Skocz do zawartości

Muzyka, której słucham, muzyka ktorą lubię


Smuggler

Polecane posty

Gość darthjaag

Mam pytanie: co sądzicie o tym występie Justina i Janet Jackson w przerwie meczu o Superbowl? Bo według mnie to burza w szklance wody... Ale z tego powodu zapowiedzieli, że już więcej nie pozwolą MTV zorganizować show muzycznego w przerwie i podobno nawet Oskary mają być nadawane z 5-sekundowym opóźnieniem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość kszaq
Mam pytanie: co sądzicie o tym występie Justina i Janet Jackson w przerwie meczu o Superbowl? Bo według mnie to burza w szklance wody... Ale z tego powodu zapowiedzieli, że już więcej nie pozwolą MTV zorganizować show muzycznego w przerwie i podobno nawet Oskary mają być nadawane z 5-sekundowym opóźnieniem...

Robią awanturę praktycznie o nic. Wiem, że Justin zrobił to niechcący a już wszyscy są obruszeni. Co nigdy kobiecej piersi nie widzieli?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość darthjaag

Na Onecie trwają teraz dyskusję, czy to fajna pierś była, czy niefajna :D Jak zwykle tam niektórzy mądrzy ludzie przyszli sobie przekazywać mądrość życiową...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arti-fex
podobno nawet Oskary mają być nadawane z 5-sekundowym opóźnieniem...

Oscars 2004 ALMOST LIVE :lol: a ten cały przypadek z janet to dla niej darmowa reklama, powinna się cieszyć :P

krzaq >> queen jest nawet nawet, ale tylko od czasu do czasu. o reszcie nie słyszałem

Czy ja już mówiłęm ze ewidentnie nie cierpię tej subkultury, nawet bardziej niż dresów? Najlepsza sukultura to jednak punkowcy - owszem, kilku z nich to niezłe kawały... niemilców, ale większość jest spoko, jak spotykam jakiegoś na ulicach wawy to zawsze da radę z takim pół godziny przegadać o starych polakach ^^

punx not dead ! :mrgreen: ja tam toleruję każdą subkulturę, ale wiele z nich wolę omijać z daleka. a punki są naprawdę niesamowici. niby już od lat są na wymarciu, a jednak still not dead :D nie jestem punkiem, jednak lubię wiele kawałków tego gatunku. no i muszę przyznać ci rację, większość punków to fajni ludzie (mimo że 'brudasy' ^^). słyszał ktoś może takie kapele jak Pennywise albo Millencolin ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość darthjaag
a ten cały przypadek z janet to dla niej darmowa reklama, powinna się cieszyć :P

Nie wiem czy tak do końca darmowa, FCC ma podobno przeprowadzić śledztwo i wyciągnąć konsekwencje, nawet finansowe. A co do samego występu: jakoś sobie nie wyobrażam pani Jackson śpiewającą Rock your body...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możei brudasy, ale ludzie świetni :D Punx 4 ever! m/

Queen
Ach, łezka się w oku zakręciła... to był dopiero zespół. Osobiście cały czas ich słucham, ale ostatnio jednak najczęściej wybieram Yesów. Jeśli lubisz rocka w stylu Queenów czy Pink Floydów szczerze polecam ci ten właśnie zespół. Grają do dziś i są znacznie lepsi. Na wielki cziz, ja mam strasznie monotematyczne gusta muzyczne ^_- Aha, kto powie że rock is dead zostanie przeze mnie prywatnie na gg zbluzgany :twisted:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość darthjaag

Pewnie, że rock is not dead. BTW: co sądzicie o pierwszym singlu drugiego 'idola' wydanym jako Zalef 'What I am'? Mi się nie podoba, szkoda, że to jego wybrali na idola. Takiego rocka nie trawię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sun Tsu
Ja wczoraj odkopałem stare kasety z półek. I leca w moim odtwarzaczu Dire Straits, Electric light orchiestra, Queen. Bede musiał sie przejść do muzycznego i zobaczyć czy takie klasyki jeszcze sprzedają. A ktoś z Was jeszcze tych zespołów słucha ?

Ja Dire Straits lubię!!!!!! Zwłaszcza jak jadę autem, po górskich drogach! Ach! ZApiera dech w piersiach. Choć do takiej jazdy to lubię też Meat Loaf. Mniam. Queen! Of course! Super grupa! Thebeściaki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Murtes
Ja wczoraj odkopałem stare kasety z półek. I leca w moim odtwarzaczu Dire Straits, Electric light orchiestra, Queen. Bede musiał sie przejść do muzycznego i zobaczyć czy takie klasyki jeszcze sprzedają. A ktoś z Was jeszcze tych zespołów słucha ?

Jak mam ochote to sobie Queen-u poslucham.... Mam dwei plytki "Greates Hits".... Najlepsza jest "Cyganska Rapsodia" (jesli ktos wie o czym mowie...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj odkopałem stare kasety z półek. I leca w moim odtwarzaczu Dire Straits, Electric light orchiestra, Queen. Bede musiał sie przejść do muzycznego i zobaczyć czy takie klasyki jeszcze sprzedają. A ktoś z Was jeszcze tych zespołów słucha ?

Pewnie,że tak! Queen było kiedyś jednym z moich ulubionych zespołów, wprawdzie obecnie już tak bardzo ich nie lubię, ale parę płytek mam i zdarza mi się ich słuchać (BTW. Co sądzicie o The Darkness? Bo jak dla mnie to zdecydowanie żerują na legendzie Queenów). Z kolei ELO mam jedną płytkę, ale średnio mi się podoba (aczkolwiek trzeba przyznać, że ich rockandrolle są świetne). A co do Dire Straits, to może powiem tylko tyle, że "Brothers in arms" uważam za najlepszy kawałek w historii rocka, mam też płytę "Love over Gold" (tzn. kasetę, ale za to jaki rarytas! Wydana przez Polskie Nagrania w roku 1986! :) ). Poza tym rzeczywiście świetnie się nadają do jazdy samochodem. Jedynie co mnie trochę razi, to wokal (bardzo się gościu męczy w tej roli).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam dobrze Dire Straits, w sumie ciężko mi ocenić czy zespół zły czy dobry. Ale za jeden moment to powinno pomniki im się powystawiać w każdym kraju świata. Mówię o końcówce "Sultains of swing" i gitarka czyjaś. Może nic siuperowego ale no widzi mi sie ten moment jak mało który.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord_Vertumnus

ach... Dire Straits... wspomnienia sie budza a lezka w oku kreci :). Tak piekne kawalki jak "Brothers In Arms" albo "Money For Nothing" (widzial ktos teledysk?? Swietny!) na dlugo pozostaja w pamieci... Co do Queen, to lubie tylko ich wylansowane piosenki, jak np. "We Will Rock You", reszty jakos nie trawie. Swietny jest tez cover "Spread Your Wings" zrobiony przez Blind Guardian".

Yes'ow nie trawie, i to bardzo nie trawie... z Rock'n'rolla zna ktos moze Dragstrip Riot? Hehe, to jest czad :).

Punk's Not Dead! Jak najbardziej! Takie kapele jak KSU, Dezerter, Para Wino, Wlochaty etc. etc. na dlugo pozostana w mojej pamieci, nawet teraz punk trzyma sie dobrze - vide najnowsza plyta Para Wino ("w dupe amerykanskiej reklamie na polskiej ziemi" bodajze), z takimi kawalkami jak "Pijany I Prawdziwy" !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dire Straits - ech... Piękna muzyka. "Sultans of swing" i oczwyście genialne "Brothers in arms". Po prostu stary, dobry i prawdziwy rock :!: Szacuneczek dla wszystkich słuchających :D

Queen ---> Jeden z niewielu zespołów, który podoba mi się od małego. Zacząłem słuchać jak miałem chyba z 6 lat, a kocham do dziś. Bardzo często słucham w aucie, bo tata też lubi, a wtedy caaałą drogę mogę śpiewać, bo razez z kaseta znam niemal wszystkie teksty :wink: Long live the Queen :!:

Punk --> Od siebie jeszcze polecam: NoFX, Die Toten Hosen, Bad Religion i oczywiście Misfits :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pokoju mojego kuzyna wisiał plakat Freddy'ego przebranego za jakąś laskę, a że za kajta często tam bywałem, to zawsze mi się tylko z tym plakatem kojarzył. Później zaczął siekoajrzyć ze świetnymi utworami. BTW kiedyś widziałem na jakimś "Superwizjerze" czy gdzieś taki teatr. Goście ruszali tyłkami w ten sposób że sprawiały wrażenie jakby mówiły. Nie zapomne nigdy tyłka śpiewającego "Bohemian Rhapsody". Mmmmmmama uuuuuuuuuuu :D .

Kojarzy ktoś Matthew Good Band? Kumpel puścił mi kiedyś utwór "Suburbia". Naprawdę świetny kawałek, wolny bo wolny, ale IMHO fenomenalny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Popa w mieście
[ reszta teledysków hh jest głupia jak but od lewej nogi...

Bo hh to nie teledyski ale muza.....

Jak chcesz "fajne"(w cudzysłowiu) teledyski to se oglądaj Britnejke i madonne....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Koobz

Siemano!

Włącze się tylko i zgodnie z pierwotnym topikiem powiem co lubię:

Starsze: Queen, Dire Straits, ale też np. Deep Purple albo z kolekcji mojego ojca: Bjelo Dugme- słyszeliście o tym? Lubię też np. New Order, Nickelback (prawie pop, hehe), Staind. Albo chilloutowe klimaty- Royksoop, Zero7. Dużo tego, naprawdę sam nie wiem, może być też Aretha, Frank Sinatra (albo swing w wydaniu Robbiego Williamsa też ok). Anna Maria Jopek i poezja śpiewana w wydaniu SDMu i nie tylko. Qrcze nie wiedziałem, że aż tylu rzeczy słucham, zadziwiające ;-).

PS. Sistars też są ok, świetne głosy mimo tego, że młodziutkie. Co mi przypomina, że R&B też nie gardzę.

PS2. A z hh to lubię tylko Mezo (hehe- świeżo nabyty patriotyzm lokalny), ale nie jakoś nagminnie.

PS3. Peja też z Poznania, ale on jest zbyt hardkorowy dla mnie ;-P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietny jest tez cover "Spread Your Wings" zrobiony przez Blind Guardian".

!

Nie wierze :PP ale to prawda ofkoz. Queen jest fajny, mam gdzies jakas kasetke z teledyskami (po mamusi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord_Vertumnus
Kojarzy ktoś Matthew Good Band? Kumpel puścił mi kiedyś utwór "Suburbia". Naprawdę świetny kawałek, wolny bo wolny, ale IMHO fenomenalny.

Chyba Dave Metthew's Band? Slyszalem kilka kawalkow, swietni sa jesli chodzi o aranzacje, naprawde swietnie sie tego slucha...

Aha, polecam jeszcze z Punku oczywiscie The Offspring, nawet nowe plyty, sa genialni! Stracilem na sluchaniu praktycznie tylko ich trzy lata zycia wiec moge to powiedziec :)

Nie wierze :PP ale to prawda ofkoz. Queen jest fajny, mam gdzies jakas kasetke z teledyskami (po mamusi)

oj ty sie jeszcze bardzo zdziwisz :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dave_242

Cześć, jestem tu nowy więc na początku chciałem się przywitać. Co do muzyki której słucham to niemal całe moje życie na piedestale u mie jest Depeche Mode. Ale lubię też klasykę w stylu Pink Floyd czy Queen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Koobz

A co mi tam... Też jestem nowy, a już się panoszę. siemka Dave, widzę że mamy podobną miejscówkę :-).

Przypomniało mi się- jeszcze Incubus, są naprawdę ok, pierwsza płyta jest ok, a z tego co widzę to ta nowa też niczego sobie.

Słuchacie Ska?- mi się np. Save Ferris kojarzy, a z punk rocka to Green Day i taka muzyka trudna do sklasyfikowania- Gin Blossoms i Toad the wet sprocket- słyszał ktoś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dave_242
A co mi tam... Też jestem nowy, a już się panoszę. siemka Dave, widzę że mamy podobną miejscówkę :-)

Siemanko. czyli Ekipa z Bydgoszczy już się poszeżyła :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kszaq

Ja też odkryłem ciekawą kapelkę która nazywa się Deep purple. Bardzo fajny rock. Teraz słucham ich płytki pt. Come Taste The Band. Polecam każdemu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord_Vertumnus
Co do muzyki której słucham to niemal całe moje życie na piedestale u mie jest Depeche Mode.

haha, Depeche Mode! A jednak jeszcze wsrod mlodziezy ktos tego slucha :). Jak milo, u mnie zaraz "Ultra" poleci z sentymentu... a tak ich nie lubilem. Polecam wszystkim ta plyte, nawet tym, ktorzy za Depeche nie przepadaja, mnie ona "nawrocila" :).

Ska nie slucham, techna tez etc. etc., ale Green Day lubie :). Szczegolnie zas "When I Come(s?) Around", swietna piosenka!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ornmoth
Aha, polecam jeszcze z Punku oczywiscie The Offspring, nawet nowe plyty, sa genialni! Stracilem na sluchaniu praktycznie tylko ich trzy lata zycia wiec moge to powiedziec :)

Zgodze się, offspring ma genialne kawałki, jak i pod względem tekstów tak i muzyki. Ale jak chodzi o pank to według mnie najlepsze są kapele miastowe lub mało znane, bo zawsze czymś zaskoczą - jakby to ująć :), ale ta teoria nie zawsze się sprawdza, jak w przypadku offspring.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...