sie na niej wychowałem ale to co prezentują te zespoły to mnie wymiata

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slipknota znam,ale bynajmniej nie jest to death metal tylko (chyba) hardcore.IMO perkusja w EC jest o niebo lepsza niz w kazdym kawalku Slipknota,jak chcesz posluchac to mozesz nawet sciagnac 2 kawalki za free www.enterchaos.tk ,szkoda ze nie mozna Sell Outa sciagnac :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dragon_666
Ja natomias odkryłem dwa zespoły death i black mrtalowe Slipknot i GorGoroth. Mam kilku kumpli słuchjących takiej muzy więc sie na niej wychowałem ale to co prezentują te zespoły to mnie wymiata

Ekhm..Slipknot Death Metalowy Rewelka to czym jest w takim Razie Cannibal Corpse i np.Six Feet Under a co do Gorgorotha to RULEZ jest

A tak pozatym to jak dla mnie Slipknot=Lumpic Park i Lump Bizkit :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slipknota znam,ale bynajmniej nie jest to death metal tylko (chyba) hardcore

To bez znaczenie faktem jest to że mi sie podoba muza którą tworzą.

IMO perkusja w EC jest o niebo lepsza niz w kazdym kawalku Slipknota

Posłucham z chęcią. Yyy....noo... a to nie jest ten zespół którego miał Eld w podpisie??

A tak pozatym to jak dla mnie Slipknot=Lumpic Park i Lub Bizkit

Muahaha kawał roku a poza tym sprawdzaj 5 razy błędy w swoich postach.

a co do Gorgorotha to RULEZ jest

Ostatni koncert w/w zespołu w Krakowski stduiu wywołała skandal ze względu na scenografie (głowy baranie krzyże przekręcone z powieszonymi prawdziwymy ludźmi i znaki satatnistyczne) :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ..::Bizon::..
a co do Gorgorotha to RULEZ jest

Ostatni koncert w/w zespołu w Krakowski stduiu wywołała skandal ze względu na scenografie (głowy baranie krzyże przekręcone z powieszonymi prawdziwymy ludźmi i znaki satatnistyczne) :twisted:

Taaaa dzieki temu koncertowi nagle zrobilo sie pelno fanow Gorgorotha, ktorzy uwazaja sie za true grim black metal warrior'ow :?

Sama dzięki temu sięgnęłam po ich płytę, ale żeby od razu uważać się za true&grim? Przesada...- Ama

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość darthjaag

Ja sobie kilka dni temu kupiłem płytę Fu. Podoba mi się, nie ogranicza się tylko do rapu.Włącza elementy raga (fajne Raptowne Realia) i różnych innych gatunków muzycznych. Jest kolorowa, tzn. bity i teksty są zróżnicowane. Beaty w ogóle są 'niehiphopowe'. Polecam wszystkim pragnącym chwilki odmiany od polskiego HH.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aragorn_code_47

Hammerfall jest calkie niezly. NIe znam sie na gatunkach matalu, rozrozniam tylko metalktorymisiepodoba i metalktorymisieniepodoba :) Hammerfall przypomina mi troche lata 70/80 (chciaz sam jestem z 88...). Jesli ktos nie ma akurat ochoty na "hardcore", to hammerfall jest idealnym rozwiazaniem. A co powiecie o "Blind Guardian"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ..::Bizon::..
A co powiecie o "Blind Guardian"?

Powiem, ze to jest dobre :) Slyszalem niestety jedynie kilka piosenek (m.in. Mirror Mirror, Valhalla, Ashes to Ashes). Jak dla mnie to ten zespol stanowi mila odmiane od blacku i deathu, ktorego przewaznie slucham.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dragon_666

Muahaha kawał roku a poza tym sprawdzaj 5 razy błędy w swoich postach.

Wiesz to błedy niebyly chodziło mi dokladnie o LUMPING PARK czyli park Lumpów i LUMP Bizkit Czyli jakis Bizkit(czy jak to sie tam pisze)LUMPÓW tak mialo byc napisane specjalnie!!!!!! Panie Sayan To mialy byc skojarzenia do tej twojej jakby to nazwales DEATH metalowej kapeli :lol:

Qrcze Gorgoroth obok Slipknota :roll: :shock: (no coment)

P.S. noooo ale kazdy ma swój gust :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aragorn_code_47
Powiem, ze to jest dobre :) Slyszalem niestety jedynie kilka piosenek (m.in. Mirror Mirror, Valhalla, Ashes to Ashes). Jak dla mnie to ten zespol stanowi mila odmiane od blacku i deathu, ktorego przewaznie slucham.

MOja kochana dziewczyna porzyczyla mi 3 plyty tej "kapeli". NIe wiem czemu, kiedy jej slucham (kapeli, nie dziewczyny :)), nasuwaja mi sie skojarzenia z "Nightwish" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Me ulubione kawałki Rammsteina to Buck dich, Tier, Eifersucht, Kuss mich, Klavier... a właściwie to wszystkie kawałki uwielbiam tylko te pierwsze jakby bardziej:) Słyszałem także o innych utworach jak Sonne i Asche zu Asche ale nie mam ich jak posłuchać. Oby Elune mi je sama pod nos podsunęła:)

My Immortal...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Me ulubione kawałki Rammsteina to Buck dich, Tier, Eifersucht, Kuss mich, Klavier... a właściwie to wszystkie kawałki uwielbiam tylko te pierwsze jakby bardziej:) Słyszałem także o innych utworach jak Sonne i Asche zu Asche ale nie mam ich jak posłuchać. Oby Elune mi je sama pod nos podsunęła
Ciągle polecam Kovenanta ;] Ale tak na serio jak już mnie najdzie, to z Ramek słucham Eifersucht, Sonne, Tier i Sehnsucht.
Qrcze Gorgoroth obok Slipknota (no coment)
Naszywki Nirvana+Burzum to standard, tak samo jak Linkin Park+Dimmu+Cradle+MayheM. I życie już nie jest takie ponure :D
Posłuchaj piosenek Slipknotu np. Heretic Song tam perkusja wymiata
Ehe, jak się ma 3 perki i robi coś takiego, to nie mówi się, że gary wymiatają, tylko wymiotują. Fenriz z Darkthrone grał już coś takiego w przedszkolu na cymbałkach...
Czy ktos z Was sluchal Dream Theater ? Jesli tak to chetnie powymieniam sie wrazeniami
Miałem okazję, miałem. Zazwyczaj nie lubię tak wyrażać się o gotyku, ale dla mnie jest to straszny crap. Jeszcze rozumiem, że niektórzy lubią płakać przy słuchaniu, ale nie o to w tym wszystkim chodzi, by pokazać jak to źle i niedobrze, czy śpiewać o niespełnionej miłości i nieutulonym żalu. Ech :? Podobne zastrzeżenia do Theatre of Tragedy. Za to lepiej już słuchać Tiamata (do Wildhoney), Theriona, Tristanię czy The Gathering.

A teraz powiedzcie mi, dlaczego nazwy wszystkich zespołów gotyckich zaczynają się na T? :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, nie wiem, czy nawet bym sie do niego przekonał. Oby to nie było coś w stylu Marylin Monsun...
Co ty mówisz... Jak napisałem, że gra industrial metal jak Ramki, to go gra, a nie jakieś lole w stylu MM...
Kovenant? Nie mam jak tego dostać, bo ściągać z netu mi honor nie pozwala
Co to znaczy 'nie mam jak tego dostać?' ;] Albo idziesz do sklepu i kupujesz SETI lub Animatronica, albo załatwiasz od kumpli, co w niczym nie różni się od ściągania p2p.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...