Skocz do zawartości

Muzyka, której słucham, muzyka ktorą lubię


Smuggler

Polecane posty

Ja słucham :!: Hip Hopu :!: (ale nie jakichś tam Aniele, Jeden Osiem L czy jakiegoś Sreza Meza tylko prawdziwego hip hopu! Na myśli mam Zip Skład, O.S.T.Rego no i GIBON SKŁADU (WARSZAFSKI DESZCZ!!)...

Nienawidze za to metalu, deathu itp. ścierwa! Ale docieniam ich kulture i wogóle nic do nich nie mam! Każdy słucha tego co chce i tego co lubi więc nie ma o czym tu gadać...

"Nie oglądaj się za siebie, bo Ci z przodu ktoś [beeep]ie" :!:

No faktycznie, O.S.T.R to prawdziwy hiphop, zwłaszcza, że powoli zaczynają się do niego wkradać elementy jazzu. A jeżeli twierdzisz, że Warszafski Deszcz to prawdziwy hiphop, to gratuluję, bo to znaczy mniej więcej tyle, że za hiphop uznajesz rzeczy w stylu "K***a, k***a, ja p******ę, wypiłbym se dwa jabole".

P.S. Świętujmy, tro mój 500-setny post :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość LoLeQ

Mi sie z OSTRego duzo piosenek podoba,szczegolnie fajnie jest sluchac go live na koncertach.Warszafski deszcz..hmmm jak dla mnie moze byc,jednakze nie jest to jakis wybitny Sklad,juz zamiast tego wole Pal 6 ,lub Familie HP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSTR rzeczywiście porządną muzyczkę tworzy. A ostatnia płyta ma klimacik, który przypadł mi do gustu. Jak dla mnie dobrze, że wkrada tam się jazzik - przynajmniej mamy dodatkowy smaczek. No i mi się przyjemniej słucha z tą domieszką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość darthjaag

Jak dla mnie gościu jest kandydatem do ostrzeżenia [ostrzyżenia też]. 2 punkty regulaminu złamane: obrażanie innych, ścierwo w końcu jest chyba określeniem pejoratywnym i użycie słowa uznanego powszechne za wulgarne - "[beeep]ie".

Co do hip-hopu, to pozostając w stylu twojego postu, ktoś może ci napisać, że prawdziwy to jest underground, a twoje *#*%#& składy są nic nie warte [ja nie napiszę, bo te składy lubię].

A jeżeli twierdzisz, że Warszafski Deszcz to prawdziwy hiphop, to gratuluję, bo to znaczy mniej więcej tyle, że za hiphop uznajesz rzeczy w stylu "K***a, k***a, ja p******ę, wypiłbym se dwa jabole".

Zapomniałeś o aktualnych: bauns, hajs, bauns [streszczenie płyty Tedego].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm - hip hopu nie lubie - jednak niektore texty mi sie podobają :)

Ale nie podoba mi sie ten emblemat wyżej :P < Legła Warszawa > :D

Ciekawy jestem czy Smmugler lubi Depeche Mode - bo ja uwielbiam :D

..so CDA - Never let mi down :D !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli Jebol to Idol to IMHO pomaga.Spojrz chocby na Kurta Nielsena,wiesz ze ten norweg byl wczesniej nikomu nie znanym przecietnym hydraulikiem?A jak sie ludzie poznali na jego glosie ,to z jednego koncertu ma tyle co pare rocznych pensji.Nie jest zle :D.

Ten hobbit :twisted: spiewa genialnie. Zreszta sami zobaczcie kupujac jego plyte "1" albo przynajmniej posluchajcie teledysku "She`s so high"...

Ale przyznajmy - piekny to on nie jest :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam muzyki O.S.T.R.'a nie lubię za bardzo, jedyne jego kawałek, który mi się podoba to "Niebo", który zrymował do podkładu stworzonego przez Emade (jeden z moich ulubionych polskich muzyków, właśnie wydał płytkę, kosztuje zaledwie trzy dyszki, a na prawdę warto ją mieć).

Co do Kurta "Chomika" Nielsena, to jego wykonanie utworu "She's so high" podoba mi się o wiele bardziej od oryginału. No i ten głos...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość darthjaag

Fuks, radziłbym przeczytać regulamin. Poza obrażaniem kogoś za jego przekonania jeszcze robisz offtopic... a moderatorzy tego nie lubią. Weź się zastanów następnym razem zanim coś napiszesz.

Co do Nilsena, to bardziej mi się jednak podobało jego wykonanie na World Idolu. Chociaż moim faworytem był Belg, który śpiewał Nirvanę. Ale i tak największy LOL był przy Aleksandrze. Głos, a szczególnie choreografia przyprawiły mnie o gwałtowny wybuch śmiechu. Coś z geja w nim zdecydowanie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty, Alexander był najlepszy, przynajmniej według Arabów :P Ja od początku liczyłem na Nilsena, chociaż Belg też był niezły, najlepszy był moment, jak Wojewódzki powiedział do niego co pisze na koszulce, a ten się ucieszył (chyba zrozumiał...) :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość darthjaag

Czytałem gdzieś [bodaj na czacie z Wojewódzkim], że każdy juror mówił najpierw w ojczystym języku, a później po angielsku. Wojewódzki też, a nam pokazano tylko to jak mówił po polsku. Co do Alexandra: rzeczywiście był najlepszy, ale w kategorii Następca Michaela Jacksona Jeśli Chodzi O Sposób Tańca :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno w każdym kraju tak robili. A co do tańca, to w tamtym tygodniu u Wojewódzkiego był jakiś aktor, który grał główna rolę w "Symetrii", nie pamiętam jak się nazywał, ale zatańczył tak, że sam Jackson by się schował. Nawet Wojewódzki był pod wrażeniem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość darthjaag

Nazywał się Borys Szyc i rzeczywiście świetnie zatańczył moonwalka. Ja i wszyscy znajomi byliśmy zadziwieni :) A jeszcze wracając do Nilsena, to właśnie on ma być dzisiaj gościem specjalnym u Wojewódzkiego. Swoją drogą ciekawe, co to dla Kuby znaczy gość specjalny. Czy tylko zaśpiewa, czy będą rozmawiali jak z każdym innym gościem :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto z Was słucha lub słyszał kiedyś John'a Valby? 8) Super jajcarskie piosenki, oczywiście dla osob bardzo dobrze znających j. angielski.

W Polsce nie wiem czy są jego płyty, ale ja ściągałem je (pelne albumy) przez oficjalny, płatny program EMusic. Pewnie da się je ściągnąć także z Kazaa, ale przecież wiecie, że to niezbyt legalne ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość darthjaag

A kto by się tam przejmował w tym kraju co jest legalne a co nie, skoro nawet policja robi niezbyt legalne rzeczy :? Ja sam mam zainstalowany płatny program do ściągania. Ale nie da się ukryc, że jest tam mniej rzeczy niż w e-mule'u czy choćby w Kaziee. Nie wiem tylko, czy większym problemem jest piractwo i ściąganie z internetu, czy psucie rynku przez czasopisma dodające płyty CD z muzyką. Żeby była jasność: piractwa nie popieram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto by się tam przejmował w tym kraju co jest legalne a co nie, skoro nawet policja robi niezbyt legalne rzeczy.

W tym kraju - nikt :(

<no prawie ;)>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Murtes

CliniC wiesz co nie zbyt dobrze rozpoczales kariere na forum.... Najpierw piszesz ze "Nienawidze za to metalu, deathu itp. ścierwa", a pozniej np "Sreza Meza" a nie pomyslales moze (wiem ze to moze byc u ciebie trudne) ze nie tylko to co ty sluchasz jest dobre.... wiecej tolerancji Rozumi ???? A co do MEZO to goraco polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość darthjaag

Ja tam też za Mezem nie przepadam, fakt, że teksty nie są zbyt poważne, ale to nie powód jeszcze, żeby obrażać tych, którzy go lubią i słuchają. Ta muzyka jest pewnie miła dla relaksu, ale ja preferuję hardcore bardziej od baunsu i lightu, toteż Meza po prostu nie słucham.

Fuks, ot co. Gorzej jest chyba tylko w Rosji i w krajach z dochodem narodowym bliskim tego, jaki mają na Haiti.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość darthjaag

Na ubieranie się szczerze mówiąc nie zwróciłem uwagi, pedalski wydaje mi się jego sposób tańca raczej. Jeśli to jest jakieś naśladowanie Michaela 'Pedofila' Jacksona, to mocno nieudolne. Tamten, co by o nim nie mówić przynajmniej umiał tańczyć. Repertuar tego pierwszego też jakoś niespecjalnie przypadł mi do gustu. Kawałek 'Free Like a Wind' [czy jakoś tak, włożyłbym między najlepsze przeboje zespołu Ich Troje a ballady Shazzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o aktualnych: bauns, hajs, bauns [streszczenie płyty Tedego].
Kiedyś spotkałem się z utworem TeDego "Drin za drinem". Huh, no przyznam że człek mnie zaskoczył. On się chyba nawet nie kryje z tym że mądre texty to go mało obchodzą. Sztandarowy dla mnie przykład przypadku "Rób hh, ściągaj kasę".
Co do Kurta "Chomika" Nielsena, to jego wykonanie utworu "She's so high" podoba mi się o wiele bardziej od oryginału. No i ten głos...
I tak naszego chomika to nic i nikt nie przebije (kto oglądał pierwszą edycję ajdola ten wie what's going on :wink: ). Atak serio: jak gościa wstepnie oblookałem no to się nielicho zdziwiłem. No bo jednak Kurt za ślicznościowy to nie jest. Jakżeż natura zwodnicza bywa. Pięknie sie stało że poszedł do tego programu (co by złego o Idolu nie rzec: czy zostałby chłop gwiazdą gdyby nie program? Wątpie megamocno). Jest Gość and nobody can't deny 8)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat "Drin za Drinem" uwazam za fajny,melanzowy kawalek.Nie jest to jakis szczyt intelifentnych textow,ale na impreze jak znalazl.Chociaz jak uslyszalem "Pili Gin" i "Wielkie JoL" to normalnie stalem jak wryty i stwierdzilem ze juz go raczej nie bede sluchal :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matti27
Hm... Alexander złego głosu nie ma, tylko ubiera się tak jakoś "pedalsko" :)

Dokładnie.Tylko każdy na niego naskoczył za ten ubiór...I gdzie tu jest tolerancja dla ludzi np.innej orientacji seksualnej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto by się tam przejmował w tym kraju co jest legalne a co nie, skoro nawet policja robi niezbyt legalne rzeczy.
W tym kraju - nikt :(

<no prawie ;)>

Weż Ty się zastanów co piszesz. Mały quiz, jeśli chociaż raz odpowiesz 'nie' cos z tym postem nie tak. Uwaga, zaczynamy:

1. Czy ten post wniósł coś do rozmowy?

2. Czy ktoś, oprócz mnie, odpowiedział na tego posta?

3. Czy warto było zaśmiecać tą stronę postem złożonym z kilku słów?

Zastanów się 3 razy zanim wyślesz swoją wypowiedź. Jedna z rzeczy, których tutaj nie lubimy to statsiarskie, krótkie posty.

Ale przyznajmy - piekny to on nie jest :roll:

No wiesz, Peja, Peter i wielu innych- oni też nie są ładni, a mają wielu fanów. Coś w tym musi być, widocznie w przypadku śpiewajacych facetów nie do końca liczy sie wygląd. Zresztą IMO to on (Kurt) jest nawet fajny :P

(...)Chociaż moim faworytem był Belg, który śpiewał Nirvanę. Ale i tak największy LOL był przy Aleksandrze. Głos, a szczególnie choreografia przyprawiły mnie o gwałtowny wybuch śmiechu. Coś z geja w nim zdecydowanie było.

Belg był najlepszy! Cenię u niego to, że postawił się i nie zaśpiewał jakiegoś popowego kawałka.

A co do niemca... popatrzcie sobie na Vivę plus, Niemcy nie mają nic swojego! Oni mieszają qultury i potem wychodzą takie dziwne twory, ni to ulubieniec nastolatek, ni to kochanek dla faceta. Gościu jest dziwny, ale czego można spodziewać sie po narodzie, który przejąl od nas modę na blokerski hiphop? Tzn. wstrzymajcie się wszyscy obrońcy HH, nie mówię, że cały hiphop jest blokerski, tylko jego odłamy, kilku 'raperów'...

Mnie się strasznie podoba nowy singiel O.S.T.R. Ma ten klimacik :)

Mówisz o tym gdzie wkomponowano piękny fragment:

"(...) A tu kniczym spotku w czasie metalmani pogo nastawieni jedni wrogo drudzy stuczni niczym logo

A ja zostaje sobą w każdym calu daje coś czasem łzy"

No to ja już nic nie mówię, nie ma jak szufladkowianie, to potrafi każdy, ale tak odróżnić ludzi, nie patrząc na subkultury, nie patrząc na muzykę jakiej sie słucha- to zrobić trudniej. Na podstawie kilku poznanych HH mogłabym teraz powiedzieć, że wszyscy są blokerami, ale ja wiem, że prawdziwy HH nie jest blokersem. Wiem, bo mam takiego kolegę, maniaka tej muzyki, jest świetny, otwarcie przyznaje, że nie podoba mu się jak ubiera sie metal czy punk, ale nie bluzga na to, nie ocenia tego jako sztuczne! Troche mnie dziwi ten text, komuś zabrakło rymów czy dostał wpiernicz od kilku narwańców? Nieważne, nie ma sensu zaczynać kłótni. Goścowi należy się szacunek za to, że potrafi wyrzucić z siebie tyle słów na minutę, a neutralizuje to fakt w co się te słowa układają...

(...) Nienawidze za to metalu, deathu itp. ścierwa! Ale docieniam ich kulture i wogóle nic do nich nie mam! Każdy słucha tego co chce i tego co lubi więc nie ma o czym tu gadać...

Ty coś chyba Cię poniosło gościu. Albo szanujesz metali, albo na nich bluzgasz, no jak Boga kocham coś Ci sie pomyliło... Następnym razem dobrze się zastanów co powiesz, potraktuj to jako ostrzeżenie, na razie nieoficjalne, ale choćby jeszcze jeden tyciutki wyskok w tym typie znajdziesz swojego nicka w dziale dla 'zasłużonych' inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Nienawidze za to metalu, deathu itp. ścierwa! Ale docieniam ich kulture i wogóle nic do nich nie mam! Każdy słucha tego co chce i tego co lubi więc nie ma o czym tu gadać...

Ty coś chyba Cię poniosło gościu. Albo szanujesz metali, albo na nich bluzgasz, no jak Boga kocham coś Ci sie pomyliło... Następnym razem dobrze się zastanów co powiesz, potraktuj to jako ostrzeżenie, na razie nieoficjalne, ale choćby jeszcze jeden tyciutki wyskok w tym typie znajdziesz swojego nicka w dziale dla 'zasłużonych' inaczej.

Ama (widzisz, stosuje sie do Twoich zaleceń odnośnie xyvki :) , no i sorry za tamto "zgubione" "i" :) ), sa ludzie których nigdy nie przekonasz że jest z nimi cos nie tak. Do pana CliniC'a tez chcialem cos wczesniej napisac, ale stwierdzilem że szkoda mojego czasu. Jedno jest pewne. Jesli ktos mówi że mój styl życia to ścierwo, [beeep] i inny szajs, to to znaczy że MNIE TAKZE traktuje jak ścierwo. A to juz jest nastąpienie na odcisk... I to bolesne...Więc jeśli imć Clinic'owi mogę czegoś. życzyć to jedynie więcej konsekwencji w wypowiedziach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...