Skocz do zawartości

Muzyka, której słucham, muzyka ktorą lubię


Smuggler

Polecane posty

Metallica też udzielała się na soundtracku, no ale cóż, LB było lepsze :P

Czy masz zamiar wywołać burzę? ;) Fakt faktem - Impossiblowy utwór Metallicy jest może nie najwyższych lotów, ale i tak LB zawsze było daaaleko w tyle za nimi (IMHO). Nie widzę nawet takiego porównania...

Limp Bizkit - "Take A Look Around" - TO jest motyw przewodni

Metallica - utwór "I Disappear" - a to tylko jeden utwór w soundtracku.

ps. "Take a Look Around" faktycznie dobre :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Limp Bizkit dla mnie zespół "bezpciowy" ni w te ni wew te poprostu taki sobie. Mnie niczym nie zaskakuje ani nie zachwyca ale podobał mi się w ich wykonaniu motyw przewodni do "Mission Impossible".

Mi się zawsze zdawało, że to Metallica nagrała do tego filmu motyw przewodni...ale jak widać chyba się myliłam^^"

Nie pomyliłas się. Kawałek nazywa się I disapear i został specjalnie nagrany na potrzeby filmu

nie wiem, zawsze miałam wrażenie, że to właśnie utwór Metallicy jest motywem przewodnim........ale co tam, zaraz poszukam sobie płytki z tym soundtackiem^__^ Gdzieś się wala u brata^^"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limp Bizkit gralo motyw przewodni do "Mission Imposibule II".... Nie wiem jak bylo z jedynka ale co do dwojki jestem pewny....

Czy masz zamiar wywołać burzę? Fakt faktem - Impossiblowy utwór Metallicy jest może nie najwyższych lotów, ale i tak LB zawsze było daaaleko w tyle za nimi (IMHO). Nie widzę nawet takiego porównania...

No i Ty sam takim czyms mozesz wywolac burze... po co wogule mowisz ze LB bylo zawsze w tyle ???? Moim zdaniem to wlasnie by bylo powodem sporow ..... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Ty sam takim czyms mozesz wywolac burze... po co wogule mowisz ze LB bylo zawsze w tyle ???? Moim zdaniem to wlasnie by bylo powodem sporow ..... :D

Nie napisałem że LB zawsze było w tyle, a jedynie że zawsze było za Metallicą. Jak dla mnie nie powinno się porównywać zespołu z 20 letnim stażem z zespołem wiele młodszym (nie wiem ile istnieją Bizkity). LB może kiedyś doścignąć ekipę Hetfielda, jednak w najbliżyszm czasie nie ma na to szans (chyba że brać pod uwagę ostatnio słabsze dokonania Metallicy). Nie widzę po prostu narazie szans aby stworzyli utwór który będzie równał się z takim "Master of Puppets".

Dodam jeszcze że nie mam nic przeciwko LB - nawet trochę ich lubię ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do fanow Hip Hopu na tym forum (sa jacys procz mnie ? :? ): Slyszeliscie piosenke Grammatik - Reaktywacja?Jak dla mnie genialne,i ten refren taki zmiksowany :).Majstersztyk wrecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem że LB zawsze było w tyle, a jedynie że zawsze było za Metallicą. Jak dla mnie nie powinno się porównywać zespołu z 20 letnim stażem z zespołem wiele młodszym (nie wiem ile istnieją Bizkity).

Dodam jeszcze że nie mam nic przeciwko LB - nawet trochę ich lubię ;)

Bizkici istnieją juz ok 7-8 lat (choć w zasadzie nic na to nie wskazuje). W zasadzie ich lubię, a oceniając ich płyty (dwie ostatnie, które słyszałem i posiadam), to pierwsza (ChSatHFW) była lepsza (cięższa od RMV, która była taka... "baladowa").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do fanow Hip Hopu na tym forum (sa jacys procz mnie ? :? ): Slyszeliscie piosenke Grammatik - Reaktywacja?Jak dla mnie genialne,i ten refren taki zmiksowany :).Majstersztyk wrecz.

LoleQ już myślałem, że jestem sam! Ale ostatnio czuję takie jakieś... znużenie hip hopem. O wiele bardziej od np Peji, podoba mi się Fisz. Ja wolę taki hh jaki grają Sistars. Taki soulowy bardziej... A widziałeś może teledysk Emade z ... no wlaśnie zapomniałem z kim. Czarno biały, cos tam takiego było: " Ten kawałek nie jest po to zeby się podobać, nie jest poto by się z niego cieszyć...". Strasznie klimatyczny!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś może teledysk Emade z ... no wlaśnie zapomniałem z kim. Czarno biały, cos tam takiego było: " Ten kawałek nie jest po to zeby się podobać, nie jest poto by się z niego cieszyć...". Strasznie klimatyczny!

chodzi Ci chyba o ten z O.S.T.R.

No wlaśnie nie. Wczesniej był jeszcze jeden. Z jakimś gościem z WWO albo z Zipery chyba...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kawalek nazywa sie Niebo :).Ja wole hh takich osob mniej znanych,chociaz Grammatikiem i OSTRym oczywiscie nie pogardze :).Zwykle takie osoby ,ktore juz sie duzo kasy dorobily spiewaja pozniej o dupie maryni ,albo powstaja kawalki typu Wielkie Jol.Ja wczoraj ogladalem na Vivie Boty2k3,akurat w tym roku nie bylem i teraz sie zalamuje,gdy obejrzalem co przegapilem :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego to się nie spodziewałem... ktoś gada o hip-hopie :wink: I bardzo dobrze :!: Musi być politematycznie :) Sistars też mi przypadły go gustu. Choć ja nie nazwałbym tego hip-hopem... To jest raczej R'n'B. Przynajmniej tak mi się wydaje. Hip-hop żeński to Parę Słów, które też tragiczne nie są. Mi ostatnio podoba się "List" Flexxip'a. No i polecam gorąco ostatnia płytę Nas'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Popa w mieście

Dla mnie ideałem Hip-Hopu (polskiego) zawsze był i będzie KALIBER 44 i Dj 600V(pozdrawiam go gdziekolwiek jest) a z czarnego Hip-Hop'u bardzo lubie GANGSTARR(guru jesteś wielki)

Joł ziomy ........ 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam! Którędy do Baku Bakowa? Tam gdzie ci chlopcy stoją? Dziekuje! :wink:

A do ulubionych fragmentów dodaję jeszcze

I ain't happy, I'm feeling glad

I got sunshine, in a bag

I'm useless,but not for long

The future is coming on

I ain't happy, I'm feeling glad

I got sunshine, in a bag

I'm useless, but not for long

The future is coming on

It's coming on

It's coming on

It's coming on

Ale mi się zebrało na Gorillaz no :wink: . Ktoś może pamieta ile oni mieli teledysków? Ja pamiętam dwa, ale ostatnio coś mi jakby trzeci zaczyna prześwitywać w pamięci... Z jakimiś .... małpami (?) poprzebieranymi w stroje do footballu amerykańskiego. Czy to może moja wyobraźnia znów coś sobie wymyśla :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Popa w mieście

Ja pamiętam "chyba 3" teledyski gorillaz tez na cmentażu (clint eastwood), taki co jadą pa taki moście takim samochodem co sterzela takimi rakietami i taki co ten gitarzysta odbija jakieś tam piłki ... :oops:

Przepraszam! Którędy do Baku Bakowa? Tam gdzie ci chlopcy stoją? Dziekuje!

"Dziękuje panu badzo !!!!!!!"

A z resztą "Baku baku to jest skład"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do fanow Hip Hopu na tym forum (sa jacys procz mnie ? :? ): Slyszeliscie piosenke Grammatik - Reaktywacja?Jak dla mnie genialne,i ten refren taki zmiksowany :).Majstersztyk wrecz.

Wreszcie Grammatik powraca :!:

Juz sie nie moge doczekac. A co do kawalka promujacego album (ktorego chyba jeszcze nie ma w sprzedazy), to spodziewalem sie czegos innego, ale i tak jest git. Refren rzeczywiscie swietnie zrobiony, lubie takie miksy. ;)

Teledysk tez mi sie podoba. Nie jest jakis wysoko budzetowy. Jest... w stylu Grammatika :P .

Grammatik rulezz ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę Słów
Jesli juz to PareSłów :).Jak dla mnie najlepsi wykonawcy amerykanskiego hh to oczywiscie Jedi Mind Tricks ,oraz GhostFaceKillah.Tylko jest problem,dla ludzi ktorzy slabo znaja angielski bedzie to niezrozumiale - czyli krotko mowiac plyta dla Qbusia :).Z Polskiego juz kiedys pisalem dosc dluga liste wykonawcow,ale najbardziej cenie Grammatik bo zawsze powracam do sluchania ich muzyki.A jaka PLYTA wam sie tak podobala ze mogliscie w calosci sluchac non stop?Jak dla mnie Pezet/Noon - Muzyka Klasyczna rzadzi :).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limp Bizkit gralo motyw przewodni do "Mission Imposibule II".... Nie wiem jak bylo z jedynka ale co do dwojki jestem pewny....
Czy masz zamiar wywołać burzę? Fakt faktem - Impossiblowy utwór Metallicy jest może nie najwyższych lotów, ale i tak LB zawsze było daaaleko w tyle za nimi (IMHO). Nie widzę nawet takiego porównania...

No i Ty sam takim czyms mozesz wywolac burze... po co wogule mowisz ze LB bylo zawsze w tyle ???? Moim zdaniem to wlasnie by bylo powodem sporow ..... :D

No co wy!?Przeciez nie ma porównania!Popatrzcie sobie na starą Metallicę!Przecież Metallica to legendarny zespół, który rozsłąwił metal i był jednym z zespołów, który zapoczątkował thrashmetal!Moim zdaniem Metallica jest o wiele lepsza od cieńkiego LimpBizkit.Zarówno jeśli chodzi o dokonania jak i o muzyke(ale muzyka to już kwestia gustu).Metallica wygrywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do polskiego hh to mam stosunek letni. Ogólnie zdarzają się naprawde niekiepskie sqady, ale niezbyt podoba mi sie to, że wielu ludzi upatrzyło sobie w tym łatwy zarobek. Niektórzy nawet nie silą się żeby ich słowa miały sens (serio, u mnie w szkole kiedyś panowała moda żeby jak najmniej zrozumiałym cytatem rzucić :? ). Choć jak mówię, nic nie stoi na przeszkodzie żeby jakiś kawałek stał sięmoim aktualnie ulubionym.

Metallica wygrywa.
IYHO :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość darthjaag

A konkretniej: Zipera, 5-2 Dębiec, Slums Attack, Fenomen, Włodi, Vienio & Pele, Tede, Trzeci Wymiar, Ascetoholix, Owal Emcedwa, DKA, O.S.T.R. ... ogólnie preferuję polski. pozdro600 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Popa w mieście

Ja tam lubie prawie każdy Hip-Hop polski oprócz tego ****.****.****.***.***.**** peji(ble.. 8) ).Reszta jest fajna ale i tak kaliber rządzi(jak dla mnie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę Słów
Jesli juz to PareSłów :).Jak dla mnie najlepsi wykonawcy amerykanskiego hh to oczywiscie Jedi Mind Tricks ,oraz GhostFaceKillah.Tylko jest problem,dla ludzi ktorzy slabo znaja angielski bedzie to niezrozumiale - czyli krotko mowiac plyta dla Qbusia :).Z Polskiego juz kiedys pisalem dosc dluga liste wykonawcow,ale najbardziej cenie Grammatik bo zawsze powracam do sluchania ich muzyki.A jaka PLYTA wam sie tak podobala ze mogliscie w calosci sluchac non stop?Jak dla mnie Pezet/Noon - Muzyka Klasyczna rzadzi :).

Muzyki Klasycznej sluchalem praktycznie nonstop przez pol roku. Teraz czekam do kwietnia na Muzyke Poważną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Hip-Hop to moim ulubionym polskim wykonawca jest Mezo... Lubie go glownie za utwor "Tylko zeby nie bylo" (wiem ze polowa jego fanow lubi wylacznie ten utwor[iMHO], ale on jest naprawde swietny), ale inne tez sa niezle... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Hip-Hop to moim ulubionym polskim wykonawca jest Mezo... Lubie go glownie za utwor "Tylko zeby nie bylo" (wiem ze polowa jego fanow lubi wylacznie ten utwor[iMHO], ale on jest naprawde swietny), ale inne tez sa niezle... :D

No właśnie, np. mezokracja^^. Spoko jest też Ascetoholix [teraz ich słucham^^]. Walnęli przebój, nie ma co^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plytka Meza zachwycalem sie w wakacje :) . Wtedy bardzo pasowaly mi jego szybkie i luzne kawalki (nie wszystkie takie sa, no ale wiekszosc). Teraz zadko wracam do tej plytki. Czasami jedynie poslucham "Zeby nie bylo", czy "Aniele".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...