Skocz do zawartości

Muzyka, której słucham, muzyka ktorą lubię


Smuggler

Polecane posty

Wakacyjne przeboje... na ogól fajnie jest takich posłuchać żeby sobie pomysleć jak niewiele czasu do wakacji. Z ostatnimi najbardziej mi się kojarzą

:arrow: Scooter "Weekend" (genialna mooza do Vice City)

:arrow: Panjabi MC "Jogi"

:arrow: Nena & Kim Wilde "Anywhere, anyplace" (nie pytajcie :wink: )

I pisonka tak wakacyjna że chyba żadna inna mnietak w dobry humor nie wprawia

:arrow: Men At Work "Land down under"

No gdziebym nie słyszał to zawsze przed oczami mam słońce, plażę i te sprawy. Piosnka naprawde świetna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Jak dla mnie Mezo to dno.Te jego teksty to takie rzucanie slow na wiatr,mezokracja to jakas profanacja .Mi sie w ogole nie podobaja takie texty,wole posluchac PeIHa lub Intoksynatora :).Jak dla mnie utwor "Suczki" jest bezsensowny,w ogole takie okreslenie ladnej kobiety mnie badz co badz denerwuje.Zdecydowanie wole ich utwor pt. Plany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, kiedyś w RMF-FM gościu przed piosenką Jeden Osiem L zaczął cos tam gadać o hip hopie. I mówił, że Fisz się kończy a jego nastepca ma być Mezo... Ja po prostu uwielbiam, gdy ktoś mówi o czymś o czy w ogóle nie ma pojęcia... -.-`
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość darthjaag

Sorry ale na temat Meza mam nieco inne odczucia od większości. Raczej go nie lubię. Po pierwsze - facet z taką wadą wymowy nie powinien się brać do rapu, chyba że się akurat nazywa Tede :D Po drugie: teksty. Jak dla mnie tragedia. A najgłupszy: 'och jesteś wybuchowa jak proch nawijam dla ciebie włoch'. I on miał zapewnione wydanie płyty na legalu zanim wszedł do studia, a o wiele lepsza płyta 5-2 Dębiec miała do końca być wydana w podziemiu [w ostatniej chwili to się zmieniło]. Żal du... szę ściska. pozdro 600 :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale na temat Meza mam nieco inne odczucia od większości. Raczej go nie lubię. Po pierwsze - facet z taką wadą wymowy nie powinien się brać do rapu, chyba że się akurat nazywa Tede :D Po drugie: teksty. Jak dla mnie tragedia. A najgłupszy: 'och jesteś wybuchowa jak proch nawijam dla ciebie włoch'. I on miał zapewnione wydanie płyty na legalu zanim wszedł do studia, a o wiele lepsza płyta 5-2 Dębiec miała do końca być wydana w podziemiu [w ostatniej chwili to się zmieniło]. Żal du... szę ściska. pozdro 600 :oops:

Tak jest. Plyta 52 Debiec jest o niebo lepsza od tej Meza. Na poczatku niezbyt mi sie podobala, ale pozniej gdy wsluchalem sie w tekst, nie moglem sie oderwac od tego albumu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mialem okazji sluchac 5-2 Dębiec, ale z relacji kolegow maja fajne piosenki.... Ale jak mowilem nie sluchalem i nie moge porownywac....

No właśnie, np. mezokracja^^. Spoko jest też Ascetoholix [teraz ich słucham^^]. Walnęli przebój, nie ma co^^

Mam tylko takie pytanko: Czy ty masz plytke z BRAVO ??? (bo ni tej plytce byly te piosenki...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mialem okazji sluchac 5-2 Dębiec, ale z relacji kolegow maja fajne piosenki.... Ale jak mowilem nie sluchalem i nie moge porownywac....
No właśnie, np. mezokracja^^. Spoko jest też Ascetoholix [teraz ich słucham^^]. Walnęli przebój, nie ma co^^

Mam tylko takie pytanko: Czy ty masz plytke z BRAVO ??? (bo ni tej plytce byly te piosenki...)

no a wiesz ze ja jeszcze tej płytki ani razu nie odpaliłam? ^^"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Popa w mieście
Ludzie co z wami niczego oprócz Hip hopu nie słuchacie. Czyżby underground miał stać sie muzyka dominująca. Osobiście mam nadzieje ze nie. HIM Rulezz

To już jest muzyka dominująca (przynajmniej dla mnie i sporej ilości Polaków )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem,to taki zespol Heavy Metalowy popularny tak z 10 lat temu :).Ja tam lubie hh i wiele roznych gatunkow muzyki,ale nie widze powodu zeby obrazac inne gatunki :evil: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie obrażam innych gatunków muzyki, lecz kiedy patrzę na niektóre polskie zespoły hip-hopowe... :shock:

No i po za tym co inny człek, to inny gust.Ale niektórzy słuchają jakiejs muzyki dla szpanu(niekoniecznie hh)i mam nadzieję, że takich osób nie jest wiele.Takie osoby są sztuczne, a o muzyce decyduje gust.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arti-fex

HH to dominująca muzyka dla fanów HH. tak samo ROCK jest dominującym gat muzyki dla fanó ROCKa. METAL dla METALi, PUNK dla PUNKów itepe ! każdy słucha to co lubi, a nikt nie wie jakie są proporcje słuchanej muzy w polsce (nie wie na 100%). więc lepeij nawet nie zaczynać rozmowy o tym, że HH jest najlepszy i dominujący czy coś. każdy niech słucha to co lubi. pełna tolerancja, ale bez wyskoków z poniżaniem jakiegokolwiek gatunku. pozatym ten, kto nazwał HH muzą undergroundową to niezłego LOLa puścił :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co z wami niczego oprócz Hip hopu nie słuchacie. Czyżby underground miał stać sie muzyka dominująca. Osobiście mam nadzieje ze nie. HIM Rulezz

Mam nadzieje że rasa ludzka nigdy tak nisko nie upadnie że HH i Rap to bedą gatunki dominujące. Jeżeli to kiedys nastąpi zaczne wątpić w potrzebe egzystencji na takim świecie. Eee ale to chyba nie jest możliwe życie nie jest aż tak okrutne :mrgreen:

Mam wrażenie, że gdybym był moderatorem, to już miałbyć ostrzeżenie. Trochę tolerancji koleś! I nie obrażaj czegos, czego nie rozumiesz ok?

Tabloid>>> przez ileśtam stron toczyła sie rozmowa o innej muzyce niz hip hop, więc nie przesadzaj tak z tym, że nikt nie słucha niczego innego.

PANOWIE TOLERANCJA, TOLERANCJA!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecz kiedy patrzę na niektóre polskie zespoły hip-hopowe...
No wlasnie,niektore.Ile zespolow(squadow) slyszales ,ze mowisz ze hh jest ble i w ogole?Wiem,ze sie nie nawrocisz na hiphop ,ale nie gadaj o czyms czego nie slyszales ,ok ?Arti,hh jest undergroundowy.Ja nie mowie o tych Pejach i innych komerchach.Ale zaloze sie ,ze bez problemu wymienie 10 squadow/osob o ktorych istnieniu nie masz nawet pojecia.Powod?Nie wydana plyta ,tylko nagrane na zwyklego TDKa piosenki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyznaję taką zasadę: bawić się można teoretycznie przy wszystkim(wyjątki to disco-polo i amerykańskie dicho ale to praktycznie jedno i to samo), ale słuchać można tylko to, co się lubi. Ja lubie rock, metal i część pochodnych. Głównie są to: System Of a Down, Children Of Bodom, KoRn, Metallica, Static-X, Slipknot, P.O.D, Linkin Park, Limp-Bizkit, Hunter, Enter Chaos, Soil itd. Lubię też muzykę klasyczną, zwłaszcza tą z gier oraz większość kawałków z gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Popa w mieście
.Ja nie mowie o tych Pejach i innych komerchach.

Taa peja to HARDCOROWA komercja , może se robić co chce oprócz ....

tego swojego "rapu" w którym to "rymuje" o ..... komercji ...

Peja i liroy to dwie komerchy .....(peja bardziej)

A le Liroy nie gada przynajmniej o komercji innych raperów....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pax, pax. Skończcie swoje swary głupie, w końcu i tak skończymy w zupie :) Moja przygoda z hh zaczęła się od amerykańskiego rapu i na początku nie znosiłem polskiego wydania. Ale z czasem i ten zaczął mi się podobać. A zaczęło się od K44, którego słucham do dziś. Lubię amerykański rap, między innymi dlatego, że rozumiem większość z tego co tam nawijają. Dlatego też od siebie polecam Gangstarr'a, Nas'a ( genialne stare i najnowsza płytka ), Wu-Tang ( zwłaszcza Method, deee cow ), no i Outkast ( zwłaszcza płytki starsze, ktorych raczej u nas się nie dostanie :( ). Jedi Mind Tricks... trzeba będzie sprawdzić.

A co do płytek, których mogę słuchać non-stop... Przede wszystkim i po pierwsze Vangelis "Themes". W pewne wakacje słuchałem tylko i wyłącznie tej płytki. Bite dwa miesiące nie puszczałem nic innego :roll: I z tej okazji pytam po raz kolejny: czy ktoś słucha Vangelisa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś słucha Vangelisa?
Mi się jeno podobała mooza z bodaj "Rydwanów ognia", ino nie ta słynniejsza melodia tylko ta druga (pojęcia nie mam jaki tytuł). Z muzyki tego typu też niczego sobie jest Mike Oldfield. Szczególnie jedna płytka przypadła mi do gustu (tradycyjnie nie pamiętam tytułu :) ), gdzieś przynajmniej z ośmioletnia.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się jeno podobała mooza z bodaj "Rydwanów ognia", ino nie ta słynniejsza melodia tylko ta druga (pojęcia nie mam jaki tytuł).

Znaczy się, że słuchałeś czegoś innego czy nie znasz? :wink: Bo muzyka z "Rydwanów..." jest jedyną, która czasem pojawi się w radiu... Aha, no i jeszcze "Conquest of Paradise". Ale na początek by zapoznać się z Vangelisem to polecam wspomniane już "Themes". Tam jest właśnie przeróżna muzyka filmowa.

Z muzyki tego typu też niczego sobie jest Mike Oldfield. Szczególnie jedna płytka przypadła mi do gustu (tradycyjnie nie pamiętam tytułu :) ), gdzieś przynajmniej z ośmioletnia.

Przypuszczam, że chodzi o "Tubular Bells" ( wybaczcie jeśli wkradła się literówka... nigdy nie pamiętam jak to się pisze ). A Oldfield'a jak najbardziej można posłuchać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się, że słuchałeś czegoś innego czy nie znasz? :wink: Bo muzyka z "Rydwanów..." jest jedyną, która czasem pojawi się w radiu... Aha, no i jeszcze "Conquest of Paradise". Ale na początek by zapoznać się z Vangelisem to polecam wspomniane już "Themes". Tam jest właśnie przeróżna muzyka filmowa.
Zrobiłem wywiad w terenie i rację miałeś: to nazywa sięwłaśnie "Conquest of Paradise". Ta to mi sie widzi jak mało która, jakoś nachodzi mnie zawsze co by coś wielkiego zrobić :) .
Przypuszczam, że chodzi o "Tubular Bells" ( wybaczcie jeśli wkradła się literówka... nigdy nie pamiętam jak to się pisze ). A Oldfield'a jak najbardziej można posłuchać :)
Ja pamietam jeno że trzeci utwór na tej płycie to był "Hero" :wink: . Zabawne jakie ludzie rzeczy zapamiętują. Swoją drogą miałem tą płyte o niedawna w domu, ale siostra mi się przerzuca na własną chawirę i wyniosła przy tej okazji połowę rzeczy :roll: .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, kiedyś w RMF-FM gościu przed piosenką Jeden Osiem L zaczął cos tam gadać o hip hopie. I mówił, że Fisz się kończy a jego nastepca ma być Mezo... Ja po prostu uwielbiam, gdy ktoś mówi o czymś o czy w ogóle nie ma pojęcia... -.-`

Pierwsza reakcja - :shock: , następnie :lol: :lol: :lol: , a po przemyśleniu :evil: Jak można pieprzyć takie głupoty i porównywać Mezo do Fisza. Przecież ten cały Mezo to jakieś nędzne bity i idiotyczne teksty ("Aniele, jak wino uderzasz do głowy", hmmm...). Wystarczy posłuchac płyty F3, która Fisz nagrał ze swoim bratem i innymi muzykami. To tak, jakby ktoś powiedział, że taki, dajmy na to, Towsik czy inny Master Blaster (chociaż ten to się ostatnio chyba zreflektował, bo coś mądrzejsze rzeczy pisze), piszą w ten sam sposób i prezentują soba ten sam poziom co np. DION (nie obraź się DION, ale ty pierwszy przyszedłeś mi do głowy z tych, co najbardziej tępią statsiarzy :P ). No ludzie, bez przesady, opamiętajcie się...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra trochę powymieniam: :)

The Strokes, The White Stripes, CKOD, Interpol, Black Rebel Motorcycle Club, The Cooper Temple Clause, The Cure, The Hive, The Vines, Massive Attack, Crazy Town, Sex Pistols, Jet, Myslovitz. :PP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...